Cuponline använder cookies
Läs mer
Hans Jonsson Cup 2016
Järveds IF
,
Ishockey
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Ishockey
2 jan 2016
U 11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Järved Winter Classic
Paradiset Hockeycup (fd Järved Trophy) U14
ARBORISTEN-CUPEN
Hans Jonsson Cup U12 2022
Hans Jonsson Cup U11 2021
Hans Jonsson Cup 2020
Hans Jonsson Cup 2019
Hans Jonsson Cup 2018
Allstar Cup
Hans Jonsson cup 2017
Hans Jonsson Cup 2016
Hans Jonsson Cup 2015
Hans Jonsson Cup 2014
Hans Jonsson Cup 2013
Hans Jonssons Getingcup 2012
Markus Näslunds Getingcup 2011
Markus Näslunds Getingcup 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 2 januari (2016)
More filters
Klass
Isvård
Prisutdelning
U11
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Modohallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-01-02
1
Match 1
U11
A
07:50
MH
Omgång
0
tmp
Järveds IF
Teg SK
Järveds IF vs Teg SK
3
-
3
2
Match 2
U11
B
08:55
MH
Omgång
0
tmp
Svedjeholmen IF
Kramfors A
Svedjeholmen IF vs Kramfors A
4
-
1
3
Match 3
U11
A
10:10
MH
Omgång
0
tmp
Teg SK
Kovland HC
Teg SK vs Kovland HC
9
-
0
4
Match 4
U11
B
11:15
MH
Omgång
0
tmp
Kramfors A
Sollefteå HC
Kramfors A vs Sollefteå HC
4
-
4
5
Match 5
U11
A
12:30
MH
Omgång
0
tmp
Kovland HC
Järveds IF
Kovland HC vs Järveds IF
0
-
7
6
Match 6
U11
B
13:35
MH
Omgång
0
tmp
Sollefteå HC
Svedjeholmen IF
Sollefteå HC vs Svedjeholmen IF
1
-
2
7
Semi 1 1:an grupp A, 2:an grupp B
U11
14:50
MH
Omgång
0
tmp
Teg SK
Sollefteå HC
Teg SK vs Sollefteå HC
8
-
1
8
Semi 2: 2:an grupp A, 1:an grupp B
U11
15:55
MH
Omgång
0
tmp
Svedjeholmen IF
Järveds IF
Svedjeholmen IF vs Järveds IF
6
-
2
9
5-6 plats: 3:an grupp A, 3:an grupp B
U11
17:10
MH
Omgång
0
tmp
Kovland HC
Kramfors A
Kovland HC vs Kramfors A
1
-
11
0
Prisutdelning 5-6 plats
Prisutdelning
18:20
MH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
10
3-4 plats: Förlorande lag i semifinalerna
U11
18:50
MH
Omgång
0
tmp
Sollefteå HC
Järveds IF
Sollefteå HC vs Järveds IF
2
-
4
0
Prisutdelning 3-4 plats
Prisutdelning
19:50
MH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
0
Prisutdelning Hans Jonsson Stars
Prisutdelning
19:55
MH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
11
Final
U11
20:00
MH
Omgång
0
tmp
Teg SK
Svedjeholmen IF
Teg SK vs Svedjeholmen IF
2
-
9
0
Prisutdelning 1-2 plats
Prisutdelning
20:50
MH
Omgång
0
tmp
vs
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad