Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
OFBC G09-10 Musta
,
G 09-10
Ottelupäivä
lauantai 15 lokakuuta (2016)
sunnuntai 16 lokakuuta (2016)
lauantai 5 marraskuuta (2016)
lauantai 12 marraskuuta (2016)
sunnuntai 13 marraskuuta (2016)
lauantai 26 marraskuuta (2016)
sunnuntai 27 marraskuuta (2016)
sunnuntai 4 joulukuuta (2016)
lauantai 10 joulukuuta (2016)
sunnuntai 11 joulukuuta (2016)
lauantai 17 joulukuuta (2016)
sunnuntai 18 joulukuuta (2016)
lauantai 7 tammikuuta (2017)
sunnuntai 8 tammikuuta (2017)
lauantai 14 tammikuuta (2017)
sunnuntai 15 tammikuuta (2017)
sunnuntai 22 tammikuuta (2017)
lauantai 28 tammikuuta (2017)
sunnuntai 29 tammikuuta (2017)
sunnuntai 5 helmikuuta (2017)
lauantai 11 helmikuuta (2017)
sunnuntai 19 helmikuuta (2017)
lauantai 25 helmikuuta (2017)
sunnuntai 26 helmikuuta (2017)
lauantai 18 maaliskuuta (2017)
sunnuntai 19 maaliskuuta (2017)
lauantai 25 maaliskuuta (2017)
sunnuntai 2 huhtikuuta (2017)
More filters
Luokka
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Ryhmä
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
5.11.2016
6
G 09-10
G 09-10
12:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen 2
OFBC G09-10 Musta
OFBC G1-09 Valkoinen 2 vs OFBC G09-10 Musta
12
-
0
8
G 09-10
G 09-10
13:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
OFBC G09-10 Musta
Merikoski SBT G09-10 Apassit
OFBC G09-10 Musta vs Merikoski SBT G09-10 Apassit
1
-
9
18.12.2016
9
G 09-10
G 09-10
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SB Hurricane 09-10
OFBC G09-10 Musta
SB Hurricane 09-10 vs OFBC G09-10 Musta
9
-
0
16
G 09-10
G 09-10
12:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G09-10 Musta
KeLy G09-10
OFBC G09-10 Musta vs KeLy G09-10
1
-
4
8.1.2017
19
G 09-10
G 09-10
09:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
OFBC G09-10 Musta
OFBC G1-09 Valkoinen vs OFBC G09-10 Musta
10
-
1
24
G 09-10
G 09-10
11:30
Kastelli A
Omgång
0
tmp
OFBC G09-10 Musta
SBT Suola
OFBC G09-10 Musta vs SBT Suola
0
-
10
26
G 09-10
G 09-10
12:30
Kastelli A
Omgång
0
tmp
OFBC G09-10 Musta
Sastamolo Kings 09-10
OFBC G09-10 Musta vs Sastamolo Kings 09-10
2
-
1
11.2.2017
0
G 09-10
G alempi jatkosarja
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G09-10 Musta
Merikoski SBT G09-10 Apassit
OFBC G09-10 Musta vs Merikoski SBT G09-10 Apassit
2
-
4
0
G 09-10
G alempi jatkosarja
10:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G09-10 Musta
KeLy G09-10
OFBC G09-10 Musta vs KeLy G09-10
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad