07.06.2015
|
1
|
P07
2 P07
|
08:15
|
K3
Round
0
tmp
|
Masthugget BK Blå
|
Bollebygds IF
|
Masthugget BK Blå
vs
Bollebygds IF
5
-
3
|
|
2
|
P07
|
08:15
|
K4
Round
0
tmp
|
IFK Hindås
|
Rävlanda AIS
|
IFK Hindås
vs
Rävlanda AIS
1
-
3
|
|
1
|
F06
1 F06
|
08:30
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Blå
|
Mölnlycke IF Gul
|
IFK Hindås Blå
vs
Mölnlycke IF Gul
2
-
2
|
|
1
|
P06
1 P06
|
08:30
|
N1
Round
0
tmp
|
Azalea BK Svart
|
IFK Hindås
|
Azalea BK Svart
vs
IFK Hindås
0
-
2
|
|
2
|
P06
1 P06
|
08:30
|
N2
Round
0
tmp
|
IFK Hällingsjö Vit
|
Mossens Gul
|
IFK Hällingsjö Vit
vs
Mossens Gul
1
-
6
|
|
2
|
F06
1 F06
|
08:30
|
N6
Round
0
tmp
|
Näsets SK Vit
|
Älvsborgs FF Blå
|
Näsets SK Vit
vs
Älvsborgs FF Blå
1
-
1
|
|
3
|
F06
3 F06
|
08:30
|
K1
Round
0
tmp
|
Mossens Gul
|
Mölnlycke IF Svart
|
Mossens Gul
vs
Mölnlycke IF Svart
3
-
0
|
|
3
|
P06
3 P06
|
08:30
|
N3
Round
0
tmp
|
Annebergs IF Vit
|
Azalea BK Orange
|
Annebergs IF Vit
vs
Azalea BK Orange
4
-
3
|
|
4
|
P06
3 P06
|
08:30
|
N4
Round
0
tmp
|
BK Bifrost
|
Hällesåker IF Svart
|
BK Bifrost
vs
Hällesåker IF Svart
5
-
1
|
|
4
|
F06
3 F06
|
08:30
|
K2
Round
0
tmp
|
Qviding FiF Vit
|
Älvsborgs FF Svart
|
Qviding FiF Vit
vs
Älvsborgs FF Svart
2
-
1
|
|
3
|
P07
3 P07
|
09:00
|
K3
Round
0
tmp
|
Kungsladugårds BK Gul
|
Södra Vings IF
|
Kungsladugårds BK Gul
vs
Södra Vings IF
5
-
1
|
|
4
|
P07
3 P07
|
09:00
|
K4
Round
0
tmp
|
Hestrafors IF Grön
|
Masthugget BK Röd
|
Hestrafors IF Grön
vs
Masthugget BK Röd
2
-
2
|
|
5
|
P07
|
09:15
|
K2
Round
0
tmp
|
IFK Hindås
|
Hestrafors IF Vit
|
IFK Hindås
vs
Hestrafors IF Vit
3
-
5
|
|
5
|
F06
2 F06
|
09:15
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Mölnlycke IF Gul/Svart
|
IFK Hindås Vit
vs
Mölnlycke IF Gul/Svart
3
-
0
|
|
5
|
P06
2 P06
|
09:15
|
N1
Round
0
tmp
|
Anneberg IF Blå
|
Azalea BK Vit
|
Anneberg IF Blå
vs
Azalea BK Vit
5
-
6
|
|
6
|
P06
2 P06
|
09:15
|
N2
Round
0
tmp
|
Hällesåker IF Gul
|
Härryda IF
|
Hällesåker IF Gul
vs
Härryda IF
5
-
6
|
|
6
|
F06
|
09:15
|
N6
Round
0
tmp
|
Qviding FiF Röd
|
Solängen BK
|
Qviding FiF Röd
vs
Solängen BK
4
-
2
|
|
7
|
F06
4 F06
|
09:15
|
K1
Round
0
tmp
|
Mossens Svart
|
Näsets SK Röd
|
Mossens Svart
vs
Näsets SK Röd
0
-
8
|
|
7
|
P06
4 P06
|
09:15
|
N3
Round
0
tmp
|
Hyssna IF
|
IFK Hällingsjö Blå
|
Hyssna IF
vs
IFK Hällingsjö Blå
4
-
4
|
|
8
|
P06
4 P06
|
09:15
|
N4
Round
0
tmp
|
Mossens Svart
|
Slottskogen/Godhem
|
Mossens Svart
vs
Slottskogen/Godhem
3
-
2
|
|
6
|
P07
|
09:45
|
K3
Round
0
tmp
|
Masthugget BK Blå
|
Kungsladugårds BK Röd
|
Masthugget BK Blå
vs
Kungsladugårds BK Röd
4
-
6
|
|
7
|
P07
1 P07
|
09:45
|
K4
Round
0
tmp
|
BK Bifrost
|
Rävlanda AIS
|
BK Bifrost
vs
Rävlanda AIS
8
-
1
|
|
8
|
F06
1 F06
|
10:00
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Blå
|
Näsets SK Vit
|
IFK Hindås Blå
vs
Näsets SK Vit
1
-
4
|
|
9
|
F06
1 F06
|
10:00
|
N6
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Gul
|
Älvsborgs FF Blå
|
Mölnlycke IF Gul
vs
Älvsborgs FF Blå
2
-
2
|
|
9
|
P06
1 P06
|
10:00
|
N1
Round
0
tmp
|
Azalea BK Svart
|
IFK Hällingsjö Vit
|
Azalea BK Svart
vs
IFK Hällingsjö Vit
6
-
3
|
|
10
|
P06
1 P06
|
10:00
|
N2
Round
0
tmp
|
IFK Hindås
|
Mossens Gul
|
IFK Hindås
vs
Mossens Gul
1
-
7
|
|
10
|
F06
3 F06
|
10:00
|
K1
Round
0
tmp
|
Mossens Gul
|
Qviding FiF Vit
|
Mossens Gul
vs
Qviding FiF Vit
3
-
1
|
|
11
|
F06
3 F06
|
10:00
|
K2
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Svart
|
Älvsborgs FF Svart
|
Mölnlycke IF Svart
vs
Älvsborgs FF Svart
2
-
1
|
|
11
|
P06
3 P06
|
10:00
|
N3
Round
0
tmp
|
Annebergs IF Vit
|
BK Bifrost
|
Annebergs IF Vit
vs
BK Bifrost
3
-
2
|
|
12
|
P06
3 P06
|
10:00
|
N4
Round
0
tmp
|
Azalea BK Orange
|
Hällesåker IF Svart
|
Azalea BK Orange
vs
Hällesåker IF Svart
8
-
1
|
|
8
|
P07
3 P07
|
10:30
|
K3
Round
0
tmp
|
Hestrafors IF Grön
|
Södra Vings IF
|
Hestrafors IF Grön
vs
Södra Vings IF
7
-
2
|
|
9
|
P07
3 P07
|
10:30
|
K4
Round
0
tmp
|
Kungsladugårds BK Gul
|
Masthugget BK Röd
|
Kungsladugårds BK Gul
vs
Masthugget BK Röd
6
-
3
|
|
10
|
P07
2 P07
|
10:45
|
K2
Round
0
tmp
|
Bollebygds IF
|
IFK Hindås
|
Bollebygds IF
vs
IFK Hindås
4
-
3
|
|
12
|
F06
2 F06
|
10:45
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Qviding FiF Röd
|
IFK Hindås Vit
vs
Qviding FiF Röd
2
-
1
|
|
13
|
F06
|
10:45
|
N6
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Gul/Svart
|
Näsets SK Röd
|
Mölnlycke IF Gul/Svart
vs
Näsets SK Röd
2
-
7
|
|
13
|
P06
2 P06
|
10:45
|
N1
Round
0
tmp
|
Anneberg IF Blå
|
Hällesåker IF Gul
|
Anneberg IF Blå
vs
Hällesåker IF Gul
11
-
2
|
|
14
|
P06
2 P06
|
10:45
|
N2
Round
0
tmp
|
Azalea BK Vit
|
Härryda IF
|
Azalea BK Vit
vs
Härryda IF
7
-
2
|
|
14
|
F06
4 F06
|
10:45
|
K1
Round
0
tmp
|
Mossens Svart
|
Solängen BK
|
Mossens Svart
vs
Solängen BK
1
-
3
|
|
15
|
P06
4 P06
|
10:45
|
N3
Round
0
tmp
|
Hyssna IF
|
Mossens Svart
|
Hyssna IF
vs
Mossens Svart
0
-
7
|
|
16
|
P06
4 P06
|
10:45
|
N4
Round
0
tmp
|
IFK Hällingsjö Blå
|
Slottskogen/Godhem
|
IFK Hällingsjö Blå
vs
Slottskogen/Godhem
2
-
5
|
|
11
|
P07
1 P07
|
11:15
|
K4
Round
0
tmp
|
Hestrafors IF Vit
|
Kungsladugårds BK Röd
|
Hestrafors IF Vit
vs
Kungsladugårds BK Röd
6
-
6
|
|
15
|
F06
1 F06
|
11:30
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Blå
|
Älvsborgs FF Blå
|
IFK Hindås Blå
vs
Älvsborgs FF Blå
2
-
5
|
|
16
|
F06
1 F06
|
11:30
|
N6
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Gul
|
Näsets SK Vit
|
Mölnlycke IF Gul
vs
Näsets SK Vit
4
-
7
|
|
17
|
F06
3 F06
|
11:30
|
K1
Round
0
tmp
|
Mossens Gul
|
Älvsborgs FF Svart
|
Mossens Gul
vs
Älvsborgs FF Svart
3
-
3
|
|
17
|
P06
1 P06
|
11:30
|
N1
Round
0
tmp
|
Azalea BK Svart
|
Mossens Gul
|
Azalea BK Svart
vs
Mossens Gul
4
-
6
|
|
18
|
P06
1 P06
|
11:30
|
N2
Round
0
tmp
|
IFK Hindås
|
IFK Hällingsjö Vit
|
IFK Hindås
vs
IFK Hällingsjö Vit
4
-
2
|
|
18
|
F06
3 F06
|
11:30
|
K2
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Svart
|
Qviding FiF Vit
|
Mölnlycke IF Svart
vs
Qviding FiF Vit
4
-
0
|
|
19
|
P06
3 P06
|
11:30
|
N3
Round
0
tmp
|
Annebergs IF Vit
|
Hällesåker IF Svart
|
Annebergs IF Vit
vs
Hällesåker IF Svart
7
-
1
|
|
20
|
P06
3 P06
|
11:30
|
N4
Round
0
tmp
|
Azalea BK Orange
|
BK Bifrost
|
Azalea BK Orange
vs
BK Bifrost
1
-
3
|
|
12
|
P07
|
12:00
|
K3
Round
0
tmp
|
Bollebygds IF
|
Masthugget BK Röd
|
Bollebygds IF
vs
Masthugget BK Röd
1
-
3
|
|
13
|
P07
|
12:00
|
K4
Round
0
tmp
|
BK Bifrost
|
Hestrafors IF Grön
|
BK Bifrost
vs
Hestrafors IF Grön
8
-
3
|
|
14
|
P07
1 P07
|
12:15
|
K2
Round
0
tmp
|
Hestrafors IF Vit
|
Rävlanda AIS
|
Hestrafors IF Vit
vs
Rävlanda AIS
4
-
2
|
|
19
|
F06
|
12:15
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Mossens Svart
|
IFK Hindås Vit
vs
Mossens Svart
2
-
5
|
|
20
|
F06
2 F06
|
12:15
|
N6
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Gul/Svart
|
Qviding FiF Röd
|
Mölnlycke IF Gul/Svart
vs
Qviding FiF Röd
0
-
5
|
|
21
|
F06
4 F06
|
12:15
|
K1
Round
0
tmp
|
Näsets SK Röd
|
Solängen BK
|
Näsets SK Röd
vs
Solängen BK
4
-
0
|
|
21
|
P06
2 P06
|
12:15
|
N1
Round
0
tmp
|
Anneberg IF Blå
|
Härryda IF
|
Anneberg IF Blå
vs
Härryda IF
8
-
2
|
|
22
|
P06
2 P06
|
12:15
|
N2
Round
0
tmp
|
Azalea BK Vit
|
Hällesåker IF Gul
|
Azalea BK Vit
vs
Hällesåker IF Gul
12
-
2
|
|
23
|
P06
4 P06
|
12:15
|
N3
Round
0
tmp
|
Hyssna IF
|
Slottskogen/Godhem
|
Hyssna IF
vs
Slottskogen/Godhem
1
-
6
|
|
24
|
P06
4 P06
|
12:15
|
N4
Round
0
tmp
|
IFK Hällingsjö Blå
|
Mossens Svart
|
IFK Hällingsjö Blå
vs
Mossens Svart
2
-
7
|
|
15
|
P07
|
13:00
|
N6
Round
0
tmp
|
Masthugget BK Blå
|
Kungsladugårds BK Gul
|
Masthugget BK Blå
vs
Kungsladugårds BK Gul
2
-
4
|
|
16
|
P07
1 P07
|
13:00
|
K1
Round
0
tmp
|
BK Bifrost
|
Kungsladugårds BK Röd
|
BK Bifrost
vs
Kungsladugårds BK Röd
8
-
1
|
|
17
|
P07
|
13:30
|
K3
Round
0
tmp
|
Bollebygds IF
|
Södra Vings IF
|
Bollebygds IF
vs
Södra Vings IF
6
-
0
|
|
25
|
P06
|
13:30
|
N1
Round
0
tmp
|
Azalea BK Svart
|
Annebergs IF Vit
|
Azalea BK Svart
vs
Annebergs IF Vit
0
-
4
|
|
26
|
P06
|
13:30
|
N2
Round
0
tmp
|
IFK Hindås
|
Azalea BK Orange
|
IFK Hindås
vs
Azalea BK Orange
2
-
12
|
|
27
|
P06
|
13:30
|
N3
Round
0
tmp
|
IFK Hällingsjö Vit
|
BK Bifrost
|
IFK Hällingsjö Vit
vs
BK Bifrost
5
-
8
|
|
28
|
P06
|
13:30
|
N4
Round
0
tmp
|
Mossens Gul
|
Hällesåker IF Svart
|
Mossens Gul
vs
Hällesåker IF Svart
7
-
1
|
|
22
|
F06
|
13:45
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Blå
|
Älvsborgs FF Svart
|
IFK Hindås Blå
vs
Älvsborgs FF Svart
1
-
2
|
|
23
|
F06
|
13:45
|
N6
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Gul
|
Qviding FiF Vit
|
Mölnlycke IF Gul
vs
Qviding FiF Vit
2
-
4
|
|
24
|
F06
|
13:45
|
K1
Round
0
tmp
|
Näsets SK Vit
|
Mölnlycke IF Svart
|
Näsets SK Vit
vs
Mölnlycke IF Svart
3
-
3
|
|
25
|
F06
|
13:45
|
K2
Round
0
tmp
|
Älvsborgs FF Blå
|
Mossens Gul
|
Älvsborgs FF Blå
vs
Mossens Gul
1
-
3
|
|
18
|
P07
2 P07
|
14:15
|
K3
Round
0
tmp
|
Masthugget BK Blå
|
IFK Hindås
|
Masthugget BK Blå
vs
IFK Hindås
3
-
0
|
|
29
|
P06
|
14:15
|
N1
Round
0
tmp
|
Anneberg IF Blå
|
Hyssna IF
|
Anneberg IF Blå
vs
Hyssna IF
8
-
0
|
|
30
|
P06
|
14:15
|
N2
Round
0
tmp
|
Azalea BK Vit
|
IFK Hällingsjö Blå
|
Azalea BK Vit
vs
IFK Hällingsjö Blå
8
-
3
|
|
31
|
P06
|
14:15
|
N3
Round
0
tmp
|
Hällesåker IF Gul
|
Mossens Svart
|
Hällesåker IF Gul
vs
Mossens Svart
0
-
5
|
|
32
|
P06
|
14:15
|
N4
Round
0
tmp
|
Härryda IF
|
Slottskogen/Godhem
|
Härryda IF
vs
Slottskogen/Godhem
3
-
3
|
|
26
|
F06
|
14:30
|
N5
Round
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Solängen BK
|
IFK Hindås Vit
vs
Solängen BK
2
-
3
|
|
27
|
F06
|
14:30
|
N6
Round
0
tmp
|
Mölnlycke IF Gul/Svart
|
Mossens Svart
|
Mölnlycke IF Gul/Svart
vs
Mossens Svart
2
-
3
|
|
28
|
F06
|
14:30
|
K1
Round
0
tmp
|
Qviding FiF Röd
|
Näsets SK Röd
|
Qviding FiF Röd
vs
Näsets SK Röd
0
-
5
|
|
19
|
P07
3 P07
|
15:15
|
N5
Round
0
tmp
|
Hestrafors IF Grön
|
Kungsladugårds BK Gul
|
Hestrafors IF Grön
vs
Kungsladugårds BK Gul
3
-
6
|
|
20
|
P07
1 P07
|
15:15
|
K1
Round
0
tmp
|
BK Bifrost
|
Hestrafors IF Vit
|
BK Bifrost
vs
Hestrafors IF Vit
12
-
3
|
|
21
|
P07
3 P07
|
15:15
|
N6
Round
0
tmp
|
Masthugget BK Röd
|
Södra Vings IF
|
Masthugget BK Röd
vs
Södra Vings IF
9
-
0
|
|
22
|
P07
1 P07
|
15:15
|
K2
Round
0
tmp
|
Kungsladugårds BK Röd
|
Rävlanda AIS
|
Kungsladugårds BK Röd
vs
Rävlanda AIS
5
-
3
|
|