Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Oxdog liiga 2015-2016
Merikoski SBT
,
Florbal
Oulu
Oulu
Florbal
10 okt 2015 - 31 maj 2016
U7-U18
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
Tervarit
,
E 04-05
Hrací den
sobota 10 října (2015)
neděle 11 října (2015)
sobota 31 října (2015)
neděle 1 listopadu (2015)
sobota 7 listopadu (2015)
neděle 8 listopadu (2015)
sobota 21 listopadu (2015)
neděle 22 listopadu (2015)
sobota 28 listopadu (2015)
neděle 29 listopadu (2015)
sobota 5 prosince (2015)
sobota 12 prosince (2015)
neděle 13 prosince (2015)
neděle 20 prosince (2015)
sobota 2 ledna (2016)
sobota 9 ledna (2016)
neděle 10 ledna (2016)
neděle 17 ledna (2016)
sobota 23 ledna (2016)
neděle 24 ledna (2016)
neděle 31 ledna (2016)
středa 3 února (2016)
sobota 6 února (2016)
neděle 7 února (2016)
sobota 13 února (2016)
sobota 20 února (2016)
neděle 21 února (2016)
sobota 27 února (2016)
neděle 28 února (2016)
sobota 12 března (2016)
neděle 20 března (2016)
sobota 2 dubna (2016)
neděle 3 dubna (2016)
sobota 9 dubna (2016)
neděle 10 dubna (2016)
More filters
Kategorie
B
C 00-01
D 02-03
E 04-05
F 06-07
G 08-09
Skupina
B
B Finaalit
C
C, Finaalit
D Alempi jatkolohko
D lohko A
D lohko B
D Ylempi jatkolohko
E lohko A
E lohko B
F Alempi jatkolohko
F lohko A
F lohko B
F Ylempi jatkolohko
G
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Jatuli liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalo palloiluhalli
Putaan liikuntahalli, Tornio
Tervahalli Kemi
Urheilutalo Oulu
Värtön liikuntahalli
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
07.11.2015
15
E 04-05
E lohko A
09:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
Tervarit
OLS E05
Tervarit vs OLS E05
4
-
5
19
E 04-05
E lohko A
12:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 04
Tervarit
Merikoski SBT Apassit 04 vs Tervarit
1
-
3
21.11.2015
29
E 04-05
E lohko A
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
LNM -05 Tupos
Tervarit
LNM -05 Tupos vs Tervarit
2
-
6
31
E 04-05
E lohko A
10:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Sastamolo Kings E04
Tervarit
Sastamolo Kings E04 vs Tervarit
5
-
7
22.11.2015
40
E 04-05
E lohko A
11:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Tervarit
SBT Tornio P04-05
Tervarit vs SBT Tornio P04-05
8
-
4
05.12.2015
57
E 04-05
E lohko A
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Cherokeet 05 Sininen klaani
Tervarit
Merikoski SBT Cherokeet 05 Sininen klaani vs Tervarit
0
-
12
02.01.2016
76
E 04-05
E lohko A
09:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Tervarit
SBT Suola E1
Tervarit vs SBT Suola E1
11
-
3
81
E 04-05
E lohko A
13:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Tervarit
OFBC E2
Tervarit vs OFBC E2
10
-
2
07.02.2016
102
E 04-05
E lohko A
10:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Kiowat 05
Tervarit
Merikoski SBT Kiowat 05 vs Tervarit
3
-
4
104
E 04-05
E lohko A
12:15
Jatuli
Omgång
0
tmp
Tervarit
Merikoski SBT 04 Keltainen
Tervarit vs Merikoski SBT 04 Keltainen
3
-
9
03.04.2016
120
A-NVE1
E 04-05
09:15
Jatuli
Omgång
0
tmp
Tervarit
OFBC E1-04
Tervarit vs OFBC E1-04
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad