Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Stockholm Training League
Skå IK & Bygdegård
,
Icehockey
Stockholm
Stockholm
Icehockey
5 sep - 9 okt 2011
U11 - U16 + BJ
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
AIK Hockey
,
U11
Gameday
Monday 5 September (2011)
Tuesday 6 September (2011)
Wednesday 7 September (2011)
Thursday 8 September (2011)
Friday 9 September (2011)
Saturday 10 September (2011)
Sunday 11 September (2011)
Monday 12 September (2011)
Tuesday 13 September (2011)
Wednesday 14 September (2011)
Thursday 15 September (2011)
Friday 16 September (2011)
Saturday 17 September (2011)
Sunday 18 September (2011)
Monday 19 September (2011)
Tuesday 20 September (2011)
Wednesday 21 September (2011)
Thursday 22 September (2011)
Friday 23 September (2011)
Saturday 24 September (2011)
Sunday 25 September (2011)
Monday 26 September (2011)
Tuesday 27 September (2011)
Wednesday 28 September (2011)
Thursday 29 September (2011)
Friday 30 September (2011)
Saturday 1 October (2011)
Sunday 2 October (2011)
Monday 3 October (2011)
Saturday 8 October (2011)
Sunday 9 October (2011)
More filters
Class
BJ
U11
U12
U13
U14
U15
U16
Group
00:1
00:2
00:3
01:1
01:2
01:3
01:4
96:2 (Medel)
98:1 (Svår)
98:2 (Medel)
99:1 (Svår)
99:2 (Medel)
99:3 (Lätt)
BJ
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
A
Allhallen
Arkadienhallen
Björknäs IP
Björkängshallen
Brantbrinks IP
Brostadens Arena Grimsta
Bålsta ishall
Danicahallen
Danske Bank
Ekhallen
Enebybergshallen
Fastighetsbyråns ishall
Folkets Hall
Fontanahallen
Gränby ishall B
Gränbyhallen
Hägernäshallen
JM-hallen Stora Mossen
Järfälla Ishall
Kallhälls Ishall
Ljungbackens Ishall
Mälarhöjdens ishall
Nacka ishall
Pinbackshallen
Ritorp
SABIS-hallen
Saltsjöbadens ishall
Segeltorpshallen
Stockhagens Ishall
Stora Mossen
Stortorpshallen
Telgerinken
Tibblehallen
Torvalla ishall
Tyresö ishall
Ulriksdals IP (Ritorp)
Vikingahallen
Vilundaparkens ishall
Visättrahallen
Zinkensdamm
Ältahallen
ÖEB-hallen, Stockhagens Idrottsplats
Österåker Sportcentrum
Österåker Sportcentrum, Ungdomshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
9/10/2011
232
U11
01:2
11:00
Ältahallen
Omgång
1
tmp
Saltsjöbadens IF
AIK Hockey
Saltsjöbadens IF vs AIK Hockey
0
-
6
9/18/2011
235
U11
01:2
12:30
Gränbyhallen
Omgång
2
tmp
Almtuna IS
AIK Hockey
Almtuna IS vs AIK Hockey
0
-
5
9/24/2011
243
U11
01:2
12:30
Ritorp
Omgång
4
tmp
AIK Hockey
Huddinge Hockey
AIK Hockey vs Huddinge Hockey
2
-
0
9/26/2011
245
U11
01:2
19:00
Björkängshallen
Omgång
5
tmp
Boo IF
AIK Hockey
Boo IF vs AIK Hockey
0
-
10
10/1/2011
248
U11
01:2
17:30
Ritorp
Omgång
6
tmp
AIK Hockey
Nacka HK 1
AIK Hockey vs Nacka HK 1
3
-
5
10/2/2011
239
U11
01:2
09:30
Ritorp
Omgång
3
tmp
AIK Hockey
Segeltorps IF 2
AIK Hockey vs Segeltorps IF 2
8
-
1
10/9/2011
303
U11
10:20
Allhallen
Omgång
0
tmp
Värmdö HC 1
AIK Hockey
Värmdö HC 1 vs AIK Hockey
5
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad