Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
GSK Hockey U12 Cup
Gislaved Sk
,
Hokejs
Gislaved
Gislaved
Hokejs
24 sep 2016
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
GSK U14 Cupen 2022
GSK U13 Cupen 2020
Colorama - Calles färghall cup 2019
Gsk-Cupen 2018 U-13 (lätt)
Gsk-Cupen 2018 U-13 (medel/svår)
GSK U13
Salong Caroline Cup 2017
Nordiska Plast Cup 2016
GSK Hockey U12 Cup
Salong Caroline cup U11
Gislaved SK U-10
Gislaved SK U 13 Cup
Gislaved SK U11
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 24 septembris (2016)
More filters
Vecuma grupa
U12
Apakšgrupa
Grupp 1
Grupp 2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Gislerinken
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24.09.2016
1
U12
Grupp 1
08:00
GR
Omgång
1
tmp
Gislaved SK
Borås HC
Gislaved SK vs Borås HC
2
-
4
2
U12
Grupp 2
09:00
GR
Omgång
1
tmp
IF Lejonet
Fotskäls HC
IF Lejonet vs Fotskäls HC
4
-
0
3
U12
Grupp 1
10:00
GR
Omgång
1
tmp
Frölunda HC
Gislaved SK
Frölunda HC vs Gislaved SK
0
-
9
4
U12
Grupp 2
11:00
GR
Omgång
1
tmp
Linköping HC
IF Lejonet
Linköping HC vs IF Lejonet
3
-
3
5
U12
Grupp 1
12:00
GR
Omgång
1
tmp
Borås HC
Frölunda HC
Borås HC vs Frölunda HC
9
-
1
6
U12
Grupp 2
13:00
GR
Omgång
1
tmp
Fotskäls HC
Linköping HC
Fotskäls HC vs Linköping HC
1
-
7
7
Kvartsfinal
U12
14:00
GR
Omgång
2
tmp
Gislaved SK
Fotskäls HC
Gislaved SK vs Fotskäls HC
8
-
1
8
Kvartsfinal
U12
15:00
GR
Omgång
2
tmp
IF Lejonet
Frölunda HC
IF Lejonet vs Frölunda HC
13
-
0
9
Semifinal
U12
16:00
GR
Omgång
3
tmp
Borås HC
Gislaved SK
Borås HC vs Gislaved SK
0
-
3
10
Semifinal
U12
17:00
GR
Omgång
3
tmp
Linköping HC
IF Lejonet
Linköping HC vs IF Lejonet
2
-
4
11
Match om 5:e plats
U12
18:00
GR
Omgång
4
tmp
Fotskäls HC
Frölunda HC
Fotskäls HC vs Frölunda HC
13
-
3
12
Bronsmatch
U12
19:00
GR
Omgång
4
tmp
Borås HC
Linköping HC
Borås HC vs Linköping HC
4
-
3
13
Final
U12
20:00
GR
Omgång
4
tmp
Gislaved SK
IF Lejonet
Gislaved SK vs IF Lejonet
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad