Cuponline använder cookies
Läs mer
Elite Hotels Cup 2015
Växjö Lakers Hockey
,
Ishockey
Växjö
Växjö
Ishockey
11 - 13 sep 2015
U 14
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Växjö Lakers U15 (-10) Cup Maj 2024
Växjö Lakers U14 (-11) Cup Maj 2024
Växjö Lakers U12 Cup
Växjö Lakers U14 Cup 2023
Växjö Lakers U13 Cup
Växjö Lakers U15 (09) Cup Maj 2023
Växjö Lakers U14 (10) Cup Maj 2023
Växjö Lakers U12 Cup
Växjö Lakers U13 - cupen inställd!
Växjö Lakers U11 Cup
Intersport Cup U8
Växjö Lakers U13 Cup
Växjö Lakers U12 Cup
ATEA Logistics Cup U12
Intersport Cup U8
Elite Hotels Cup 2018
Alwex Cup 2018
Intersport Cup
Elite Hotels Cup 2017
Alwex Cup 2017
Intersport Cup 2017 - U8
Elite Hotels Cup 2016
Intersport Cup 2016 U8
Alwex Cup 2016
Elite Hotels Cup 2015
Alwex Cup 2015
Intersport Cup 2015
Elite Hotels Cup 2014
ALWEX Cup 2014
Intersport Cup 2014
Elite Hotels Cup 2013
Intersport Cup 2013
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 11 september (2015)
lördag 12 september (2015)
söndag 13 september (2015)
More filters
Klass
U14
Grupp
Grupp A
Grupp B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Ishallen
Träningshallen
Vida Arena
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2015-09-13
28
U14
Grupp B
08:00
Ishallen
Kolo
5
tmp
Kalmar HC
Mjölby HC
Kalmar HC vs Mjölby HC
2
-
9
30
U14
Grupp B
08:00
Vida
Kolo
5
tmp
Växjö Lakers Blå
Kungälv Hockey
Växjö Lakers Blå vs Kungälv Hockey
0
-
5
29
U14
Grupp B
08:15
Träning
Kolo
5
tmp
Karlskrona HK
Krif Hockey
Karlskrona HK vs Krif Hockey
3
-
3
32
Placering 9-10
U14
09:30
Ishallen
Kolo
6
tmp
IF Lejonet
Kalmar HC
IF Lejonet vs Kalmar HC
5
-
3
33
Placering 7-8
U14
09:30
Vida
Kolo
6
tmp
Tingsryds AIF
Växjö Lakers Blå
Tingsryds AIF vs Växjö Lakers Blå
9
-
3
31
Placering 11-12
U14
09:45
Träning
Kolo
6
tmp
IK Oskarshamn
Karlskrona HK
IK Oskarshamn vs Karlskrona HK
2
-
4
35
Semifinal 1 (1A-2B)
U14
11:00
Vida
Kolo
7
tmp
Rødovre Ishockey klub (Danmark)
Kungälv Hockey
Rødovre Ishockey klub (Danmark) vs Kungälv Hockey
4
-
3
36
Semifinal 2 (2A-1B)
U14
11:00
Ishallen
Kolo
7
tmp
Växjö Lakers Vit
Krif Hockey
Växjö Lakers Vit vs Krif Hockey
3
-
1
34
Placering 5-6
U14
11:15
Träning
Kolo
6
tmp
IFK Tumba
Mjölby HC
IFK Tumba vs Mjölby HC
1
-
2
37
3:e plats
U14
14:00
Vida
Kolo
8
tmp
Krif Hockey
Kungälv Hockey
Krif Hockey vs Kungälv Hockey
3
-
2
38
Final
U14
15:30
Vida
Kolo
8
tmp
Växjö Lakers Vit
Rødovre Ishockey klub (Danmark)
Växjö Lakers Vit vs Rødovre Ishockey klub (Danmark)
1
-
6
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad