16.08.2015
|
37
A-Åttondel
|
P10
|
08:30
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
Landvetter IS Blå
|
Västra Frölunda IF
vs
Landvetter IS Blå
10
-
3
|
|
38
A-Åttondel
|
P10
|
08:30
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
IK Kongahälla Vit
|
Romelanda UF
|
IK Kongahälla Vit
vs
Romelanda UF
6
-
1
|
|
39
A-Åttondel
|
P10
|
08:30
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Onsala BK Vit
|
IK Kongahälla Röd
|
Onsala BK Vit
vs
IK Kongahälla Röd
4
-
7
|
|
40
A-Åttondel
|
P10
|
08:30
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Assyriska BK
|
Kungsbacka IF Vit
|
Assyriska BK
vs
Kungsbacka IF Vit
4
-
2
|
|
31
P9SIA_31
|
P9
|
09:20
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Hovås Billdal IF City
|
Landvetter IS Grön
|
Hovås Billdal IF City
vs
Landvetter IS Grön
3
-
3
|
|
32
P9SIA_32
|
P9
|
09:20
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Askims IK Svart
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Askims IK Svart
vs
Västra Frölunda IF Vit
2
-
1
|
|
33
P9SIA_33
|
P9
|
09:20
|
Plan 3
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Svart
|
IK Kongahälla Röd
|
Lunden ÖBK Svart
vs
IK Kongahälla Röd
1
-
6
|
|
48
B-Åttondel
|
P10
|
09:20
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF Vit
|
Askims IK Svart
|
Åsa IF Vit
vs
Askims IK Svart
5
-
4
|
|
49
B-Åttondel
|
P10
|
09:20
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Kullavik IF Blå
|
Kungsbacka IF Röd
|
Kullavik IF Blå
vs
Kungsbacka IF Röd
7
-
1
|
|
50
B-Åttonde
|
P10
|
09:20
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Kungsbacka IF Blå
|
Utbynäs Sk
|
Kungsbacka IF Blå
vs
Utbynäs Sk
3
-
0
|
|
51
B-Åttondel
|
P10
|
09:20
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF Svart
|
Landvetter IS Vit
|
Åsa IF Svart
vs
Landvetter IS Vit
1
-
4
|
|
31
A-Kval
|
P11
|
10:10
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF
|
Kullavik IF Blå
|
Åsa IF
vs
Kullavik IF Blå
7
-
2
|
|
32
A-Kval
|
P11
|
10:10
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Kärra KIF Blå
|
Torslanda IK Blå
|
Kärra KIF Blå
vs
Torslanda IK Blå
1
-
8
|
|
36
P9SIA_36P
|
P9
|
10:10
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Askims IK Röd
|
Västra Frölunda IF Grön
vs
Askims IK Röd
2
-
1
|
|
37
P9SIA_37P
|
P9
|
10:10
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF Vit
|
Landvetter IS Gul
|
Åsa IF Vit
vs
Landvetter IS Gul
3
-
2
|
|
38
P9SIA_38
|
P9
|
10:10
|
Plan 3
Omgång
0
tmp
|
Kode IF
|
IK Zenith 2
|
Kode IF
vs
IK Zenith 2
3
-
3
|
|
43
A-Åttondel
|
P12
|
10:10
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
Trollhättans FK
|
Örgryte IS Röd
|
Trollhättans FK
vs
Örgryte IS Röd
4
-
0
|
|
44
A-Åttondel
|
P12
|
10:10
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Assyriska BK
|
Kinna IF
|
Assyriska BK
vs
Kinna IF
2
-
0
|
|
45
A-åttondel
|
P12
|
10:10
|
Plan 11
Omgång
0
tmp
|
Pr Academy
|
Näsets SK Vit
|
Pr Academy
vs
Näsets SK Vit
5
-
3
|
|
46
A-Åttondel
|
P12
|
10:10
|
Plan 12
Omgång
0
tmp
|
Hovås/Billdal IF
|
Askims IK
|
Hovås/Billdal IF
vs
Askims IK
4
-
2
|
|
40
B-Kval
|
P11
|
11:00
|
Plan 4
Omgång
0
tmp
|
Dalen KFF
|
Lundby IF 06
|
Dalen KFF
vs
Lundby IF 06
3
-
7
|
|
41
A-Kvart
|
P10
|
11:00
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
IF Väster
|
Västra Frölunda IF
|
IF Väster
vs
Västra Frölunda IF
1
-
5
|
|
42
A-Kvart
|
P10
|
11:00
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
IK Kongahälla Vit
|
GAIS
|
IK Kongahälla Vit
vs
GAIS
2
-
7
|
|
43
A-Kvart
|
P10
|
11:00
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Grön
|
IK Kongahälla Röd
|
Landvetter IS Grön
vs
IK Kongahälla Röd
1
-
3
|
|
44
A-Kvart
|
P10
|
11:00
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Assyriska BK
|
Onsala BK Blå
|
Assyriska BK
vs
Onsala BK Blå
2
-
1
|
|
46
P9SIB_46
|
P9
|
11:00
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Hovås Billdal IF City
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Hovås Billdal IF City
vs
Västra Frölunda IF Vit
1
-
2
|
|
47
P9SIB_47
|
P9
|
11:00
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Grön
|
Lunden ÖBK Svart
|
Landvetter IS Grön
vs
Lunden ÖBK Svart
1
-
4
|
|
47
A-Åttondel
|
P12
|
11:00
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
BK Häcken
|
BK Astrio
|
BK Häcken
vs
BK Astrio
3
-
0
|
|
48
A-Åttondel
|
P12
|
11:00
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Kungsladugårds BK
|
Västra Frölunda IF
|
Kungsladugårds BK
vs
Västra Frölunda IF
1
-
3
|
|
48
P9SIB_48
|
P9
|
11:00
|
Plan 3
Omgång
0
tmp
|
Askims IK Svart
|
IK Kongahälla Röd
|
Askims IK Svart
vs
IK Kongahälla Röd
0
-
2
|
|
56
B-Åttondel
|
P12
|
11:00
|
Plan 11
Omgång
0
tmp
|
IF Warta Vit
|
Näsets SK Vinröd
|
IF Warta Vit
vs
Näsets SK Vinröd
0
-
4
|
|
57
B-Åttondel
|
P12
|
11:00
|
Plan 12
Omgång
0
tmp
|
Solängens BK
|
Hjuviks AIK
|
Solängens BK
vs
Hjuviks AIK
3
-
1
|
|
41
B-Kval
|
P11
|
11:50
|
Plan 4
Omgång
0
tmp
|
Kullavik IF Gul
|
Frillesås FF Grön
|
Kullavik IF Gul
vs
Frillesås FF Grön
1
-
0
|
|
41
P9SIB_41
|
P9
|
11:50
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Åsa IF Vit
|
Västra Frölunda IF Grön
vs
Åsa IF Vit
6
-
3
|
|
42
P9SIB_42
|
P9
|
11:50
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Kode IF
|
Askims IK Röd
|
Kode IF
vs
Askims IK Röd
3
-
2
|
|
43
P9SIB_43
|
P9
|
11:50
|
Plan 3
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Gul
|
IK Zenith 2
|
Landvetter IS Gul
vs
IK Zenith 2
0
-
2
|
|
52
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Kullavik IF Gul
|
Åsa IF Vit
|
Kullavik IF Gul
vs
Åsa IF Vit
4
-
1
|
|
53
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Kullavik IF Blå
|
Askims IK Röd
|
Kullavik IF Blå
vs
Askims IK Röd
0
-
4
|
|
54
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Onsala BK Röd
|
Kungsbacka IF Blå
|
Onsala BK Röd
vs
Kungsbacka IF Blå
7
-
0
|
|
55
B-Kvart
|
P10
|
11:50
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Vit
|
Kullavik IF Vit
|
Landvetter IS Vit
vs
Kullavik IF Vit
7
-
1
|
|
58
B-Åttondel
|
P12
|
11:50
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
Kullavik IF
|
IF Warta Svart
|
Kullavik IF
vs
IF Warta Svart
1
-
3
|
|
59
B-Åttondel
|
P12
|
11:50
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Qviding FIF VInröd
|
Borgen IL Vit
|
Qviding FIF VInröd
vs
Borgen IL Vit
5
-
1
|
|
60
B-Åttondel
|
P12
|
11:50
|
Plan 11
Omgång
0
tmp
|
Örgryte IS Blå
|
LEDIG PLATS
|
Örgryte IS Blå
vs
LEDIG PLATS
3
-
0
|
|
61
B-Åttondel
|
P12
|
11:50
|
Plan 12
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS
|
Borgen IL Brun
|
Landvetter IS
vs
Borgen IL Brun
4
-
1
|
|
33
A-Kvart
|
P11
|
12:40
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Hovås Billdal IF Röd
|
Floda Boif
|
Hovås Billdal IF Röd
vs
Floda Boif
0
-
4
|
|
34
A-Kvart
|
P11
|
12:40
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Frillesås Vit
|
Åsa IF
|
Frillesås Vit
vs
Åsa IF
0
-
3
|
|
34
P9SIA_34
|
P9
|
12:40
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Vit
|
Landvetter IS Blå
|
Lunden ÖBK Vit
vs
Landvetter IS Blå
1
-
1
|
|
35
P9SIA_35
|
P9
|
12:40
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Vit
|
IK Kongahälla Vit
|
Landvetter IS Vit
vs
IK Kongahälla Vit
2
-
3
|
|
35
A-Kvart
|
P11
|
12:40
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK Röd
|
Hjuviks AIK
|
Torslanda IK Röd
vs
Hjuviks AIK
1
-
2
|
|
36
A-Kvart
|
P11
|
12:40
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Hovås Billdal IF Blå
|
Torslanda IK Blå
|
Hovås Billdal IF Blå
vs
Torslanda IK Blå
3
-
1
|
|
49
A-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
Qviding FIF Vit
|
Trollhättans FK
|
Qviding FIF Vit
vs
Trollhättans FK
1
-
0
|
|
50
A-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Assyriska BK
|
Pr Academy
|
Assyriska BK
vs
Pr Academy
0
-
3
|
|
51
A-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Plan 11
Omgång
0
tmp
|
Hovås/Billdal IF
|
BK Häcken
|
Hovås/Billdal IF
vs
BK Häcken
0
-
3
|
|
52
A-Kvart
|
P12
|
12:40
|
Plan 12
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
Skoftebyns IF
|
Västra Frölunda IF
vs
Skoftebyns IF
0
-
4
|
|
39
P9SIA_39
|
P9
|
13:40
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Röd
|
Åsa IF Svart
|
Västra Frölunda IF Röd
vs
Åsa IF Svart
2
-
6
|
|
40
P9SIA_40
|
P9
|
13:40
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith 1
|
Hovås Billdal IF United
|
IK Zenith 1
vs
Hovås Billdal IF United
10
-
0
|
|
42
B-Kvart
|
P11
|
13:40
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Lunden ÖBK Vit
|
Västra Frölunda IF Grön
vs
Lunden ÖBK Vit
0
-
4
|
|
43
B-Kvart
|
P11
|
13:40
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Hovås Billdal IF Vit
|
Lundby IF 06
|
Hovås Billdal IF Vit
vs
Lundby IF 06
4
-
1
|
|
44
B-Kvart
|
P11
|
13:40
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Kärra KIF Gul
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Kärra KIF Gul
vs
Västra Frölunda IF Vit
4
-
0
|
|
45
B-Kvart
|
P11
|
13:40
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Blå
|
Kullavik IF Gul
|
Lunden ÖBK Blå
vs
Kullavik IF Gul
3
-
0
|
|
62
B-Kvart
|
P12
|
13:40
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
IK Kongahälla Röd
|
Näsets SK Vinröd
|
IK Kongahälla Röd
vs
Näsets SK Vinröd
2
-
0
|
|
63
B-Kvart
|
P12
|
13:40
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Solängens BK
|
IF Warta Svart
|
Solängens BK
vs
IF Warta Svart
5
-
1
|
|
64
B-Kvart
|
P12
|
13:40
|
Plan 11
Omgång
0
tmp
|
Qviding FIF VInröd
|
Örgryte IS Blå
|
Qviding FIF VInröd
vs
Örgryte IS Blå
6
-
4
|
|
65
B-Kvart
|
P12
|
13:40
|
Plan 12
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS
|
Stenungsunds IF
|
Landvetter IS
vs
Stenungsunds IF
0
-
3
|
|
13
A-Semifinal
|
F12
|
14:30
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith
|
Åsa IF
|
IK Zenith
vs
Åsa IF
1
-
0
|
|
14
A-Semifinal
|
F12
|
14:30
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Lerums IS
|
Stenkullen GOIK
|
Lerums IS
vs
Stenkullen GOIK
7
-
6
|
|
16
B-Semifinal
|
F12
|
14:30
|
Plan 11
Omgång
0
tmp
|
Näsets SK
|
Stenungsunds IF
|
Näsets SK
vs
Stenungsunds IF
3
-
4
|
|
17
B-Semifinal
|
F12
|
14:30
|
Plan 12
Omgång
0
tmp
|
Utbynäs SK
|
Lerkils IF
|
Utbynäs SK
vs
Lerkils IF
3
-
2
|
|
45
A-Semifinal
|
P10
|
14:30
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
GAIS
|
Västra Frölunda IF
vs
GAIS
10
-
3
|
|
46
A-Semifinal
|
P10
|
14:30
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
IK Kongahälla Röd
|
Assyriska BK
|
IK Kongahälla Röd
vs
Assyriska BK
4
-
2
|
|
49
P9SIB_49
|
P9
|
14:30
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Vit
|
Landvetter IS Vit
|
Lunden ÖBK Vit
vs
Landvetter IS Vit
1
-
5
|
|
50
P9SIB_50
|
P9
|
14:30
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Landvetter IS Blå
|
IK Kongahälla Vit
|
Landvetter IS Blå
vs
IK Kongahälla Vit
1
-
2
|
|
56
B-Semifinal
|
P10
|
14:30
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Kullavik IF Gul
|
Askims IK Röd
|
Kullavik IF Gul
vs
Askims IK Röd
0
-
3
|
|
57
B-Semifinal
|
P10
|
14:30
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Onsala BK Röd
|
Landvetter IS Vit
|
Onsala BK Röd
vs
Landvetter IS Vit
4
-
2
|
|
37
A-Semifinal
|
P11
|
15:20
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Floda Boif
|
Åsa IF
|
Floda Boif
vs
Åsa IF
3
-
4
|
|
38
A-Semifinal
|
P11
|
15:20
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK
|
Hovås Billdal IF Blå
|
Hjuviks AIK
vs
Hovås Billdal IF Blå
10
-
9
|
|
44
P9SIB_44
|
P9
|
15:20
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Röd
|
IK Zenith 1
|
Västra Frölunda IF Röd
vs
IK Zenith 1
1
-
5
|
|
45
P9SIB_45
|
P9
|
15:20
|
Plan 2
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF Svart
|
Hovås Billdal IF United
|
Åsa IF Svart
vs
Hovås Billdal IF United
0
-
4
|
|
46
B-Semifinal
|
P11
|
15:20
|
Plan 7
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Blå
|
Hovås Billdal IF Vit
|
Lunden ÖBK Blå
vs
Hovås Billdal IF Vit
0
-
1
|
|
47
B-Semifinal
|
P11
|
15:20
|
Plan 8
Omgång
0
tmp
|
Kärra KIF Gul
|
Lunden ÖBK Blå
|
Kärra KIF Gul
vs
Lunden ÖBK Blå
3
-
2
|
|
53
A-Semifinal
|
P12
|
15:20
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
Qviding FIF Vit
|
Pr Academy
|
Qviding FIF Vit
vs
Pr Academy
1
-
7
|
|
54
A-Semifinal
|
P12
|
15:20
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
BK Häcken
|
Skoftebyns IF
|
BK Häcken
vs
Skoftebyns IF
1
-
4
|
|
66
B-Semifinal
|
P12
|
15:20
|
Plan 11
Omgång
0
tmp
|
IK Kongahälla Röd
|
Solängens BK
|
IK Kongahälla Röd
vs
Solängens BK
7
-
8
|
|
67
B-Semifinal
|
P12
|
15:20
|
Plan 12
Omgång
0
tmp
|
Qviding FIF VInröd
|
Stenungsunds IF
|
Qviding FIF VInröd
vs
Stenungsunds IF
2
-
4
|
|
15
A-Final
|
F12
|
16:10
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
IK Zenith
|
Lerums IS
|
IK Zenith
vs
Lerums IS
1
-
2
|
|
18
B-Final
|
F12
|
16:10
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Stenungsunds IF
|
Utbynäs SK
|
Stenungsunds IF
vs
Utbynäs SK
1
-
3
|
|
47
A-Fnal
|
P10
|
16:10
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF
|
IK Kongahälla Röd
|
Västra Frölunda IF
vs
IK Kongahälla Röd
9
-
1
|
|
58
B-Final
|
P10
|
16:10
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Askims IK Röd
|
Onsala BK Röd
|
Askims IK Röd
vs
Onsala BK Röd
2
-
0
|
|
39
A-Final
|
P11
|
17:00
|
Plan 5
Omgång
0
tmp
|
Åsa IF
|
Hjuviks AIK
|
Åsa IF
vs
Hjuviks AIK
2
-
1
|
|
48
B-Final
|
P11
|
17:00
|
Plan 6
Omgång
0
tmp
|
Hovås Billdal IF Vit
|
Kärra KIF Gul
|
Hovås Billdal IF Vit
vs
Kärra KIF Gul
1
-
2
|
|
55
A-Final
|
P12
|
17:00
|
Plan 9
Omgång
0
tmp
|
Pr Academy
|
Skoftebyns IF
|
Pr Academy
vs
Skoftebyns IF
4
-
0
|
|
68
B-Final
|
P12
|
17:00
|
Plan 10
Omgång
0
tmp
|
Solängens BK
|
Stenungsunds IF
|
Solängens BK
vs
Stenungsunds IF
2
-
1
|
|