Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Coop Forum Cup 2015
Kiruna IF Ungdom
,
Jääkiekko
Lombia/Kiruna
Lombia/Kiruna
Jääkiekko
24 - 25 okt 2015
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Kisab Empes Cup
Coopcupen Kiruna
Kiruna hockey games
Kisab Empes Cup
Coopcupen Kiruna
Kiruna hockey games INSTÄLLD
Coopcupen Kiruna
Kiruna hockey games
Kisab Empes Cup
Kiruna hockey Games INSTÄLLD
Coopcupen Kiruna
KISAB/Empes Cup
Kiruna hockey games U15 INSTÄLLD
Kiruna hockey games
COOPCUPEN KIRUNA
Kisab/Empes cup
Kiruna Hockey Games
Coopcupen Kiruna
KISAB/Empes Cup
Kiruna Hockey Games
COOP Forum Cup
Kisab/Empes cup
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Coop Forum Cup
Coop Forum cup 2016
Kisab/Empes Cup 2016
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Coop Forum Cup 2015
Kisab Empes cup 2015
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Kisab/Empes Cup 2014 (U12)
Coop Forum Cup 2014
Kisab/Empes Cup, 2013
COOP FORUM CUP U-10 (-04)
Kiruna Hockey Games 2013
Kisab/Empes cup
Coop Forum Cup 2012 (U10)
Kiruna Hockey Games
Kiruna Hockey Games
Kisab Cup, 2012
Skoda Open
Kisab/Empes cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 24 lokakuuta (2015)
sunnuntai 25 lokakuuta (2015)
More filters
Luokka
U-10
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Lombia Ishall
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
25.10.2015
13
Semifinal 1
U-10
08:00
Lombia
Round
0
tmp
Skellefteå AIK Vit
Skellefteå AIK Svart
Skellefteå AIK Vit vs Skellefteå AIK Svart
3
-
6
14
Semifinal 2
U-10
09:10
Lombia
Round
0
tmp
Napapiirin Pantterit
Kemin Lämärit
Napapiirin Pantterit vs Kemin Lämärit
5
-
1
15
7-8 placering
U-10
10:10
Lombia
Round
0
tmp
Malmberget AIF
Luleå HF Svart
Malmberget AIF vs Luleå HF Svart
1
-
4
16
5-6 placering
U-10
11:20
Lombia
Round
0
tmp
Kiruna IF
Luleå HF Vit
Kiruna IF vs Luleå HF Vit
4
-
5
17
3-4 placering
U-10
12:20
Lombia
Round
0
tmp
Kemin Lämärit
Skellefteå AIK Vit
Kemin Lämärit vs Skellefteå AIK Vit
5
-
6
SO
18
Final
U-10
13:30
Lombia
Round
0
tmp
Skellefteå AIK Svart
Napapiirin Pantterit
Skellefteå AIK Svart vs Napapiirin Pantterit
3
-
5
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad