Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Koneo Cup 2017
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
24 - 26 feb 2017
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
AIK Solna
,
U12
Spēles diena
piektdiena 24 februāris (2017)
sestdiena 25 februāris (2017)
svētdiena 26 februāris (2017)
More filters
Vecuma grupa
U12
Apakšgrupa
U12
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Lill Strimma Hallen
NHK Arena
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
24.02.2017
3
U12
U12
13:45
NHK
Kārta
3
tmp
Skellefteå AIK Svart
AIK Solna
Skellefteå AIK Svart vs AIK Solna
6
-
2
6
U12
U12
18:00
Lill Strimma
Kārta
6
tmp
Söderhamn IK
AIK Solna
Söderhamn IK vs AIK Solna
8
-
4
25.02.2017
9
U12
U12
08:00
NHK
Kārta
9
tmp
AIK Solna
Modo
AIK Solna vs Modo
10
-
2
12
U12
U12
12:30
Lill Strimma
Kārta
12
tmp
AIK Solna
Timrå IK
AIK Solna vs Timrå IK
4
-
3
15
U12
U12
15:30
Lill Strimma
Kārta
15
tmp
Skellefteå AIK Vit
AIK Solna
Skellefteå AIK Vit vs AIK Solna
0
-
14
26.02.2017
20
U12
U12
09:00
Lill Strimma
Kārta
20
tmp
AIK Solna
Leangen
AIK Solna vs Leangen
0
-
1
22
U12
11:30
Lill Strimma
Kārta
22
tmp
Leangen
AIK Solna
Leangen vs AIK Solna
2
-
6
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad