Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Флорбол
Oulu
Oulu
Флорбол
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
SB Hurricane 09-10
,
G 09-10
День игры
суббота 15 октября (2016)
воскресенье 16 октября (2016)
суббота 5 ноября (2016)
суббота 12 ноября (2016)
воскресенье 13 ноября (2016)
суббота 26 ноября (2016)
воскресенье 27 ноября (2016)
воскресенье 4 декабря (2016)
суббота 10 декабря (2016)
воскресенье 11 декабря (2016)
суббота 17 декабря (2016)
воскресенье 18 декабря (2016)
суббота 7 января (2017)
воскресенье 8 января (2017)
суббота 14 января (2017)
воскресенье 15 января (2017)
воскресенье 22 января (2017)
суббота 28 января (2017)
воскресенье 29 января (2017)
воскресенье 5 февраля (2017)
суббота 11 февраля (2017)
воскресенье 19 февраля (2017)
суббота 25 февраля (2017)
воскресенье 26 февраля (2017)
суббота 18 марта (2017)
воскресенье 19 марта (2017)
суббота 25 марта (2017)
воскресенье 2 апреля (2017)
More filters
Возрастная группа
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Подгруппа
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.10.2016
0
G 09-10
G ylempi jatkosarja
11:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SB Hurricane 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen 2
SB Hurricane 09-10 vs OFBC G1-09 Valkoinen 2
0
-
0
05.11.2016
4
G 09-10
G 09-10
10:30
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
KeLy G09-10
SB Hurricane 09-10
KeLy G09-10 vs SB Hurricane 09-10
1
-
2
7
G 09-10
G 09-10
12:30
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
SB Hurricane 09-10
SBT Suola
SB Hurricane 09-10 vs SBT Suola
2
-
8
18.12.2016
9
G 09-10
G 09-10
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SB Hurricane 09-10
OFBC G09-10 Musta
SB Hurricane 09-10 vs OFBC G09-10 Musta
9
-
0
12
G 09-10
G 09-10
10:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen 2
SB Hurricane 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen 2 vs SB Hurricane 09-10
7
-
0
08.01.2017
22
G 09-10
G 09-10
10:30
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Sastamolo Kings 09-10
SB Hurricane 09-10
Sastamolo Kings 09-10 vs SB Hurricane 09-10
4
-
3
25
G 09-10
G 09-10
12:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
SB Hurricane 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen
SB Hurricane 09-10 vs OFBC G1-09 Valkoinen
1
-
13
28
G 09-10
G 09-10
13:30
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT G09-10 Apassit
SB Hurricane 09-10
Merikoski SBT G09-10 Apassit vs SB Hurricane 09-10
2
-
6
11.02.2017
0
G 09-10
G ylempi jatkosarja
11:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SB Hurricane 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen 2
SB Hurricane 09-10 vs OFBC G1-09 Valkoinen 2
0
-
8
0
G 09-10
G ylempi jatkosarja
12:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola
SB Hurricane 09-10
SBT Suola vs SB Hurricane 09-10
12
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad