Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Merikoski SBT Apassit 06
,
E 05-06
Ottelupäivä
lauantai 15 lokakuuta (2016)
sunnuntai 16 lokakuuta (2016)
lauantai 5 marraskuuta (2016)
lauantai 12 marraskuuta (2016)
sunnuntai 13 marraskuuta (2016)
lauantai 26 marraskuuta (2016)
sunnuntai 27 marraskuuta (2016)
sunnuntai 4 joulukuuta (2016)
lauantai 10 joulukuuta (2016)
sunnuntai 11 joulukuuta (2016)
lauantai 17 joulukuuta (2016)
sunnuntai 18 joulukuuta (2016)
lauantai 7 tammikuuta (2017)
sunnuntai 8 tammikuuta (2017)
lauantai 14 tammikuuta (2017)
sunnuntai 15 tammikuuta (2017)
sunnuntai 22 tammikuuta (2017)
lauantai 28 tammikuuta (2017)
sunnuntai 29 tammikuuta (2017)
sunnuntai 5 helmikuuta (2017)
lauantai 11 helmikuuta (2017)
sunnuntai 19 helmikuuta (2017)
lauantai 25 helmikuuta (2017)
sunnuntai 26 helmikuuta (2017)
lauantai 18 maaliskuuta (2017)
sunnuntai 19 maaliskuuta (2017)
lauantai 25 maaliskuuta (2017)
sunnuntai 2 huhtikuuta (2017)
More filters
Luokka
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Ryhmä
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.10.2016
2
E 05-06
E 05-06 Lohko B
10:15
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
OLS 06 Kilpa
Merikoski SBT Apassit 06 vs OLS 06 Kilpa
3
-
3
4
E 05-06
E 05-06 Lohko B
11:45
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
Limingan Niittomiehet Tupos -05
Merikoski SBT Apassit 06 vs Limingan Niittomiehet Tupos -05
0
-
12
4.12.2016
32
E 05-06
E 05-06 Lohko B
11:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Sastamolo Kings E05-06
Merikoski SBT Apassit 06
Sastamolo Kings E05-06 vs Merikoski SBT Apassit 06
12
-
0
0
E 05-06
E Alempi jatkosarja
12:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Irokeesit 06
Merikoski SBT Apassit 06
Merikoski SBT Irokeesit 06 vs Merikoski SBT Apassit 06
11
-
3
34
E 05-06
E 05-06 Lohko B
12:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Irokeesit 06
Merikoski SBT Apassit 06
Merikoski SBT Irokeesit 06 vs Merikoski SBT Apassit 06
11
-
3
7.1.2017
43
E 05-06
E 05-06 Lohko B
13:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
SBT Suola E05
Merikoski SBT Apassit 06 vs SBT Suola E05
7
-
13
0
E 05-06
E Alempi jatkosarja
16:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
OFBC E2 06
Merikoski SBT Apassit 06 vs OFBC E2 06
2
-
10
47
E 05-06
E 05-06 Lohko B
16:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
OFBC E2 06
Merikoski SBT Apassit 06 vs OFBC E2 06
2
-
10
8.1.2017
0
E 05-06
E Alempi jatkosarja
11:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 05-06 Musta
Merikoski SBT Apassit 06
SBT Tornio 05-06 Musta vs Merikoski SBT Apassit 06
10
-
2
56
E 05-06
E 05-06 Lohko B
11:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 05-06 Musta
Merikoski SBT Apassit 06
SBT Tornio 05-06 Musta vs Merikoski SBT Apassit 06
10
-
2
14.1.2017
67
E 05-06
E 05-06 Lohko B
15:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Kiowat 05
Merikoski SBT Apassit 06
Merikoski SBT Kiowat 05 vs Merikoski SBT Apassit 06
13
-
1
28.1.2017
90
E 05-06
E Alempi jatkosarja
19:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
Limingan Niittomiehet
Merikoski SBT Apassit 06 vs Limingan Niittomiehet
0
-
12
11.2.2017
102
E 05-06
E Alempi jatkosarja
16:00
Nallisport
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 05-06 Punainen
Merikoski SBT Apassit 06
SBT Tornio 05-06 Punainen vs Merikoski SBT Apassit 06
11
-
2
19.2.2017
107
E 05-06
E Alempi jatkosarja
12:30
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
MuhU-05 SB
Merikoski SBT Apassit 06 vs MuhU-05 SB
2
-
7
109
E 05-06
E Alempi jatkosarja
14:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Ylikiimingin Nuijamiehet 06
Merikoski SBT Apassit 06
Ylikiimingin Nuijamiehet 06 vs Merikoski SBT Apassit 06
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad