Cuponline använder cookies
Läs mer
Viking Line Vårcup
IFK Mariehamn Fotboll
,
Fotboll
MARIEHAMN
MARIEHAMN
Fotboll
23 - 24 apr 2016
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ålandsbanken Cup
Mariehamn Cup
Ålandstidningen Cup P05
Ålandstidningen Cup
Ålandstidningen Cup
Viking Line Vårcup
Ålandhotels Cup
Ålandhotels Cup
Viking Line Vårcup
Eckerö Linjen Cup
Eckerö Linjen Cup
Mariehamn Cup
Mariehamn Cup
Mariehamn Cup
Mariehamn Cup
Ålandstidningen Cup
Ålandstidningen Cup
Ålandstidningen Cup
Viking Line Vårcup
Ålandhotels Cup
Ålandhotels Cup
Viking Line Vårcup
Åland Cup
Åland Cup
Mariehamn Cup
Mariehamn Cup
Mariehamn Cup
Mariehamn Cup
Ålandsbanken Cup
Ålandstidningen Cup
Ålandstidningen Cup
Ålandstidningen Cup
Viking Line Vårcup
Ålandhotels Cup
Ålandhotels Cup
Mariehamn Cup
Mariehamn Cup
Ålandstidningen Cup
Ålandstidningen Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 23 april (2016)
söndag 24 april (2016)
More filters
Klass
F/T-12
P12
Grupp
A Flickor/tytöt
A Pojkar/pojat
B Pojkar/pojat
C Pojkar/pojat
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Wiklöf Holding Arena 1
Wiklöf Holding Arena 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-04-24
43
F/T-12
A Flickor/tytöt
00:00
WHA 2
Omgång
7
tmp
BKV Norrtälje röd
BKV Norrtälje blå
BKV Norrtälje röd vs BKV Norrtälje blå
2
-
2
19
Kvartsfinal 1
P12
08:00
WHA 1
Omgång
0
tmp
IFK Lidingö
Vikingstad SK 2
IFK Lidingö vs Vikingstad SK 2
0
-
4
20
Kvartsfinal 2
P12
08:00
WHA 2
Omgång
0
tmp
Sirius svart
Sirius blå
Sirius svart vs Sirius blå
6
-
0
21
Kvartsfinal 3
P12
08:50
WHA 1
Omgång
0
tmp
Hammarby vit
Jomala IK- blå
Hammarby vit vs Jomala IK- blå
4
-
3
22
Kvartsfinal 4
P12
08:50
WHA 2
Omgång
0
tmp
Jomala IK- vit
Hammarby grön
Jomala IK- vit vs Hammarby grön
2
-
1
44
F/T-12
A Flickor/tytöt
09:40
WHA 1
Omgång
6
tmp
Enskede IK
BKV Norrtälje röd
Enskede IK vs BKV Norrtälje röd
2
-
2
45
F/T-12
A Flickor/tytöt
09:40
WHA 2
Omgång
6
tmp
Boo IS
Spånga IS
Boo IS vs Spånga IS
4
-
1
23
Semifinal 1
P12
10:20
WHA 1
Omgång
0
tmp
Vikingstad SK 2
Sirius svart
Vikingstad SK 2 vs Sirius svart
1
-
4
24
Semifinal 2
P12
10:20
WHA 2
Omgång
0
tmp
Hammarby vit
Jomala IK- vit
Hammarby vit vs Jomala IK- vit
2
-
3
25
Placering 9-12
P12
11:10
WHA 1
Omgång
0
tmp
TPS
IF Fram
TPS vs IF Fram
4
-
0
46
F/T-12
A Flickor/tytöt
11:10
WHA 2
Omgång
6
tmp
BKV Norrtälje blå
IFK Mariehamn
BKV Norrtälje blå vs IFK Mariehamn
1
-
2
26
Placering 9-12
P12
12:00
WHA 2
Omgång
0
tmp
IFK Mariehamn
Vikingstad SK 1
IFK Mariehamn vs Vikingstad SK 1
2
-
3
27
Final
P12
12:00
WHA 1
Omgång
0
tmp
Sirius svart
Jomala IK- vit
Sirius svart vs Jomala IK- vit
6
-
1
47
F/T-12
A Flickor/tytöt
12:50
WHA 1
Omgång
7
tmp
Åland United
Boo IS
Åland United vs Boo IS
0
-
6
48
F/T-12
A Flickor/tytöt
12:50
WHA 2
Omgång
7
tmp
Spånga IS
Enskede IK
Spånga IS vs Enskede IK
1
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad