Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Oxdog liiga 2015-2016
Merikoski SBT
,
Florbols
Oulu
Oulu
Florbols
10 okt 2015 - 31 maj 2016
U7-U18
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
OLS 02-II
,
D 02-03
Spēles diena
sestdiena 10 oktobris (2015)
svētdiena 11 oktobris (2015)
sestdiena 31 oktobris (2015)
svētdiena 1 novembris (2015)
sestdiena 7 novembris (2015)
svētdiena 8 novembris (2015)
sestdiena 21 novembris (2015)
svētdiena 22 novembris (2015)
sestdiena 28 novembris (2015)
svētdiena 29 novembris (2015)
sestdiena 5 decembris (2015)
sestdiena 12 decembris (2015)
svētdiena 13 decembris (2015)
svētdiena 20 decembris (2015)
sestdiena 2 janvāris (2016)
sestdiena 9 janvāris (2016)
svētdiena 10 janvāris (2016)
svētdiena 17 janvāris (2016)
sestdiena 23 janvāris (2016)
svētdiena 24 janvāris (2016)
svētdiena 31 janvāris (2016)
trešdiena 3 februāris (2016)
sestdiena 6 februāris (2016)
svētdiena 7 februāris (2016)
sestdiena 13 februāris (2016)
sestdiena 20 februāris (2016)
svētdiena 21 februāris (2016)
sestdiena 27 februāris (2016)
svētdiena 28 februāris (2016)
sestdiena 12 marts (2016)
svētdiena 20 marts (2016)
sestdiena 2 aprīlis (2016)
svētdiena 3 aprīlis (2016)
sestdiena 9 aprīlis (2016)
svētdiena 10 aprīlis (2016)
More filters
Vecuma grupa
B
C 00-01
D 02-03
E 04-05
F 06-07
G 08-09
Apakšgrupa
B
B Finaalit
C
C, Finaalit
D Alempi jatkolohko
D lohko A
D lohko B
D Ylempi jatkolohko
E lohko A
E lohko B
F Alempi jatkolohko
F lohko A
F lohko B
F Ylempi jatkolohko
G
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Jatuli liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalo palloiluhalli
Putaan liikuntahalli, Tornio
Tervahalli Kemi
Urheilutalo Oulu
Värtön liikuntahalli
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
01.11.2015
2
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
10:00
Oulunsalo
Omgång
1
tmp
MuhU 03
OLS 02-II
MuhU 03 vs OLS 02-II
2
-
5
2
D 02-03
D lohko B
10:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
MuhU 03
OLS 02-II
MuhU 03 vs OLS 02-II
2
-
5
6
D 02-03
D lohko B
13:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit D03
OLS 02-II
Merikoski SBT Apassit D03 vs OLS 02-II
3
-
4
6
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
13:00
Oulunsalo
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT Apassit D03
OLS 02-II
Merikoski SBT Apassit D03 vs OLS 02-II
3
-
4
22.11.2015
0
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
09:45
Urheilutalo
Omgång
1
tmp
OLS 02-II
HaHe 02
OLS 02-II vs HaHe 02
5
-
5
8
D 02-03
D lohko B
09:45
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
OLS 02-II
HaHe 02
OLS 02-II vs HaHe 02
5
-
5
16
D 02-03
D lohko B
15:45
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
OLS 02-II
SS Rankat Ankat
OLS 02-II vs SS Rankat Ankat
2
-
2
09.01.2016
32
D 02-03
D lohko B
12:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
OLS 02-II
Team Astraia C-tytöt (01-02)
OLS 02-II vs Team Astraia C-tytöt (01-02)
4
-
1
31.01.2016
47
D 02-03
D lohko B
10:30
Värttö
Omgång
0
tmp
OLS E04
OLS 02-II
OLS E04 vs OLS 02-II
2
-
4
20.03.2016
59
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
10:45
Jatuli
Omgång
2
tmp
KeLy 03 Musta
OLS 02-II
KeLy 03 Musta vs OLS 02-II
2
-
1
61
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
12:15
Jatuli
Omgång
2
tmp
OLS 02-II
SBT Tornio
OLS 02-II vs SBT Tornio
5
-
6
03.04.2016
73
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
10:45
Oulunsalo
Omgång
2
tmp
OLS 02-II
Merikoski SBT D02
OLS 02-II vs Merikoski SBT D02
2
-
2
76
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
13:00
Oulunsalo
Omgång
2
tmp
OLS 02-II
OLS SB D03
OLS 02-II vs OLS SB D03
4
-
2
10.04.2016
85
VE1
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
10:30
Kastelli
Omgång
3
tmp
SBT Tornio
OLS 02-II
SBT Tornio vs OLS 02-II
2
-
3
89
FINAALI
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
13:45
Kastelli
Omgång
3
tmp
KeLy 03 Musta
OLS 02-II
KeLy 03 Musta vs OLS 02-II
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad