2013-04-14
|
0
|
P03
|
08:30
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Holmsund City IBC
|
Sandåkerns SK
|
Holmsund City IBC
vs
Sandåkerns SK
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
08:30
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Långskatans IF
|
Ersboda SK
|
Långskatans IF
vs
Ersboda SK
5
-
3
|
|
0
|
P04
|
08:30
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Sandåkerns SK
|
Umeå City IBF
|
Sandåkerns SK
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
0
|
F01
|
08:30
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
GUIF - lag 2
|
Umeå City IBF
|
GUIF - lag 2
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
0
|
F02/F03
|
08:30
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF - vit
|
Ersmark IK
|
Umeå City IBF - vit
vs
Ersmark IK
0
-
3
|
|
0
|
F04/F05
|
08:30
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Röbäcks IF
|
Sävar IBF - 05
|
Röbäcks IF
vs
Sävar IBF - 05
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
08:45
|
Gammlia Ö
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa 02
|
Hissjö/Sandåkern
|
SB Vaasa 02
vs
Hissjö/Sandåkern
5
-
2
|
|
0
|
P02
|
08:45
|
Gammlia
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa
|
Täfteå IK
|
SB Vaasa
vs
Täfteå IK
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
09:00
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
Holmsund City IBC
|
SB Vaasa
|
Holmsund City IBC
vs
SB Vaasa
2
-
7
|
|
0
|
P01
|
09:15
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Hörnefors IF P02
|
Rönnskär Railcare IF
|
Hörnefors IF P02
vs
Rönnskär Railcare IF
3
-
1
|
|
0
|
P04
|
09:15
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Hörnefors IF
|
Tegs SK
|
Hörnefors IF
vs
Tegs SK
0
-
0
|
|
0
|
P03
|
09:15
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Umeå city IBF - blå
|
Sävar IBF
|
Umeå city IBF - blå
vs
Sävar IBF
0
-
0
|
|
0
|
F01
|
09:15
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Obbola IK
|
IBK Dalen
|
Obbola IK
vs
IBK Dalen
0
-
0
|
|
0
|
F04/F05
|
09:15
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF
|
Umeå City IBF
|
Sävar IBF
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
0
|
F02/F03
|
09:15
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
IBK Dalen
|
Sävar IBF - vit
|
IBK Dalen
vs
Sävar IBF - vit
2
-
1
|
|
0
Semifinal
|
P99
|
09:45
|
Gammlia
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa
|
Skellefteå IBS
|
SB Vaasa
vs
Skellefteå IBS
5
-
4
|
|
0
Semifinal
|
P99
|
09:45
|
Gammlia Ö
Omgång
0
tmp
|
Örnsköldsvik IB
|
Moälvens IBK
|
Örnsköldsvik IB
vs
Moälvens IBK
8
-
1
|
|
0
|
P01
|
10:00
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Långskatans IF
|
Hörnefors IF
|
Långskatans IF
vs
Hörnefors IF
2
-
2
|
|
0
|
P01
|
10:00
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Spöland/Vännäs
|
Umeå City IBF - blå
|
Spöland/Vännäs
vs
Umeå City IBF - blå
0
-
0
|
|
0
|
F01
|
10:00
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Kågedalens AIF
|
GUIF - lag 1
|
Kågedalens AIF
vs
GUIF - lag 1
0
-
0
|
|
0
|
P05
|
10:00
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Hissjö SK
|
Umeå City IBF - blå
|
Hissjö SK
vs
Umeå City IBF - blå
2
-
3
|
|
0
|
P01
|
10:00
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
KFUM Umeå
|
SB Vaasa 02
|
KFUM Umeå
vs
SB Vaasa 02
0
-
0
|
|
0
|
F02/F03
|
10:00
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF - röd
|
Röbäcks IF
|
Sävar IBF - röd
vs
Röbäcks IF
0
-
0
|
|
0
Semifinal
|
P00
|
10:30
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
Sandåkerns SK
|
IBK Luleå
|
Sandåkerns SK
vs
IBK Luleå
6
-
4
|
|
0
Semifinal
|
P97
|
10:45
|
Gammlia
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF blå
|
Täfteå IK - lag 2
|
Umeå City IBF blå
vs
Täfteå IK - lag 2
5
-
0
|
|
0
Semifinal
|
P97
|
10:45
|
Gammlia Ö
Omgång
0
tmp
|
Gamla Stan IBK
|
FBC LO
|
Gamla Stan IBK
vs
FBC LO
4
-
2
|
|
0
|
P02
|
10:45
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF
|
Umeå City IBF
|
Sävar IBF
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
10:45
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa
|
Hörnefors IF P02
|
SB Vaasa
vs
Hörnefors IF P02
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
10:45
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Sunderby SK
|
Hissjö/Sandåkern
|
Sunderby SK
vs
Hissjö/Sandåkern
2
-
0
|
|
0
|
F01
|
10:45
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
GUIF - lag 2
|
Moälvens IBK Syd
|
GUIF - lag 2
vs
Moälvens IBK Syd
0
-
0
|
|
0
|
F02/F03
|
10:45
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Hörnefors IF
|
Umeå City IBF - blå
|
Hörnefors IF
vs
Umeå City IBF - blå
0
-
0
|
|
0
|
F02/F03
|
10:45
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
KFUM Umeå
|
Umeå City IBF - vit
|
KFUM Umeå
vs
Umeå City IBF - vit
1
-
4
|
|
0
|
F01
|
11:30
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Sunderby SK
|
Moälvens IBK - Nord
|
Sunderby SK
vs
Moälvens IBK - Nord
0
-
0
|
|
0
|
F02/F03
|
11:30
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Ersmark IK
|
IBK Dalen
|
Ersmark IK
vs
IBK Dalen
0
-
0
|
|
0
|
P03
|
11:30
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Vindelns IF
|
Umeå City IBF - vit
|
Vindelns IF
vs
Umeå City IBF - vit
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
11:30
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Rönnskär Railcare IF
|
Holmsund City IBC
|
Rönnskär Railcare IF
vs
Holmsund City IBC
0
-
0
|
|
0
|
P02
|
11:30
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa
|
Vindelns IF
|
SB Vaasa
vs
Vindelns IF
0
-
0
|
|
0
|
P02
|
11:30
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Ersboda SK
|
Långskatans IF
|
Ersboda SK
vs
Långskatans IF
0
-
3
|
|
0
Semifinal
|
P00
|
11:30
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
Wibax IBF
|
GUIF
|
Wibax IBF
vs
GUIF
9
-
7
|
|
0
Final
|
P99
|
11:45
|
Gammlia Ö
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa
|
Örnsköldsvik IB
|
SB Vaasa
vs
Örnsköldsvik IB
1
-
2
|
|
0
Semifinal
|
F97/98
|
11:45
|
Gammlia
Omgång
0
tmp
|
Sunderby SK
|
Spöland Vännäs IF
|
Sunderby SK
vs
Spöland Vännäs IF
4
-
1
|
|
0
|
P02
|
12:15
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
GUIF Sofiehem/Carlshöjd
|
Skellefteå IBK
|
GUIF Sofiehem/Carlshöjd
vs
Skellefteå IBK
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
12:15
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Hissjö/Sandåkern
|
KFUM Umeå
|
Hissjö/Sandåkern
vs
KFUM Umeå
5
-
1
|
|
0
|
F02/F03
|
12:15
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF - vit
|
KFUM Umeå
|
Sävar IBF - vit
vs
KFUM Umeå
1
-
0
|
|
0
|
P05
|
12:15
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Vindelns IF
|
Hörnefors IF
|
Vindelns IF
vs
Hörnefors IF
0
-
0
|
|
0
|
F01
|
12:15
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Kågedalens AIF
|
Umeå City IBF
|
Kågedalens AIF
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
0
|
F02/F03
|
12:15
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF - röd
|
Umeå City IBF - blå
|
Sävar IBF - röd
vs
Umeå City IBF - blå
0
-
0
|
|
0
Semifinal
|
P98
|
12:30
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
IBK Luleå
|
Gammelstads IF
|
IBK Luleå
vs
Gammelstads IF
1
-
3
|
|
0
Semifinal
|
F97/98
|
12:45
|
Gammlia
Omgång
0
tmp
|
Ersboda SK
|
Bergnäsets AIK
|
Ersboda SK
vs
Bergnäsets AIK
0
-
3
|
|
0
Semifinal
|
F99/00
|
13:00
|
Gammlia Ö
Omgång
0
tmp
|
GUIF Tomtebo
|
GUIF Innertavle
|
GUIF Tomtebo
vs
GUIF Innertavle
1
-
3
|
|
0
|
P01
|
13:00
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Ersboda SK
|
Hörnefors IF
|
Ersboda SK
vs
Hörnefors IF
0
-
0
|
|
0
|
P01
|
13:00
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF - blå
|
Långskatans IF
|
Umeå City IBF - blå
vs
Långskatans IF
5
-
3
|
|
0
|
P02
|
13:00
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Täfteå IK
|
Sävar IBF
|
Täfteå IK
vs
Sävar IBF
0
-
0
|
|
0
|
F01
|
13:00
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Obbola IK
|
GUIF - lag 1
|
Obbola IK
vs
GUIF - lag 1
0
-
0
|
|
0
|
P04
|
13:00
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Täfteå IK
|
Hörnefors IF
|
Täfteå IK
vs
Hörnefors IF
1
-
5
|
|
0
|
F02/F03
|
13:00
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
GUIF
|
Hörnefors IF
|
GUIF
vs
Hörnefors IF
0
-
0
|
|
0
Semifinal
|
P98
|
13:30
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
Gamla Stan IBK
|
Sandåkerns SK
|
Gamla Stan IBK
vs
Sandåkerns SK
3
-
2
|
|
0
|
P02
|
13:45
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Långskatans IF
|
Skellefteå IBK
|
Långskatans IF
vs
Skellefteå IBK
2
-
2
|
|
0
|
P01
|
13:45
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Rönnskär Railcare IF
|
Umeå City IBF - vit
|
Rönnskär Railcare IF
vs
Umeå City IBF - vit
0
-
0
|
|
0
|
P04
|
13:45
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF
|
Tegs SK
|
Umeå City IBF
vs
Tegs SK
1
-
8
|
|
0
|
P03
|
13:45
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF
|
Tegs SK
|
Sävar IBF
vs
Tegs SK
0
-
0
|
|
0
|
F01
|
13:45
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
IBK Dalen
|
Moälvens IBK - Nord
|
IBK Dalen
vs
Moälvens IBK - Nord
0
-
0
|
|
0
|
F04/F05
|
13:45
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF - 05
|
Umeå City IBF
|
Sävar IBF - 05
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
0
Semifinal
|
F99/00
|
14:00
|
Gammlia Ö
Omgång
0
tmp
|
Sunderby SK
|
Gamla Stan IBK
|
Sunderby SK
vs
Gamla Stan IBK
3
-
4
|
|
0
|
P01
|
14:30
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF - röd
|
Spöland/Vännäs
|
Umeå City IBF - röd
vs
Spöland/Vännäs
1
-
2
|
|
0
Final
|
P97
|
14:30
|
Gammlia
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF blå
|
Gamla Stan IBK
|
Umeå City IBF blå
vs
Gamla Stan IBK
10
-
8
|
|
0
Final
|
P00
|
14:30
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
Sandåkerns SK
|
Wibax IBF
|
Sandåkerns SK
vs
Wibax IBF
4
-
6
|
|
0
|
P01
|
14:30
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Obbola IK
|
Sunderby SK
|
Obbola IK
vs
Sunderby SK
0
-
0
|
|
0
|
F01
|
14:30
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Moälvens IBK Syd
|
Sunderby SK
|
Moälvens IBK Syd
vs
Sunderby SK
0
-
0
|
|
0
|
P05
|
14:30
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF - blå
|
Hörnefors IF
|
Umeå City IBF - blå
vs
Hörnefors IF
0
-
2
|
|
0
|
P03
|
14:30
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Hörnefors IF
|
GUIF CSI
|
Hörnefors IF
vs
GUIF CSI
0
-
0
|
|
0
|
F04/F05
|
14:30
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Sävar IBF
|
Röbäcks IF
|
Sävar IBF
vs
Röbäcks IF
0
-
0
|
|
0
|
P03
|
15:15
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Holmsund City IBC
|
Röbäcks IF
|
Holmsund City IBC
vs
Röbäcks IF
0
-
0
|
|
0
|
P03
|
15:15
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF - vit
|
GUIF
|
Umeå City IBF - vit
vs
GUIF
0
-
0
|
|
0
|
P04
|
15:15
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Holmsund City IBC
|
Hörnefors IF
|
Holmsund City IBC
vs
Hörnefors IF
1
-
6
|
|
0
|
P05
|
15:15
|
Ersäng
Omgång
0
tmp
|
Vindelns IF
|
Umeå City IBF - vit
|
Vindelns IF
vs
Umeå City IBF - vit
2
-
3
|
|
0
|
F02/F03
|
15:15
|
Elofsson
Omgång
0
tmp
|
Röbäcks IF
|
GUIF
|
Röbäcks IF
vs
GUIF
0
-
0
|
|
0
|
P02
|
15:15
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Umeå City IBF
|
Vindelns IF
|
Umeå City IBF
vs
Vindelns IF
0
-
0
|
|
0
Final
|
P98
|
15:30
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
Gammelstads IF
|
Gamla Stan IBK
|
Gammelstads IF
vs
Gamla Stan IBK
5
-
4
|
|
0
Final
|
F97/98
|
15:30
|
Gammlia
Omgång
0
tmp
|
Sunderby SK
|
Bergnäsets AIK
|
Sunderby SK
vs
Bergnäsets AIK
3
-
2
|
|
0
|
P02
|
16:00
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Holmsund City IBC
|
GUIF Sofiehem/Carlshöjd
|
Holmsund City IBC
vs
GUIF Sofiehem/Carlshöjd
0
-
0
|
|
0
|
P04
|
16:00
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Sandåkerns SK
|
Täfteå IK
|
Sandåkerns SK
vs
Täfteå IK
9
-
1
|
|
0
|
P03
|
16:00
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Sandåkerns SK
|
Vindelns IF
|
Sandåkerns SK
vs
Vindelns IF
0
-
0
|
|
0
|
P03
|
16:00
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
GUIF CSI
|
Umeå city IBF - blå
|
GUIF CSI
vs
Umeå city IBF - blå
0
-
0
|
|
0
Final
|
F99/00
|
16:30
|
Gammlia V
Omgång
0
tmp
|
GUIF Innertavle
|
Gamla Stan IBK
|
GUIF Innertavle
vs
Gamla Stan IBK
6
-
4
|
|
0
|
P02
|
16:45
|
Musköten
Omgång
0
tmp
|
Täfteå IK
|
Umeå City IBF
|
Täfteå IK
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
0
|
P03
|
16:45
|
Sporthus
Omgång
0
tmp
|
Röbäcks IF
|
GUIF
|
Röbäcks IF
vs
GUIF
0
-
0
|
|
0
|
P03
|
16:45
|
Vildmanna
Omgång
0
tmp
|
Tegs SK
|
Hörnefors IF
|
Tegs SK
vs
Hörnefors IF
0
-
0
|
|
0
|
P05
|
16:45
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Hörnefors IF
|
Hissjö SK
|
Hörnefors IF
vs
Hissjö SK
3
-
4
|
|
0
|
P05
|
17:15
|
Sjöfruhall
Omgång
0
tmp
|
Röbäcks IF
|
Umeå City IBF - blå
|
Röbäcks IF
vs
Umeå City IBF - blå
2
-
3
|
|