04.10.2015
|
1123
B-Semifinal 1
|
P00
|
08:00
|
Sjöfru
tmp
|
Umeå City P01 Blå
|
Ankarsvik BK
|
Umeå City P01 Blå
vs
Ankarsvik BK
4
-
3
|
|
1229
Match om 13:e plats
|
P01
|
08:00
|
Udom
tmp
|
Umeå City IBF Blå
|
Granlo BK 02
|
Umeå City IBF Blå
vs
Granlo BK 02
3
-
4
|
|
1230
Semifinal 1
|
P01
|
08:00
|
UEA Öst
tmp
|
AC Sparta Prag
|
Granlo BK Vit
|
AC Sparta Prag
vs
Granlo BK Vit
4
-
2
|
|
1231
Semifinal 2
|
P01
|
08:00
|
UEA Väst
tmp
|
IBF Dalen
|
Öjebyns IBF Vit
|
IBF Dalen
vs
Öjebyns IBF Vit
6
-
1
|
|
1232
B-Semifinal 1
|
P01
|
08:00
|
Ersäng
tmp
|
Kellon Lyönti
|
Sundsvall City
|
Kellon Lyönti
vs
Sundsvall City
2
-
0
|
|
1233
C-Semifinal 1
|
P01
|
08:00
|
Sport
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Öjebyns IBF Blå
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Öjebyns IBF Blå
1
-
6
|
|
1323
B-Semifinal 1
|
P02
|
08:00
|
Vild
tmp
|
Sundsvall City IBC Orange
|
Gamla Stan IBK
|
Sundsvall City IBC Orange
vs
Gamla Stan IBK
0
-
5
|
|
2209
|
F04/F05
F04/05-A
|
08:00
|
Nolia Öst
tmp
|
IBF Dalen 04
|
Sävar IBF
|
IBF Dalen 04
vs
Sävar IBF
0
-
0
|
|
2210
|
F04/F05
F04/05-A
|
08:00
|
Nolia Väst
tmp
|
IBF Dalen
|
Umeå City IBF Blå
|
IBF Dalen
vs
Umeå City IBF Blå
0
-
0
|
|
1124
B-Semifinal 2
|
P00
|
08:45
|
Sjöfru
tmp
|
Umeå City IBF
|
Sävar IBF/Täfteå IK
|
Umeå City IBF
vs
Sävar IBF/Täfteå IK
1
-
3
|
|
1125
Semifinal 1
|
P00
|
08:45
|
UEA Öst
tmp
|
Wibax Patriots
|
IBK Luleå
|
Wibax Patriots
vs
IBK Luleå
4
-
2
|
|
1126
Semifinal 2
|
P00
|
08:45
|
UEA Väst
tmp
|
Långskatans IF
|
Granlo BK
|
Långskatans IF
vs
Granlo BK
1
-
4
|
|
1234
B-Semifinal 2
|
P01
|
08:45
|
Ersäng
tmp
|
Obbola IK
|
Merikoski SBT
|
Obbola IK
vs
Merikoski SBT
7
-
2
|
|
1235
C-Semifinal 2
|
P01
|
08:45
|
Sport
tmp
|
Umeå City IBF Vit
|
Granlo BK Röd
|
Umeå City IBF Vit
vs
Granlo BK Röd
1
-
2
|
|
1324
B-Semifinal 2
|
P02
|
08:45
|
Vild
tmp
|
FB Hurrican Karlovy Vary
|
GUIF Tomtebo
|
FB Hurrican Karlovy Vary
vs
GUIF Tomtebo
4
-
1
|
|
1413
Plac.match 1
|
P03
|
08:45
|
Udom
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Spöland Vännäs IF
|
Ankarsvik BK
vs
Spöland Vännäs IF
5
-
1
|
|
1510
|
P04
P04-A
|
08:45
|
Elofsson
tmp
|
IBK Sundsvall
|
Team Thorengruppen
|
IBK Sundsvall
vs
Team Thorengruppen
5
-
2
|
|
2211
|
F04/F05
F04/05-A
|
08:45
|
Nolia Öst
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Hissjö SK
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Hissjö SK
0
-
0
|
|
2212
|
F04/F05
F04/05-A
|
08:45
|
Nolia Väst
tmp
|
Moälvens IBK
|
Öjebyns IBF
|
Moälvens IBK
vs
Öjebyns IBF
0
-
0
|
|
1916
Match om 5:e plats
|
F01
|
08:50
|
Musköten
tmp
|
Öjebyns IBF
|
Team Kalix Innebandy
|
Öjebyns IBF
vs
Team Kalix Innebandy
4
-
0
|
|
1325
Semifinal 1
|
P02
|
09:30
|
Ersäng
tmp
|
Ankarsvik BK
|
GUIF
|
Ankarsvik BK
vs
GUIF
5
-
0
|
|
1326
Semifinal 2
|
P02
|
09:30
|
Sport
tmp
|
Granlo BK
|
IBF Dalen 02/03 Svart
|
Granlo BK
vs
IBF Dalen 02/03 Svart
2
-
3
|
|
1414
Semifinal 1
|
P03
|
09:30
|
Vild
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Umeå City IBF
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Umeå City IBF
2
-
3
|
|
1415
Semifinal 2
|
P03
|
09:30
|
Sjöfru
tmp
|
Vindelns IF
|
Holmsund City
|
Vindelns IF
vs
Holmsund City
7
-
4
|
|
1511
|
P04
P04-A
|
09:30
|
Elofsson
tmp
|
IBF Dalen
|
SPV
|
IBF Dalen
vs
SPV
11
-
0
|
|
1607
|
P05
P05-A
|
09:30
|
Nolia Öst
tmp
|
IBF Dalen 06
|
IBF Dalen Södra
|
IBF Dalen 06
vs
IBF Dalen Södra
0
-
0
|
|
1608
|
P05
P05-A
|
09:30
|
Nolia Väst
tmp
|
Vindelns IF
|
Umeå City IBF Blå
|
Vindelns IF
vs
Umeå City IBF Blå
0
-
0
|
|
1707
|
P06
P06-A
|
09:30
|
Musköten
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Umeå City IBF
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Umeå City IBF
2
-
5
|
|
1236
Match om 3:e pris
|
P01
|
09:40
|
UEA Öst
tmp
|
Granlo BK Vit
|
Öjebyns IBF Vit
|
Granlo BK Vit
vs
Öjebyns IBF Vit
3
-
4
|
|
1917
Semifinal 1
|
F01
|
09:40
|
UEA Väst
tmp
|
IKSU
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
IKSU
vs
Gullänget-Kroksta IBS
0
-
3
|
|
1918
Semifinal 2
|
F01
|
09:40
|
Udom
tmp
|
Umeå City IBF
|
IBF Dalen
|
Umeå City IBF
vs
IBF Dalen
2
-
1
|
|
1237
Match om 7:e plats
|
P01
|
10:15
|
Ersäng
tmp
|
Sundsvall City
|
Merikoski SBT
|
Sundsvall City
vs
Merikoski SBT
2
-
0
|
|
1238
Match om 11:e plats
|
P01
|
10:15
|
Sport
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Umeå City IBF Vit
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Umeå City IBF Vit
2
-
0
|
|
1512
|
P04
P04-A
|
10:15
|
Elofsson
tmp
|
Umeå City IBF Vit
|
IBK Sundsvall
|
Umeå City IBF Vit
vs
IBK Sundsvall
2
-
2
|
|
1708
|
P06
P06-A
|
10:15
|
Musköten
tmp
|
Moälvens IBK
|
IBF Dalen
|
Moälvens IBK
vs
IBF Dalen
3
-
3
|
|
2013
Semifinal 1
|
F02
|
10:15
|
Vild
tmp
|
IKSU
|
Team Kalix Innebandy
|
IKSU
vs
Team Kalix Innebandy
3
-
1
|
|
2014
Semifinal 2
|
F02
|
10:15
|
Sjöfru
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
IBF Dalen 03
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
IBF Dalen 03
1
-
5
|
|
2213
|
F04/F05
F04/05-A
|
10:15
|
Nolia Öst
tmp
|
Hissjö SK
|
IBF Dalen 04
|
Hissjö SK
vs
IBF Dalen 04
0
-
0
|
|
2214
|
F04/F05
F04/05-A
|
10:15
|
Nolia Väst
tmp
|
Umeå City IBF Blå
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Umeå City IBF Blå
vs
Gullänget-Kroksta IBS
0
-
0
|
|
1011
Återkval
|
P99
|
10:30
|
Udom
tmp
|
AC Sparta Prag
|
IBF Dalen Svart
|
AC Sparta Prag
vs
IBF Dalen Svart
6
-
1
|
|
1012
Semifinal 1
|
P99
|
10:30
|
UEA Väst
tmp
|
KAIS Mora IF
|
GUIF
|
KAIS Mora IF
vs
GUIF
5
-
3
|
|
1239
FINAL
|
P01
|
10:30
|
UEA Öst
tmp
|
IBF Dalen
|
AC Sparta Prag
|
IBF Dalen
vs
AC Sparta Prag
7
-
9
|
|
1240
Match om 5:e plats
|
P01
|
11:00
|
Ersäng
tmp
|
Kellon Lyönti
|
Obbola IK
|
Kellon Lyönti
vs
Obbola IK
4
-
3
|
|
1241
Match om 9:e plats
|
P01
|
11:00
|
Sport
tmp
|
Öjebyns IBF Blå
|
Granlo BK Röd
|
Öjebyns IBF Blå
vs
Granlo BK Röd
4
-
5
|
|
1513
|
P04
P04-A
|
11:00
|
Elofsson
tmp
|
Team Thorengruppen
|
FB Hurrican Karlovy Vary
|
Team Thorengruppen
vs
FB Hurrican Karlovy Vary
6
-
2
|
|
1609
|
P05
P05-A
|
11:00
|
Nolia Öst
tmp
|
Sävar IBF
|
IBF Dalen 06
|
Sävar IBF
vs
IBF Dalen 06
0
-
0
|
|
1610
|
P05
P05-A
|
11:00
|
Nolia Väst
tmp
|
IBF Dalen Södra
|
IBF Dalen
|
IBF Dalen Södra
vs
IBF Dalen
0
-
0
|
|
1709
|
P06
P06-A
|
11:00
|
Musköten
tmp
|
Umeå City IBF Vit
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Umeå City IBF Vit
vs
Gullänget-Kroksta IBS
6
-
4
|
|
2125
Semifinal 1
|
F03
|
11:00
|
Vild
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Jäbo IK
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Jäbo IK
0
-
2
|
|
2126
Semifinal 2
|
F03
|
11:00
|
Sjöfru
tmp
|
IKSU
|
KFUM Umeå
|
IKSU
vs
KFUM Umeå
1
-
0
|
|
1127
Match om 3:e pris
|
P00
|
11:20
|
UEA Väst
tmp
|
IBK Luleå
|
Långskatans IF
|
IBK Luleå
vs
Långskatans IF
7
-
1
|
|
1823
Semifinal 1
|
F99/00
|
11:45
|
UEA Öst
tmp
|
Kågedalens AIF
|
Obbola IK
|
Kågedalens AIF
vs
Obbola IK
4
-
0
|
|
1824
Semifinal 2
|
F99/00
|
11:45
|
Udom
tmp
|
IBF Dalen
|
Holmsund City IBC
|
IBF Dalen
vs
Holmsund City IBC
2
-
1
|
|
1128
Plac.match 1
|
P00
|
12:00
|
Sjöfru
tmp
|
Spöland/Vännäs
|
Husum IBK
|
Spöland/Vännäs
vs
Husum IBK
1
-
2
|
|
1327
Match om 7:e plats
|
P02
|
12:00
|
Vild
tmp
|
Sundsvall City IBC Orange
|
GUIF Tomtebo
|
Sundsvall City IBC Orange
vs
GUIF Tomtebo
0
-
1
|
|
1514
|
P04
P04-A
|
12:00
|
Elofsson
tmp
|
Granlo BK
|
Umeå City IBF Vit
|
Granlo BK
vs
Umeå City IBF Vit
3
-
1
|
|
1710
|
P06
P06-A
|
12:00
|
Musköten
tmp
|
Umeå City IBF
|
Moälvens IBK
|
Umeå City IBF
vs
Moälvens IBK
5
-
2
|
|
1825
Plac.match 1
|
F99/00
|
12:00
|
Sport
tmp
|
KAIS Mora IF
|
Kiruna AIF
|
KAIS Mora IF
vs
Kiruna AIF
8
-
0
|
|
2127
Match om 11:e plats
|
F03
|
12:00
|
Ersäng
tmp
|
Ankarsvik BK
|
IBF Dalen
|
Ankarsvik BK
vs
IBF Dalen
3
-
0
|
|
2215
|
F04/F05
F04/05-A
|
12:00
|
Nolia Öst
tmp
|
Öjebyns IBF
|
IBF Dalen
|
Öjebyns IBF
vs
IBF Dalen
0
-
0
|
|
2216
|
F04/F05
F04/05-A
|
12:00
|
Nolia Väst
tmp
|
Sävar IBF
|
Moälvens IBK
|
Sävar IBF
vs
Moälvens IBK
0
-
0
|
|
1129
FINAL
|
P00
|
12:10
|
UEA Väst
tmp
|
Wibax Patriots
|
Granlo BK
|
Wibax Patriots
vs
Granlo BK
3
-
2
|
|
1328
Match om 3:e pris
|
P02
|
12:10
|
Udom
tmp
|
GUIF
|
Granlo BK
|
GUIF
vs
Granlo BK
0
-
4
|
|
1919
Match om 3:e pris
|
F01
|
12:30
|
UEA Öst
tmp
|
IKSU
|
IBF Dalen
|
IKSU
vs
IBF Dalen
5
-
1
|
|
1329
Match om 5:e plats
|
P02
|
12:45
|
Sjöfru
tmp
|
Gamla Stan IBK
|
FB Hurrican Karlovy Vary
|
Gamla Stan IBK
vs
FB Hurrican Karlovy Vary
3
-
0
|
|
1416
Plac.match 2
|
P03
|
12:45
|
Musköten
tmp
|
Spöland Vännäs IF
|
AC Sparta Prag
|
Spöland Vännäs IF
vs
AC Sparta Prag
1
-
10
|
|
1515
|
P04
P04-A
|
12:45
|
Elofsson
tmp
|
FB Hurrican Karlovy Vary
|
IBF Dalen
|
FB Hurrican Karlovy Vary
vs
IBF Dalen
2
-
4
|
|
1611
|
P05
P05-A
|
12:45
|
Nolia Öst
tmp
|
Sävar IBF
|
Vindelns IF
|
Sävar IBF
vs
Vindelns IF
0
-
0
|
|
1612
|
P05
P05-A
|
12:45
|
Nolia Väst
tmp
|
Umeå City IBF Blå
|
IBF Dalen
|
Umeå City IBF Blå
vs
IBF Dalen
0
-
0
|
|
1826
B-Semifinal 1
|
F99/00
|
12:45
|
Sport
tmp
|
Umeå City IBF
|
Ersboda SK
|
Umeå City IBF
vs
Ersboda SK
0
-
4
|
|
2015
Plac.match 1
|
F02
|
12:45
|
Vild
tmp
|
Sävar IBF/Täfteå IK
|
Skellefteå IBK
|
Sävar IBF/Täfteå IK
vs
Skellefteå IBK
4
-
3
|
|
2128
B-Semifinal 1
|
F03
|
12:45
|
Ersäng
tmp
|
Umeå City IBF Blå
|
Sandåkerns SK
|
Umeå City IBF Blå
vs
Sandåkerns SK
4
-
0
|
|
1330
FINAL
|
P02
|
13:00
|
Udom
tmp
|
Ankarsvik BK
|
IBF Dalen 02/03 Svart
|
Ankarsvik BK
vs
IBF Dalen 02/03 Svart
6
-
1
|
|
1920
FINAL
|
F01
|
13:15
|
UEA Öst
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Umeå City IBF
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Umeå City IBF
1
-
2
|
|
1013
Match om 3:e pris
|
P99
|
13:30
|
UEA Väst
tmp
|
GUIF
|
AC Sparta Prag
|
GUIF
vs
AC Sparta Prag
2
-
3
|
|
1130
Plac.match 2
|
P00
|
13:30
|
Sjöfru
tmp
|
Husum IBK
|
Ersboda SK
|
Husum IBK
vs
Ersboda SK
1
-
3
|
|
1331
Plac.match 1
|
P02
|
13:30
|
Vild
tmp
|
KAIS Mora IF
|
IBF Dalen 02/03 Vit
|
KAIS Mora IF
vs
IBF Dalen 02/03 Vit
6
-
1
|
|
1516
|
P04
P04-A
|
13:30
|
Elofsson
tmp
|
Umeå City IBF Blå
|
Granlo BK
|
Umeå City IBF Blå
vs
Granlo BK
3
-
3
|
|
1711
|
P06
P06-A
|
13:30
|
Musköten
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Spöland Vännäs IF
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Spöland Vännäs IF
2
-
1
|
|
1827
B-Semifinal 2
|
F99/00
|
13:30
|
Sport
tmp
|
Täfteå IK
|
IBF Dalen/Sandåkerns SK
|
Täfteå IK
vs
IBF Dalen/Sandåkerns SK
1
-
2
|
|
2129
B-Semifinal 2
|
F03
|
13:30
|
Ersäng
tmp
|
Team Kalix Innebandy
|
Örnsköldsvik IB
|
Team Kalix Innebandy
vs
Örnsköldsvik IB
1
-
0
|
|
2407
|
P07
P07-A
|
13:30
|
Nolia Öst
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Sävar IBF
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Sävar IBF
0
-
0
|
|
2408
|
P07
P07-A
|
13:30
|
Nolia Väst
tmp
|
IBF Dalen
|
IBF Dalen Södra
|
IBF Dalen
vs
IBF Dalen Södra
0
-
0
|
|
1014
FINAL
|
P99
|
14:15
|
UEA Väst
tmp
|
IBF Dalen Vit
|
KAIS Mora IF
|
IBF Dalen Vit
vs
KAIS Mora IF
2
-
7
|
|
1131
Match om 5:e plats
|
P00
|
14:15
|
Elofsson
tmp
|
Umeå City P01 Blå
|
Sävar IBF/Täfteå IK
|
Umeå City P01 Blå
vs
Sävar IBF/Täfteå IK
4
-
5
|
|
1417
Plac.match 3
|
P03
|
14:15
|
Musköten
tmp
|
AC Sparta Prag
|
Ankarsvik BK
|
AC Sparta Prag
vs
Ankarsvik BK
8
-
2
|
|
1418
Match om 3:e pris
|
P03
|
14:15
|
Sjöfru
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Holmsund City
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Holmsund City
1
-
4
|
|
1828
Plac.match 2
|
F99/00
|
14:15
|
Sport
tmp
|
Kiruna AIF
|
Söderhamns IBF
|
Kiruna AIF
vs
Söderhamns IBF
0
-
4
|
|
2016
Plac.match 2
|
F02
|
14:15
|
Vild
tmp
|
Skellefteå IBK
|
IBF Dalen
|
Skellefteå IBK
vs
IBF Dalen
2
-
4
|
|
2017
Match om 3:e pris
|
F02
|
14:15
|
Udom
tmp
|
Team Kalix Innebandy
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Team Kalix Innebandy
vs
Gullänget-Kroksta IBS
2
-
4
SO
|
|
2130
Match om 9:e plats
|
F03
|
14:15
|
Ersäng
tmp
|
Öjebyns IBF
|
GUIF Tigers
|
Öjebyns IBF
vs
GUIF Tigers
1
-
7
|
|
2309
|
F06
F06-A
|
14:15
|
Nolia Öst
tmp
|
IBF Dalen Södra
|
Umeå City IBF
|
IBF Dalen Södra
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
2310
|
F06
F06-A
|
14:15
|
Nolia Väst
tmp
|
IBF Dalen 06
|
Spöland Vännäs IF
|
IBF Dalen 06
vs
Spöland Vännäs IF
0
-
0
|
|
1829
Match om 3:e pris
|
F99/00
|
14:30
|
UEA Öst
tmp
|
Obbola IK
|
Holmsund City IBC
|
Obbola IK
vs
Holmsund City IBC
1
-
2
|
|
1132
Plac.match 3
|
P00
|
15:00
|
Sjöfru
tmp
|
Ersboda SK
|
Spöland/Vännäs
|
Ersboda SK
vs
Spöland/Vännäs
1
-
3
|
|
1133
Match om 7:e plats
|
P00
|
15:00
|
Elofsson
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Umeå City IBF
|
Ankarsvik BK
vs
Umeå City IBF
3
-
2
|
|
1332
Plac.match 2
|
P02
|
15:00
|
Vild
tmp
|
IBF Dalen 02/03 Vit
|
Sundsvall City IBC Svart
|
IBF Dalen 02/03 Vit
vs
Sundsvall City IBC Svart
0
-
1
|
|
1712
|
P06
P06-A
|
15:00
|
Musköten
tmp
|
Moälvens IBK
|
IBF Dalen Södra
|
Moälvens IBK
vs
IBF Dalen Södra
3
-
0
|
|
1830
Match om 7:e plats
|
F99/00
|
15:00
|
Sport
tmp
|
Umeå City IBF
|
Täfteå IK
|
Umeå City IBF
vs
Täfteå IK
2
-
4
|
|
2018
FINAL
|
F02
|
15:00
|
Udom
tmp
|
IKSU
|
IBF Dalen 03
|
IKSU
vs
IBF Dalen 03
3
-
0
|
|
2131
Match om 7:e plats
|
F03
|
15:00
|
Ersäng
tmp
|
Sandåkerns SK
|
Örnsköldsvik IB
|
Sandåkerns SK
vs
Örnsköldsvik IB
0
-
2
|
|
2409
|
P07
P07-A
|
15:00
|
Nolia Öst
tmp
|
IBF Dalen Södra
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
IBF Dalen Södra
vs
Gullänget-Kroksta IBS
0
-
0
|
|
2410
|
P07
P07-A
|
15:00
|
Nolia Väst
tmp
|
Sävar IBF
|
IBF Dalen
|
Sävar IBF
vs
IBF Dalen
0
-
0
|
|
1831
FINAL
|
F99/00
|
15:15
|
UEA Öst
tmp
|
Kågedalens AIF
|
IBF Dalen
|
Kågedalens AIF
vs
IBF Dalen
0
-
3
|
|
1713
|
P06
P06-A
|
15:45
|
Musköten
tmp
|
IBF Dalen
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
IBF Dalen
vs
Gullänget-Kroksta IBS
4
-
2
|
|
1832
Match om 5:e plats
|
F99/00
|
15:45
|
Sport
tmp
|
Ersboda SK
|
IBF Dalen/Sandåkerns SK
|
Ersboda SK
vs
IBF Dalen/Sandåkerns SK
3
-
1
|
|
2019
Plac.match 3
|
F02
|
15:45
|
Vild
tmp
|
IBF Dalen
|
Sävar IBF/Täfteå IK
|
IBF Dalen
vs
Sävar IBF/Täfteå IK
0
-
1
|
|
2132
Match om 5:e plats
|
F03
|
15:45
|
Ersäng
tmp
|
Umeå City IBF Blå
|
Team Kalix Innebandy
|
Umeå City IBF Blå
vs
Team Kalix Innebandy
4
-
3
|
|
2311
|
F06
F06-A
|
15:45
|
Nolia Öst
tmp
|
Umeå City IBF
|
IBF Dalen 06
|
Umeå City IBF
vs
IBF Dalen 06
0
-
0
|
|
2312
|
F06
F06-A
|
15:45
|
Nolia Väst
tmp
|
Spöland Vännäs IF
|
IBF Dalen Södra
|
Spöland Vännäs IF
vs
IBF Dalen Södra
0
-
0
|
|
1419
FINAL
|
P03
|
15:50
|
Sjöfru
tmp
|
Umeå City IBF
|
Vindelns IF
|
Umeå City IBF
vs
Vindelns IF
0
-
6
|
|
1333
Plac.match 3
|
P02
|
16:30
|
Vild
tmp
|
Sundsvall City IBC Svart
|
KAIS Mora IF
|
Sundsvall City IBC Svart
vs
KAIS Mora IF
0
-
0
|
|
1714
|
P06
P06-A
|
16:30
|
Musköten
tmp
|
Spöland Vännäs IF
|
Moälvens IBK
|
Spöland Vännäs IF
vs
Moälvens IBK
2
-
3
|
|
1833
Plac.match 3
|
F99/00
|
16:30
|
Sport
tmp
|
Söderhamns IBF
|
KAIS Mora IF
|
Söderhamns IBF
vs
KAIS Mora IF
0
-
0
|
|
2133
Match om 3:e pris
|
F03
|
16:30
|
Udom
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
KFUM Umeå
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
KFUM Umeå
1
-
0
|
|
2134
FINAL
|
F03
|
17:15
|
Udom
tmp
|
Jäbo IK
|
IKSU
|
Jäbo IK
vs
IKSU
1
-
7
|
|