Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Stockholm Ladies Curling Cup 2012
Stocksunds Curlingklubb
,
Curling
Danderyd, Stockholm
Danderyd, Stockholm
Curling
2 - 4 nov 2012
Women
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Tulos
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stockholm Ladies Curling Cup 2012
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 2 marraskuuta (2012)
lauantai 3 marraskuuta (2012)
sunnuntai 4 marraskuuta (2012)
More filters
Luokka
SLCC12
Ryhmä
A Road
B Road
C Road
Playoff A
Playoff B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Danderyd Curling Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4.11.2012
39
Semifinal
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
SWE Team Alltele
SWE Team Ahlmarks
SWE Team Alltele vs SWE Team Ahlmarks
6
-
7
40
Semifinal
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
SWE Team Hasselborg
RUS Team Albatross
SWE Team Hasselborg vs RUS Team Albatross
6
-
3
41
5th place
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
FIN Malmi
SWE Team Donald Davies
FIN Malmi vs SWE Team Donald Davies
4
-
3
42
5th place
SLCC12
Playoff A
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
SCO Vevers
HUN Team Westbay
SCO Vevers vs HUN Team Westbay
5
-
7
49
B Semifinal
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
FIN Vogt
POL Musik
FIN Vogt vs POL Musik
10
-
4
50
B Semifinal
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
CZE Klimova
GER Team Driendl
CZE Klimova vs GER Team Driendl
6
-
4
51
5th place B
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
EST Mölder
NOR Davanger
EST Mölder vs NOR Davanger
6
-
0
52
5th place B
SLCC12
Playoff B
09:00
Danderyd
Omgång
7
tmp
LAT Team Nicoll
ITA Gualitiero
LAT Team Nicoll vs ITA Gualitiero
10
-
4
43
A Final
SLCC12
Playoff A
13:00
Danderyd
Omgång
8
tmp
SWE Team Ahlmarks
SWE Team Hasselborg
SWE Team Ahlmarks vs SWE Team Hasselborg
5
-
4
44
A 3rd place
SLCC12
Playoff A
13:00
Danderyd
Omgång
8
tmp
SWE Team Alltele
RUS Team Albatross
SWE Team Alltele vs RUS Team Albatross
6
-
5
53
B Final
SLCC12
Playoff B
13:00
Danderyd
Omgång
8
tmp
FIN Vogt
CZE Klimova
FIN Vogt vs CZE Klimova
5
-
8
55
B 3rd place
SLCC12
Playoff B
13:00
Danderyd
Omgång
8
tmp
POL Musik
GER Team Driendl
POL Musik vs GER Team Driendl
10
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad