Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Zäta Cup 2013
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
22 - 24 mar 2013
U10 Pojkar & flickor födda 2003 eller senare
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
IFK Täby HC
,
U10
Ottelupäivä
perjantai 22 maaliskuuta (2013)
lauantai 23 maaliskuuta (2013)
sunnuntai 24 maaliskuuta (2013)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
U10
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
E.ON Arena
Lill-Strimmahallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.3.2013
2
U10
U10
13:30
B-hall
Omgång
1
tmp
Almtuna IS
IFK Täby HC
Almtuna IS vs IFK Täby HC
4
-
5
5
U10
U10
16:15
A-hall
Omgång
1
tmp
Leksands IF
IFK Täby HC
Leksands IF vs IFK Täby HC
4
-
18
8
U10
U10
19:00
B-hall
Omgång
1
tmp
MoDo Hockey
IFK Täby HC
MoDo Hockey vs IFK Täby HC
1
-
15
23.3.2013
12
U10
U10
11:30
B-hall
Omgång
1
tmp
IFK Täby HC
Timrå IK
IFK Täby HC vs Timrå IK
7
-
1
16
U10
U10
15:30
B-hall
Omgång
1
tmp
IFK Täby HC
Hudik Hockey
IFK Täby HC vs Hudik Hockey
14
-
2
24.3.2013
19
U10
U10
09:00
A-hall
Omgång
1
tmp
IFK Täby HC
AIK
IFK Täby HC vs AIK
7
-
4
23
U10
15:00
A-hall
Omgång
1
tmp
IFK Täby HC
MoDo Hockey
IFK Täby HC vs MoDo Hockey
19
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad