Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Tegscupen 2015
Tegs Sportklubb
,
Ishockey
Umeå
Umeå
Ishockey
23 - 25 okt 2015
U12
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Classe Cup U11
TSK U14 CUP
Handelsbanken-Cup
Upab Cup 2021
Porsche Cup
Lexus Cup
Upab Cup 2020
SportlovsCupen 2020
Gregers Memorial
Januaricupen
Classe Cup
Tegscupen 2019
International Friendship Tournament 2019
Upab cup 2019
Gregers-Cup
Februaricupen 2019
Tegscupen 2018
International Friendship Tournament Umeå 2018
Februaricupen
Umeå Energi Winter Classic 2018
Classe Cup 2018
Tegscupen
Tegscupen 2016
VPA Hockey Games 2016
Tegscupen 2015
Tegscupen
20:e dag Knut cupen
Classes Cup
Sweden Cup 2014
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
T3-cup
Rivexperten cup
Tegscupen
Goodtech Hockeygames
Team Sportia Reebok Hockey Games
STENA Cup/Tegscupen 2008
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Timrå IK Röd
,
U12
Kampdag
fredag 23 oktober (2015)
lørdag 24 oktober (2015)
søndag 25 oktober (2015)
More filters
Klasse
U12
Gruppe
Grupp 1
Grupp 2
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Nolia 1
Nolia 2
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
23-10-2015
5
U12
Grupp 1
16:30
Nolia 1
Kierros
5
tmp
KKP blå
Timrå IK Röd
KKP blå vs Timrå IK Röd
1
-
5
9
U12
Grupp 1
19:00
Nolia 1
Kierros
9
tmp
Boden Hockeyförening
Timrå IK Röd
Boden Hockeyförening vs Timrå IK Röd
1
-
1
24-10-2015
15
U12
Grupp 1
10:15
Nolia 1
Kierros
15
tmp
IF Björklöven
Timrå IK Röd
IF Björklöven vs Timrå IK Röd
1
-
15
19
U12
Grupp 1
13:00
Nolia 1
Kierros
19
tmp
Skellefteå AIK Svart
Timrå IK Röd
Skellefteå AIK Svart vs Timrå IK Röd
7
-
0
29
U12
Grupp 1
19:30
Nolia 1
Kierros
29
tmp
Piteå HC/Storfors AIK röd
Timrå IK Röd
Piteå HC/Storfors AIK röd vs Timrå IK Röd
2
-
8
25-10-2015
32
Semifinal 2
U12
08:45
Nolia 2
Kierros
32
tmp
Timrå IK Vit
Timrå IK Röd
Timrå IK Vit vs Timrå IK Röd
4
-
3
37
Bronsmatch
U12
13:00
Nolia 1
Kierros
37
tmp
Skellefteå AIK Svart
Timrå IK Röd
Skellefteå AIK Svart vs Timrå IK Röd
6
-
2
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad