Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lillstrimma Cup 2013
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
15 - 17 mar 2013
U13 Pojkar & flickor födda 2000 eller senare
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Orbion Consulting
Spēles
Njurunda SK
,
U13
Spēles diena
piektdiena 15 marts (2013)
sestdiena 16 marts (2013)
svētdiena 17 marts (2013)
More filters
Vecuma grupa
U13
Apakšgrupa
U13
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
E.On
Lillstrimma
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
15.03.2013
1
U13
U13
15:30
LS
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Njurunda SK
Timrå IK vs Njurunda SK
9
-
4
16.03.2013
5
U13
U13
08:00
E.On
Kolo
0
tmp
MODO
Njurunda SK
MODO vs Njurunda SK
11
-
1
10
U13
U13
12:15
LS
Kolo
0
tmp
Njurunda SK
Falu IF
Njurunda SK vs Falu IF
6
-
4
14
U13
U13
16:15
LS
Kolo
0
tmp
Njurunda SK
Ekerö IF
Njurunda SK vs Ekerö IF
4
-
2
16
U13
U13
19:00
E.On
Kolo
0
tmp
Järpens IF
Njurunda SK
Järpens IF vs Njurunda SK
6
-
6
17.03.2013
20
U13
U13
08:00
E.On
Kolo
0
tmp
Njurunda SK
ÖSK Hockey
Njurunda SK vs ÖSK Hockey
0
-
1
23
Semifinal
U13
12:15
LS
Kolo
0
tmp
Timrå IK
Njurunda SK
Timrå IK vs Njurunda SK
5
-
6
25
Final
U13
14:15
E.On
Kolo
0
tmp
MODO
Njurunda SK
MODO vs Njurunda SK
3
-
0
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Orbion Consulting
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad