2016-08-14
|
0
|
P05
P05-B1
|
09:30
|
NG1
Omgång
1
tmp
|
Tyresö FF S/B
|
Enskede IK grå 1
|
Tyresö FF S/B
vs
Enskede IK grå 1
3
-
3
|
|
0
|
P06
P06-B1
|
09:45
|
NG5
Omgång
2
tmp
|
Enskede IK grön 1
|
IF Brommapojkarna 3
|
Enskede IK grön 1
vs
IF Brommapojkarna 3
6
-
1
|
|
0
|
P06
P06-B1
|
09:45
|
NG6
Omgång
2
tmp
|
Vasalunds IF Solna
|
Ursvik IK gul
|
Vasalunds IF Solna
vs
Ursvik IK gul
3
-
0
|
|
0
|
P06
P06-B2
|
09:45
|
NG7
Omgång
2
tmp
|
Huddinge IF 2
|
Ursvik IK svart
|
Huddinge IF 2
vs
Ursvik IK svart
3
-
6
|
|
0
|
P06
P06-B2
|
09:45
|
NG8
Omgång
2
tmp
|
Bällsta FF
|
Enskede IK grön 2
|
Bällsta FF
vs
Enskede IK grön 2
2
-
4
|
|
0
|
P05
P05-A2
|
10:15
|
NG3
Omgång
1
tmp
|
IFK Lidingö
|
Skogås-Trångsunds FF blå
|
IFK Lidingö
vs
Skogås-Trångsunds FF blå
2
-
1
|
|
0
|
P05
P05-A2
|
10:15
|
NG4
Omgång
1
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Skogås-Trångsunds FF röd
|
Djurgårdens IF
vs
Skogås-Trångsunds FF röd
9
-
3
|
|
0
|
P05
P05-A1
|
10:15
|
NG1
Omgång
1
tmp
|
Hammarby IF 06-10
|
Älta IF svart
|
Hammarby IF 06-10
vs
Älta IF svart
6
-
3
|
|
0
|
P05
P05-A1
|
10:15
|
NG2
Omgång
1
tmp
|
Hammarby IF 7
|
Hammarby IF 8
|
Hammarby IF 7
vs
Hammarby IF 8
8
-
0
|
|
0
|
P08
P08 (1)
|
10:30
|
NG11
Omgång
4
tmp
|
Järla IF grön
|
Spårvägens FF
|
Järla IF grön
vs
Spårvägens FF
1
-
7
|
|
0
|
P08
P08 (1)
|
10:30
|
NG12
Omgång
4
tmp
|
Järla IF svart
|
Tullinge TP
|
Järla IF svart
vs
Tullinge TP
3
-
7
|
|
0
|
P08
P08 (1)
|
10:30
|
NG13
Omgång
4
tmp
|
IFK Stocksund 1
|
IF Brommapojkarna 3
|
IFK Stocksund 1
vs
IF Brommapojkarna 3
3
-
6
|
|
0
|
P05
P05-A3
|
10:30
|
NG5
Omgång
1
tmp
|
Järla IF
|
Enskede IK grå 2
|
Järla IF
vs
Enskede IK grå 2
1
-
1
|
|
0
|
P05
P05-A3
|
10:30
|
NG6
Omgång
1
tmp
|
Tyresö FF Krusboda
|
Spårvägens FF 1
|
Tyresö FF Krusboda
vs
Spårvägens FF 1
9
-
2
|
|
0
|
P05
P05-B2
|
10:30
|
NG7
Omgång
1
tmp
|
Älta IF gul
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
|
Älta IF gul
vs
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
1
-
2
|
|
0
|
P05
P05-B3
|
10:30
|
NG8
Omgång
1
tmp
|
Rågsveds IF
|
IF Brommapojkarna 17U
|
Rågsveds IF
vs
IF Brommapojkarna 17U
5
-
1
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A2
|
11:00
|
NG3
Omgång
2
tmp
|
Täby FK
|
Hammarby IF Akademi
|
Täby FK
vs
Hammarby IF Akademi
0
-
0
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A2
|
11:00
|
NG4
Omgång
2
tmp
|
Djurgårdens IF 6
|
IF Brommapojkarna svart
|
Djurgårdens IF 6
vs
IF Brommapojkarna svart
3
-
6
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A1
|
11:00
|
NG1
Omgång
2
tmp
|
Huddinge IF 1
|
Hammarby IF 8
|
Huddinge IF 1
vs
Hammarby IF 8
3
-
3
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A1
|
11:00
|
NG2
Omgång
2
tmp
|
IF Brommapojkarna 11
|
Hammarby IF 11
|
IF Brommapojkarna 11
vs
Hammarby IF 11
0
-
2
|
|
0
|
P05
P05-B1
|
11:15
|
NG6
Omgång
2
tmp
|
Enskede IK grå 1
|
Boo FF 4
|
Enskede IK grå 1
vs
Boo FF 4
6
-
2
|
|
0
|
P08
P08 (2)
|
11:20
|
NG11
Omgång
4
tmp
|
Järla IF vit
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart 1
|
Järla IF vit
vs
Bagarmossen Kärrtorp BK svart 1
1
-
3
|
|
0
|
P08
P08 (2)
|
11:20
|
NG12
Omgång
4
tmp
|
Järla IF röd
|
Hammarby IF
|
Järla IF röd
vs
Hammarby IF
2
-
6
|
|
0
|
P08
P08 (2)
|
11:20
|
NG13
Omgång
4
tmp
|
IFK Stocksund 2
|
Vasastans BK
|
IFK Stocksund 2
vs
Vasastans BK
4
-
5
|
|
0
|
P06
P06-B2
|
11:45
|
NG3
Omgång
3
tmp
|
Ursvik IK svart
|
Enskede IK grön 2
|
Ursvik IK svart
vs
Enskede IK grön 2
3
-
4
|
|
0
|
P06
P06-B2
|
11:45
|
NG4
Omgång
3
tmp
|
Huddinge IF 2
|
Bällsta FF
|
Huddinge IF 2
vs
Bällsta FF
2
-
3
|
|
0
|
P06
P06-B1
|
11:45
|
NG1
Omgång
3
tmp
|
IF Brommapojkarna 3
|
Ursvik IK gul
|
IF Brommapojkarna 3
vs
Ursvik IK gul
1
-
2
|
|
0
|
P06
P06-B1
|
11:45
|
NG2
Omgång
3
tmp
|
Enskede IK grön 1
|
Vasalunds IF Solna
|
Enskede IK grön 1
vs
Vasalunds IF Solna
3
-
4
|
|
0
|
P05
P05-A1
|
12:00
|
NG5
Omgång
2
tmp
|
Hammarby IF 8
|
Hammarby IF 06-10
|
Hammarby IF 8
vs
Hammarby IF 06-10
1
-
5
|
|
0
|
P05
P05-A1
|
12:00
|
NG6
Omgång
2
tmp
|
Älta IF svart
|
Hammarby IF 7
|
Älta IF svart
vs
Hammarby IF 7
0
-
6
|
|
0
|
P05
P05-B2
|
12:00
|
KG9
Omgång
2
tmp
|
Älta IF vit
|
Älta IF gul
|
Älta IF vit
vs
Älta IF gul
4
-
1
|
|
0
|
P05
P05-A2
|
12:00
|
NG7
Omgång
2
tmp
|
Skogås-Trångsunds FF röd
|
IFK Lidingö
|
Skogås-Trångsunds FF röd
vs
IFK Lidingö
3
-
8
|
|
0
|
P05
P05-A2
|
12:00
|
NG8
Omgång
2
tmp
|
Skogås-Trångsunds FF blå
|
Djurgårdens IF
|
Skogås-Trångsunds FF blå
vs
Djurgårdens IF
1
-
2
|
|
0
|
P05
P05-B3
|
12:00
|
KG10
Omgång
2
tmp
|
Boo FF 5
|
Rågsveds IF
|
Boo FF 5
vs
Rågsveds IF
1
-
6
|
|
0
|
P08
P08 (1)
|
12:10
|
NG11
Omgång
5
tmp
|
IF Brommapojkarna 3
|
Järla IF grön
|
IF Brommapojkarna 3
vs
Järla IF grön
8
-
0
|
|
0
|
P08
P08 (1)
|
12:10
|
NG12
Omgång
5
tmp
|
Järla IF svart
|
Spårvägens FF
|
Järla IF svart
vs
Spårvägens FF
3
-
6
|
|
0
|
P08
P08 (1)
|
12:10
|
NG13
Omgång
5
tmp
|
Tullinge TP
|
IFK Stocksund 1
|
Tullinge TP
vs
IFK Stocksund 1
6
-
1
|
|
0
|
P05
P05-A3
|
12:30
|
NG1
Omgång
2
tmp
|
Spårvägens FF 1
|
Järla IF
|
Spårvägens FF 1
vs
Järla IF
4
-
1
|
|
0
|
P05
P05-A3
|
12:30
|
NG2
Omgång
2
tmp
|
Enskede IK grå 2
|
Tyresö FF Krusboda
|
Enskede IK grå 2
vs
Tyresö FF Krusboda
1
-
3
|
|
0
|
P06
P06-A1
|
12:30
|
NG3
Omgång
2
tmp
|
IFK Haninge
|
Enskede IK
|
IFK Haninge
vs
Enskede IK
5
-
2
|
|
0
|
P06
P06-A1
|
12:30
|
NG4
Omgång
2
tmp
|
Hammarby IF 2
|
Hanvikens SK
|
Hammarby IF 2
vs
Hanvikens SK
1
-
2
|
|
0
|
P06
P06-A2
|
12:45
|
NG5
Omgång
2
tmp
|
Ursvik IK vit
|
Hammarby IF 4
|
Ursvik IK vit
vs
Hammarby IF 4
0
-
3
|
|
0
|
P06
P06-A2
|
12:45
|
NG6
Omgång
2
tmp
|
Hammarby IF 3
|
Hanvikens SK blå
|
Hammarby IF 3
vs
Hanvikens SK blå
4
-
5
|
|
0
|
P06
P06-A3
|
12:45
|
NG7
Omgång
2
tmp
|
IFK Lidingö
|
Vendelsö IK rosa
|
IFK Lidingö
vs
Vendelsö IK rosa
1
-
4
|
|
0
|
P06
P06-A3
|
12:45
|
NG8
Omgång
2
tmp
|
AIK FF gul
|
Vendelsö IK Handen
|
AIK FF gul
vs
Vendelsö IK Handen
4
-
3
|
|
0
|
P08
P08 (2)
|
13:00
|
NG11
Omgång
5
tmp
|
Vasastans BK
|
Järla IF vit
|
Vasastans BK
vs
Järla IF vit
5
-
4
|
|
0
|
P08
P08 (2)
|
13:00
|
NG12
Omgång
5
tmp
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart 1
|
Järla IF röd
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart 1
vs
Järla IF röd
3
-
0
|
|
0
|
P08
P08 (2)
|
13:00
|
NG13
Omgång
5
tmp
|
Hammarby IF
|
IFK Stocksund 2
|
Hammarby IF
vs
IFK Stocksund 2
4
-
5
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A1
|
13:15
|
NG1
Omgång
3
tmp
|
Hammarby IF 8
|
Hammarby IF 11
|
Hammarby IF 8
vs
Hammarby IF 11
3
-
1
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A1
|
13:15
|
NG2
Omgång
3
tmp
|
Huddinge IF 1
|
IF Brommapojkarna 11
|
Huddinge IF 1
vs
IF Brommapojkarna 11
1
-
0
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A2
|
13:15
|
NG3
Omgång
3
tmp
|
Hammarby IF Akademi
|
IF Brommapojkarna svart
|
Hammarby IF Akademi
vs
IF Brommapojkarna svart
1
-
4
|
|
0
|
P06:2
P06:2-A2
|
13:15
|
NG4
Omgång
3
tmp
|
Täby FK
|
Djurgårdens IF 6
|
Täby FK
vs
Djurgårdens IF 6
1
-
1
|
|
0
|
P05
P05-B2
|
13:30
|
NG7
Omgång
3
tmp
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
|
Älta IF vit
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
vs
Älta IF vit
2
-
3
|
|
0
|
P05
P05-B1
|
13:30
|
NG5
Omgång
3
tmp
|
Tyresö FF S/B
|
Boo FF 4
|
Tyresö FF S/B
vs
Boo FF 4
6
-
0
|
|
0
|
P05
P05-B3
|
13:30
|
NG8
Omgång
3
tmp
|
IF Brommapojkarna 17U
|
Boo FF 5
|
IF Brommapojkarna 17U
vs
Boo FF 5
4
-
1
|
|
0
|
P05
P05-A2
|
14:00
|
NG3
Omgång
3
tmp
|
IFK Lidingö
|
Djurgårdens IF
|
IFK Lidingö
vs
Djurgårdens IF
3
-
1
|
|
0
|
P05
P05-A2
|
14:00
|
NG4
Omgång
3
tmp
|
Skogås-Trångsunds FF röd
|
Skogås-Trångsunds FF blå
|
Skogås-Trångsunds FF röd
vs
Skogås-Trångsunds FF blå
5
-
3
|
|
0
|
P05
P05-A1
|
14:00
|
NG1
Omgång
3
tmp
|
Hammarby IF 06-10
|
Hammarby IF 7
|
Hammarby IF 06-10
vs
Hammarby IF 7
0
-
4
|
|
0
|
P05
P05-A1
|
14:00
|
NG2
Omgång
3
tmp
|
Hammarby IF 8
|
Älta IF svart
|
Hammarby IF 8
vs
Älta IF svart
3
-
0
|
|
0
|
P08
P08 (mix)
|
14:10
|
NG11
Omgång
6
tmp
|
Järla IF grön
|
IFK Stocksund 2
|
Järla IF grön
vs
IFK Stocksund 2
0
-
3
|
|
0
|
P08
P08 (mix)
|
14:10
|
NG12
Omgång
6
tmp
|
Järla IF svart
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart 1
|
Järla IF svart
vs
Bagarmossen Kärrtorp BK svart 1
2
-
1
|
|
0
|
P08
P08 (mix)
|
14:10
|
NG13
Omgång
6
tmp
|
Spårvägens FF
|
Järla IF röd
|
Spårvägens FF
vs
Järla IF röd
6
-
3
|
|
0
|
P05
P05-A3
|
14:15
|
NG5
Omgång
3
tmp
|
Järla IF
|
Tyresö FF Krusboda
|
Järla IF
vs
Tyresö FF Krusboda
0
-
0
|
|
0
|
P05
P05-A3
|
14:15
|
NG6
Omgång
3
tmp
|
Spårvägens FF 1
|
Enskede IK grå 2
|
Spårvägens FF 1
vs
Enskede IK grå 2
2
-
1
|
|
0
B-semi 1
|
P06
|
14:15
|
NG7
Omgång
4
tmp
|
Vasalunds IF Solna
|
Ursvik IK svart
|
Vasalunds IF Solna
vs
Ursvik IK svart
0
-
8
|
|
0
B-semi 2
|
P06
|
14:15
|
NG8
Omgång
4
tmp
|
Enskede IK grön 2
|
Ursvik IK gul
|
Enskede IK grön 2
vs
Ursvik IK gul
2
-
1
SO
|
|
0
|
P06
P06-A1
|
14:45
|
NG1
Omgång
3
tmp
|
Enskede IK
|
Hanvikens SK
|
Enskede IK
vs
Hanvikens SK
1
-
0
|
|
0
|
P06
P06-A1
|
14:45
|
NG2
Omgång
3
tmp
|
IFK Haninge
|
Hammarby IF 2
|
IFK Haninge
vs
Hammarby IF 2
7
-
1
|
|
0
|
P06
P06-A2
|
14:45
|
NG3
Omgång
3
tmp
|
Hammarby IF 4
|
Hanvikens SK blå
|
Hammarby IF 4
vs
Hanvikens SK blå
1
-
2
|
|
0
|
P06
P06-A2
|
14:45
|
NG4
Omgång
3
tmp
|
Ursvik IK vit
|
Hammarby IF 3
|
Ursvik IK vit
vs
Hammarby IF 3
0
-
4
|
|
0
|
P08
P08 (mix)
|
14:50
|
NG11
Omgång
6
tmp
|
IFK Stocksund 1
|
Järla IF vit
|
IFK Stocksund 1
vs
Järla IF vit
4
-
4
|
|
0
|
P08
P08 (mix)
|
14:50
|
NG12
Omgång
6
tmp
|
Tullinge TP
|
Vasastans BK
|
Tullinge TP
vs
Vasastans BK
11
-
1
|
|
0
|
P08
P08 (mix)
|
14:50
|
NG13
Omgång
6
tmp
|
IF Brommapojkarna 3
|
Hammarby IF
|
IF Brommapojkarna 3
vs
Hammarby IF
6
-
1
|
|
0
|
P06
P06-A3
|
15:00
|
NG5
Omgång
3
tmp
|
Vendelsö IK rosa
|
Vendelsö IK Handen
|
Vendelsö IK rosa
vs
Vendelsö IK Handen
4
-
2
|
|
0
|
P06
P06-A3
|
15:00
|
NG6
Omgång
3
tmp
|
IFK Lidingö
|
AIK FF gul
|
IFK Lidingö
vs
AIK FF gul
0
-
2
|
|
0
A-semi 1
|
P06:2
|
15:00
|
NG7
Omgång
4
tmp
|
Hammarby IF 8
|
Hammarby IF Akademi
|
Hammarby IF 8
vs
Hammarby IF Akademi
4
-
1
|
|
0
A-semi 2
|
P06:2
|
15:00
|
NG8
Omgång
4
tmp
|
IF Brommapojkarna svart
|
Huddinge IF 1
|
IF Brommapojkarna svart
vs
Huddinge IF 1
1
-
3
SO
|
|
0
B-3e pris
|
P06
|
15:30
|
NG4
Omgång
5
tmp
|
Vasalunds IF Solna
|
Ursvik IK gul
|
Vasalunds IF Solna
vs
Ursvik IK gul
2
-
5
|
|
0
B-final
|
P06
|
15:30
|
NG3
Omgång
5
tmp
|
Ursvik IK svart
|
Enskede IK grön 2
|
Ursvik IK svart
vs
Enskede IK grön 2
3
-
1
|
|
0
B-semi 1
|
P05
|
15:30
|
NG1
Omgång
4
tmp
|
Tyresö FF S/B
|
Rågsveds IF
|
Tyresö FF S/B
vs
Rågsveds IF
3
-
5
|
|
0
B-semi 2
|
P05
|
15:30
|
NG2
Omgång
4
tmp
|
Älta IF vit
|
Enskede IK grå 1
|
Älta IF vit
vs
Enskede IK grå 1
8
-
7
SO
|
|
0
A-semi 1
|
P05
|
15:45
|
NG5
Omgång
4
tmp
|
Hammarby IF 7
|
Tyresö FF Krusboda
|
Hammarby IF 7
vs
Tyresö FF Krusboda
7
-
0
|
|
0
A-semi 2
|
P05
|
15:45
|
NG6
Omgång
4
tmp
|
IFK Lidingö
|
Djurgårdens IF
|
IFK Lidingö
vs
Djurgårdens IF
3
-
2
|
|
0
B-semi 1
|
P06:2
|
15:45
|
NG7
Omgång
4
tmp
|
Spårvägens FF
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
|
Spårvägens FF
vs
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
9
-
0
|
|
0
B-semi 2
|
P06:2
|
15:45
|
NG8
Omgång
4
tmp
|
Tallkrogens IF
|
Sickla IF
|
Tallkrogens IF
vs
Sickla IF
0
-
2
|
|
0
A-3e pris
|
P06:2
|
16:15
|
NG1
Omgång
5
tmp
|
Hammarby IF Akademi
|
IF Brommapojkarna svart
|
Hammarby IF Akademi
vs
IF Brommapojkarna svart
2
-
3
|
|
0
A-final
|
P06:2
|
16:15
|
NG2
Omgång
5
tmp
|
Hammarby IF 8
|
Huddinge IF 1
|
Hammarby IF 8
vs
Huddinge IF 1
4
-
1
|
|
0
A-semi 1
|
P06
|
16:30
|
NG7
Omgång
4
tmp
|
IFK Haninge
|
Vendelsö IK rosa
|
IFK Haninge
vs
Vendelsö IK rosa
2
-
0
|
|
0
A-semi 2
|
P06
|
16:30
|
NG8
Omgång
4
tmp
|
Hanvikens SK blå
|
AIK FF gul
|
Hanvikens SK blå
vs
AIK FF gul
2
-
4
|
|
0
B-3e pris
|
P05
|
17:00
|
NG1
Omgång
5
tmp
|
Tyresö FF S/B
|
Enskede IK grå 1
|
Tyresö FF S/B
vs
Enskede IK grå 1
4
-
3
|
|
0
B-final
|
P05
|
17:00
|
NG2
Omgång
5
tmp
|
Rågsveds IF
|
Älta IF vit
|
Rågsveds IF
vs
Älta IF vit
4
-
2
|
|
0
A-3e pris
|
P05
|
17:15
|
NG6
Omgång
5
tmp
|
Tyresö FF Krusboda
|
Djurgårdens IF
|
Tyresö FF Krusboda
vs
Djurgårdens IF
0
-
3
|
|
0
A-final
|
P05
|
17:15
|
NG5
Omgång
5
tmp
|
Hammarby IF 7
|
IFK Lidingö
|
Hammarby IF 7
vs
IFK Lidingö
1
-
3
|
|
0
A-3e pris
|
P06
|
17:45
|
NG1
Omgång
5
tmp
|
Vendelsö IK rosa
|
Hanvikens SK blå
|
Vendelsö IK rosa
vs
Hanvikens SK blå
2
-
3
|
|
0
A-final
|
P06
|
17:45
|
NG2
Omgång
5
tmp
|
IFK Haninge
|
AIK FF gul
|
IFK Haninge
vs
AIK FF gul
2
-
1
|
|
0
B-3e pris
|
P06:2
|
17:45
|
NG4
Omgång
5
tmp
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
|
Tallkrogens IF
|
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
vs
Tallkrogens IF
1
-
11
|
|
0
B-final
|
P06:2
|
17:45
|
NG3
Omgång
5
tmp
|
Spårvägens FF
|
Sickla IF
|
Spårvägens FF
vs
Sickla IF
3
-
2
|
|