2014-06-08
|
1
|
P10
P10 1
|
08:30
|
K1
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Guldhedens IK
|
IFK Hindås Vit
vs
Guldhedens IK
5
-
2
|
|
2
|
P10
P10 1
|
08:30
|
K2
Omgång
0
tmp
|
BK Lobo
|
Lunden ÖBK Grön
|
BK Lobo
vs
Lunden ÖBK Grön
4
-
0
|
|
3
|
P10
P10 3
|
08:30
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK Vit
|
Balltorps FF
|
Hjuviks AIK Vit
vs
Balltorps FF
2
-
4
|
|
4
|
P10
P10 3
|
08:30
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Röd
|
Ösets BK
|
Lunden ÖBK Röd
vs
Ösets BK
2
-
2
|
|
5
|
P10
P10 2
|
09:15
|
K1
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK
|
IFK Hindås Blå
|
Torslanda IK
vs
IFK Hindås Blå
3
-
0
|
|
6
|
P10
P10 2
|
09:15
|
K2
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Assyriska
|
Västra Frölunda IF Vit
vs
Assyriska
4
-
3
|
|
7
|
P10
P10 4
|
09:15
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Azalea BK Linné Orange
|
Hjuviks AIK Blå
|
Azalea BK Linné Orange
vs
Hjuviks AIK Blå
2
-
1
|
|
8
|
P10
P10 4
|
09:15
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Lundby IF
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Lundby IF
vs
Västra Frölunda IF Grön
1
-
10
|
|
9
|
P10
P10 1
|
10:00
|
K1
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
BK Lobo
|
IFK Hindås Vit
vs
BK Lobo
0
-
10
|
|
10
|
P10
P10 1
|
10:00
|
K2
Omgång
0
tmp
|
Guldhedens IK
|
Lunden ÖBK Grön
|
Guldhedens IK
vs
Lunden ÖBK Grön
3
-
3
|
|
11
|
P10
P10 3
|
10:00
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK Vit
|
Lunden ÖBK Röd
|
Hjuviks AIK Vit
vs
Lunden ÖBK Röd
4
-
0
|
|
12
|
P10
P10 3
|
10:00
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Balltorps FF
|
Ösets BK
|
Balltorps FF
vs
Ösets BK
4
-
1
|
|
13
|
P10
P10 2
|
10:45
|
K1
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Torslanda IK
vs
Västra Frölunda IF Vit
7
-
1
|
|
14
|
P10
P10 2
|
10:45
|
K2
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Blå
|
Assyriska
|
IFK Hindås Blå
vs
Assyriska
2
-
5
|
|
15
|
P10
P10 4
|
10:45
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Azalea BK Linné Orange
|
Lundby IF
|
Azalea BK Linné Orange
vs
Lundby IF
2
-
3
|
|
16
|
P10
P10 4
|
10:45
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK Blå
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Hjuviks AIK Blå
vs
Västra Frölunda IF Grön
3
-
11
|
|
17
|
P10
P10 1
|
11:30
|
K1
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Lunden ÖBK Grön
|
IFK Hindås Vit
vs
Lunden ÖBK Grön
3
-
1
|
|
18
|
P10
P10 1
|
11:30
|
K2
Omgång
0
tmp
|
Guldhedens IK
|
BK Lobo
|
Guldhedens IK
vs
BK Lobo
0
-
8
|
|
19
|
P10
P10 3
|
11:30
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK Vit
|
Ösets BK
|
Hjuviks AIK Vit
vs
Ösets BK
2
-
2
|
|
20
|
P10
P10 3
|
11:30
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Balltorps FF
|
Lunden ÖBK Röd
|
Balltorps FF
vs
Lunden ÖBK Röd
3
-
1
|
|
21
|
P10
P10 2
|
12:15
|
K1
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK
|
Assyriska
|
Torslanda IK
vs
Assyriska
3
-
1
|
|
22
|
P10
P10 2
|
12:15
|
K2
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Blå
|
Västra Frölunda IF Vit
|
IFK Hindås Blå
vs
Västra Frölunda IF Vit
1
-
5
|
|
23
|
P10
P10 4
|
12:15
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Azalea BK Linné Orange
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Azalea BK Linné Orange
vs
Västra Frölunda IF Grön
1
-
7
|
|
24
|
P10
P10 4
|
12:15
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK Blå
|
Lundby IF
|
Hjuviks AIK Blå
vs
Lundby IF
5
-
3
|
|
25
D-semi
|
P10
|
13:30
|
K1
Omgång
0
tmp
|
Guldhedens IK
|
Lundby IF
|
Guldhedens IK
vs
Lundby IF
4
-
5
|
|
26
D-semi
|
P10
|
13:30
|
K2
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Blå
|
Lunden ÖBK Röd
|
IFK Hindås Blå
vs
Lunden ÖBK Röd
2
-
7
|
|
27
C-semi
|
P10
|
13:30
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Grön
|
Hjuviks AIK Blå
|
Lunden ÖBK Grön
vs
Hjuviks AIK Blå
6
-
1
|
|
28
C-semi
|
P10
|
13:30
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Assyriska
|
Ösets BK
|
Assyriska
vs
Ösets BK
3
-
2
|
|
29
B-semi
|
P10
|
14:15
|
K1
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Azalea BK Linné Orange
|
IFK Hindås Vit
vs
Azalea BK Linné Orange
5
-
2
|
|
30
B-semi
|
P10
|
14:15
|
K2
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Hjuviks AIK Vit
|
Västra Frölunda IF Vit
vs
Hjuviks AIK Vit
2
-
3
|
|
31
A-semi
|
P10
|
14:15
|
K3
Omgång
0
tmp
|
BK Lobo
|
Västra Frölunda IF Grön
|
BK Lobo
vs
Västra Frölunda IF Grön
9
-
0
|
|
32
A-semi
|
P10
|
14:15
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Torslanda IK
|
Balltorps FF
|
Torslanda IK
vs
Balltorps FF
6
-
1
|
|
33
D-Final
|
P10
|
15:00
|
K1
Omgång
0
tmp
|
Lundby IF
|
Lunden ÖBK Röd
|
Lundby IF
vs
Lunden ÖBK Röd
3
-
5
|
|
34
15:e plats
|
P10
|
15:00
|
K2
Omgång
0
tmp
|
Guldhedens IK
|
IFK Hindås Blå
|
Guldhedens IK
vs
IFK Hindås Blå
3
-
5
|
|
35
C-Final
|
P10
|
15:00
|
K3
Omgång
0
tmp
|
Lunden ÖBK Grön
|
Assyriska
|
Lunden ÖBK Grön
vs
Assyriska
1
-
5
|
|
36
Plats 11
|
P10
|
15:00
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Hjuviks AIK Blå
|
Ösets BK
|
Hjuviks AIK Blå
vs
Ösets BK
1
-
4
|
|
37
B-final
|
P10
|
15:45
|
K1
Omgång
0
tmp
|
IFK Hindås Vit
|
Hjuviks AIK Vit
|
IFK Hindås Vit
vs
Hjuviks AIK Vit
4
-
2
|
|
38
Plats 7
|
P10
|
15:45
|
K2
Omgång
0
tmp
|
Azalea BK Linné Orange
|
Västra Frölunda IF Vit
|
Azalea BK Linné Orange
vs
Västra Frölunda IF Vit
1
-
4
|
|
39
A-Final
|
P10
|
15:45
|
K3
Omgång
0
tmp
|
BK Lobo
|
Torslanda IK
|
BK Lobo
vs
Torslanda IK
3
-
2
|
|
40
Bronsmatch
|
P10
|
15:45
|
N1
Omgång
0
tmp
|
Västra Frölunda IF Grön
|
Balltorps FF
|
Västra Frölunda IF Grön
vs
Balltorps FF
5
-
2
|
|