Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog liiga 2015-2016
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
10 okt 2015 - 31 maj 2016
U7-U18
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Merikoski SBT D02
,
D 02-03
Ottelupäivä
lauantai 10 lokakuuta (2015)
sunnuntai 11 lokakuuta (2015)
lauantai 31 lokakuuta (2015)
sunnuntai 1 marraskuuta (2015)
lauantai 7 marraskuuta (2015)
sunnuntai 8 marraskuuta (2015)
lauantai 21 marraskuuta (2015)
sunnuntai 22 marraskuuta (2015)
lauantai 28 marraskuuta (2015)
sunnuntai 29 marraskuuta (2015)
lauantai 5 joulukuuta (2015)
lauantai 12 joulukuuta (2015)
sunnuntai 13 joulukuuta (2015)
sunnuntai 20 joulukuuta (2015)
lauantai 2 tammikuuta (2016)
lauantai 9 tammikuuta (2016)
sunnuntai 10 tammikuuta (2016)
sunnuntai 17 tammikuuta (2016)
lauantai 23 tammikuuta (2016)
sunnuntai 24 tammikuuta (2016)
sunnuntai 31 tammikuuta (2016)
keskiviikko 3 helmikuuta (2016)
lauantai 6 helmikuuta (2016)
sunnuntai 7 helmikuuta (2016)
lauantai 13 helmikuuta (2016)
lauantai 20 helmikuuta (2016)
sunnuntai 21 helmikuuta (2016)
lauantai 27 helmikuuta (2016)
sunnuntai 28 helmikuuta (2016)
lauantai 12 maaliskuuta (2016)
sunnuntai 20 maaliskuuta (2016)
lauantai 2 huhtikuuta (2016)
sunnuntai 3 huhtikuuta (2016)
lauantai 9 huhtikuuta (2016)
sunnuntai 10 huhtikuuta (2016)
More filters
Luokka
B
C 00-01
D 02-03
E 04-05
F 06-07
G 08-09
Ryhmä
B
B Finaalit
C
C, Finaalit
D Alempi jatkolohko
D lohko A
D lohko B
D Ylempi jatkolohko
E lohko A
E lohko B
F Alempi jatkolohko
F lohko A
F lohko B
F Ylempi jatkolohko
G
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Jatuli liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalo palloiluhalli
Putaan liikuntahalli, Tornio
Tervahalli Kemi
Urheilutalo Oulu
Värtön liikuntahalli
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
1.11.2015
17
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
16:30
Urheilutalo
Omgång
1
tmp
KeLy 03 Musta
Merikoski SBT D02
KeLy 03 Musta vs Merikoski SBT D02
6
-
6
22.11.2015
15
D 02-03
D lohko A
15:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT D02
OLS Karhut keltainen
Merikoski SBT D02 vs OLS Karhut keltainen
7
-
1
17
D 02-03
D lohko A
16:30
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
KeLy 03 Musta
Merikoski SBT D02
KeLy 03 Musta vs Merikoski SBT D02
6
-
6
20
D 02-03
D lohko A
18:45
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
KeKi D-Kilpa
Merikoski SBT D02
KeKi D-Kilpa vs Merikoski SBT D02
3
-
5
12.12.2015
25
D 02-03
D lohko A
12:00
Nallisport
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT D02
OLS C-tytöt
Merikoski SBT D02 vs OLS C-tytöt
11
-
1
29
D 02-03
D lohko A
15:00
Nallisport
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT D02
OLS SB D03
Merikoski SBT D02 vs OLS SB D03
2
-
4
29
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
15:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT D02
OLS SB D03
Merikoski SBT D02 vs OLS SB D03
2
-
4
31.1.2016
36
D 02-03
D lohko A
11:15
Kastelli
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT E04
Merikoski SBT D02
Merikoski SBT E04 vs Merikoski SBT D02
0
-
7
13.2.2016
42
D 02-03
D lohko A
14:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
SBT Tornio
Merikoski SBT D02
SBT Tornio vs Merikoski SBT D02
8
-
3
42
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
14:15
Oulunsalo
Omgång
1
tmp
SBT Tornio
Merikoski SBT D02
SBT Tornio vs Merikoski SBT D02
8
-
3
20.2.2016
50
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
13:00
Jatuli
Omgång
2
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT D02
HaHe 02 vs Merikoski SBT D02
5
-
5
57
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
18:15
Jatuli
Omgång
2
tmp
MuhU 03
Merikoski SBT D02
MuhU 03 vs Merikoski SBT D02
4
-
2
3.4.2016
73
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
10:45
Oulunsalo
Omgång
2
tmp
OLS 02-II
Merikoski SBT D02
OLS 02-II vs Merikoski SBT D02
2
-
2
75
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
12:15
Oulunsalo
Omgång
2
tmp
Merikoski SBT Apassit D03
Merikoski SBT D02
Merikoski SBT Apassit D03 vs Merikoski SBT D02
4
-
2
10.4.2016
84
SIJOITUS 7-8
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
09:45
Kastelli
Omgång
3
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT D02
HaHe 02 vs Merikoski SBT D02
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad