Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Ghost Invite Cup 2013
Flemingsbergs IK
,
Jääkiekko
Visättra/Huddinge
Visättra/Huddinge
Jääkiekko
31 okt - 3 nov 2013
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ghost Cup
Ghost Cup 2021 INSTÄLLT pga rådande cup-restriktioner
GHOST CUP 2019
Ghost Invite Cup 2017
Ghost Invite Cup 2016
Ghost Invite Cup 2014
Texas Longhorn spring cup
Ghost Invite Cup 2013
Ghost Invite Cup 2012
Pulsen Ghost Cup
PULSEN Ghost Cup
Test1
Testcupen
Test 03
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
torstai 31 lokakuuta (2013)
perjantai 1 marraskuuta (2013)
lauantai 2 marraskuuta (2013)
sunnuntai 3 marraskuuta (2013)
More filters
Luokka
U13
Ryhmä
S
V
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Salem
Visättra
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
3.11.2013
44
Kvartsfinal 1 (1:a Visättra mot 4:an i Salem)
U13
08:00
V
tmp
AIK
Flemingsberg Gul
AIK vs Flemingsberg Gul
1
-
4
45
Kvartsfinal 3 (1:a Salem mot 4:an i Visättra)
U13
08:00
S
tmp
Haninge Anchors
Forshaga
Haninge Anchors vs Forshaga
4
-
5
46
Kvartsfinal 2 (2:an i Visättra mot 3:an i Salem)
U13
09:25
V
tmp
Wings
Malmö Redhawks Röd
Wings vs Malmö Redhawks Röd
5
-
3
47
Kvartsfinal 4 (2:an i Salem mot 3:an i Visättra)
U13
09:30
S
tmp
Djurgården
Nacka HK
Djurgården vs Nacka HK
2
-
3
48
Semifinal 1 (Vinnaren match 45 mot vinnaren match 46)
U13
10:50
V
tmp
Forshaga
Wings
Forshaga vs Wings
2
-
7
49
Match om 11:e plats
U13
11:00
S
tmp
Malmö Redhawks Vit
Tullinge TP Hockey
Malmö Redhawks Vit vs Tullinge TP Hockey
3
-
5
50
Semifinal 2 (Vinnaren match 44 mot vinnaren match 47)
U13
12:20
V
tmp
Flemingsberg Gul
Nacka HK
Flemingsberg Gul vs Nacka HK
4
-
2
51
Match om 9:e plats
U13
12:30
S
tmp
Brinken
Täby HC
Brinken vs Täby HC
3
-
1
52
Bronsmatch (Förlorarna i match 48 och 50)
U13
14:00
V
tmp
Forshaga
Nacka HK
Forshaga vs Nacka HK
5
-
2
54
Final (Segrare i match 48 och 50)
U13
15:30
V
tmp
Wings
Flemingsberg Gul
Wings vs Flemingsberg Gul
1
-
2
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad