Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Skinnarcupen 2013
Malungs IF
,
Futbols
Malung
Malung
Futbols
28 - 30 juni 2013
10-15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12 2023
CCM Trophy U14 2022
CCM Trophy U12 2022
CCM Trophy U14 2021
CCM Trophy U14 2021 (inställd)
CCM Trophy U12 2020
CCM Trophy U12 2019
CCM Trophy U14 2019
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy
CCM Trophy
SKINNARCUPEN 2017
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
SKINNARCUPEN 2016
CCM mini Throphy
Reebok Cup 2015
Reebok Cup 2015
SKINNARCUPEN 2015
Reebok Cup U12
Reebok Cup 2014
SKINNARCUPEN 2014
Reebok Cup 2013
Reebok Cup 2013
Skinnarcupen 2013
REEBOK CUP U12
REEBOK CUP U14
Skinnarcupen 2012
Reebok Cup U12 2011
Reebok Cup U14 2011
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 28 jūnijs (2013)
sestdiena 29 jūnijs (2013)
svētdiena 30 jūnijs (2013)
More filters
Vecuma grupa
F 10/11
F 12/13
F 14/15
P 11
P 12
P 13
P 14/15
P 8
Apakšgrupa
F 10/11
F 12/13-1
F 12/13-2
F 12/13-3
F 14/15
P 11-1
P 11-2
P 12-1
P 12-2
P 12-3
P 13-1
P 13-2
P 13-3
P 14/15-1
P 14/15-2
P 8
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
A - FÄRGBRÖDERNA
B - MALUNGS ELNÄT O NORMARKS
C - DALA-RIDÅ OCH REEBOK
D - KARELIUS
E - SÄLEN TIMMERHUS
F - BULLSJÖN
G - ICA SUPERMARKET MALUNG
H - BIOS och PWC
I - BILLERUDKORNÄS
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
30.06.2013
277
P 13
08:00
A
Этап
0
tmp
Leksands IF FK
Bjursås IK Fotboll
Leksands IF FK vs Bjursås IK Fotboll
0
-
4
278
P 13
08:00
I
Этап
0
tmp
IFK Timrå
Eda United
IFK Timrå vs Eda United
4
-
1
279
P 13
08:00
B
Этап
0
tmp
Kils AIK FK
Rinns AIK
Kils AIK FK vs Rinns AIK
1
-
0
280
5-8 plats
P 13
10:00
I
Этап
0
tmp
Norrby SK
Åkersberga BK
Norrby SK vs Åkersberga BK
1
-
2
282
Semi 1
P 13
10:00
A
Этап
0
tmp
Hertzöga BK
Orsa IF
Hertzöga BK vs Orsa IF
2
-
0
283
Semi 2
P 13
10:00
B
Этап
0
tmp
Slätta SK
Malungs IF
Slätta SK vs Malungs IF
1
-
2
281
9-12 plats
P 13
11:00
I
Этап
0
tmp
Hällefors AIF
Bjursås IK Fotboll
Hällefors AIF vs Bjursås IK Fotboll
2
-
1
284
5-6 plats
P 13
13:00
B
Этап
0
tmp
Kils AIK FK
Åkersberga BK
Kils AIK FK vs Åkersberga BK
7
-
6
285
7-8 plats
P 13
13:00
I
Этап
0
tmp
Rinns AIK
Norrby SK
Rinns AIK vs Norrby SK
2
-
1
286
9-10 plats
P 13
14:00
I
Этап
0
tmp
Hällefors AIF
IFK Timrå
Hällefors AIF vs IFK Timrå
5
-
3
SO
287
11-12 plats
P 13
14:00
B
Этап
0
tmp
Bjursås IK Fotboll
Eda United
Bjursås IK Fotboll vs Eda United
2
-
6
288
3-4 plats
P 13
15:00
B
Этап
0
tmp
Orsa IF
Slätta SK
Orsa IF vs Slätta SK
3
-
6
289
1-2 plats
P 13
15:00
A
Этап
0
tmp
Hertzöga BK
Malungs IF
Hertzöga BK vs Malungs IF
6
-
5
SO
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad