Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lillstrimma Cup 2017
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
17 - 19 mar 2017
U 13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 17 marts (2017)
sestdiena 18 marts (2017)
svētdiena 19 marts (2017)
More filters
Vecuma grupa
U13
Apakšgrupa
A
B
Slutspel A
Slutspel B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Lillstrimmahallen
NHK
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
19.03.2017
19
U13
Slutspel B
08:00
NHK Arena
Rnd
0
tmp
Timrå IK
ÖSK Hockey
Timrå IK vs ÖSK Hockey
4
-
2
20
U13
Slutspel B
08:00
Lillstrimma
Rnd
0
tmp
Falu IF
Leangen IK
Falu IF vs Leangen IK
3
-
4
21
U13
Slutspel A
09:30
NHK Arena
Rnd
0
tmp
Svedjeholmens IF
Skellefteå AIK vit
Svedjeholmens IF vs Skellefteå AIK vit
3
-
1
22
U13
Slutspel A
09:30
Lillstrimma
Rnd
0
tmp
Skellefteå AIK svart
AIK
Skellefteå AIK svart vs AIK
1
-
4
23
U13
Slutspel B
11:00
NHK Arena
Rnd
0
tmp
Falu IF
Timrå IK
Falu IF vs Timrå IK
3
-
1
24
U13
Slutspel B
11:00
Lillstrimma
Rnd
0
tmp
ÖSK Hockey
Leangen IK
ÖSK Hockey vs Leangen IK
2
-
8
25
Bronsmatch
U13
14:00
Lillstrimma
Rnd
0
tmp
3:e A-slutspel
4:e A-slutspel
3:e A-slutspel vs 4:e A-slutspel
0
-
0
26
Final
U13
14:00
NHK Arena
Rnd
0
tmp
1:a A-Slutspel
2:a A-Slutspel
1:a A-Slutspel vs 2:a A-Slutspel
0
-
0
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad