26.09.2021
|
0
C Kvartsfinal 1
|
U13
|
09:50
|
HAMM
Omgång
0
tmp
|
Sollentuna HC
|
Västerås IK
|
Sollentuna HC
vs
Västerås IK
1
-
0
|
|
0
A Kvartsfinal 1
|
U13
|
09:50
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Brinkens IF
|
Täby HC
|
Brinkens IF
vs
Täby HC
3
-
0
|
|
0
B Kvartsfinal 1
|
U13
|
09:50
|
ÄNG
Omgång
0
tmp
|
Mälarhöjden Bredäng Hockey
|
Arvika HC
|
Mälarhöjden Bredäng Hockey
vs
Arvika HC
3
-
2
|
|
0
D Semifinal 1
|
U13
|
10:00
|
MUNK
Omgång
0
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
Strömsbro IF
|
Hammarö HC Vit
vs
Strömsbro IF
2
-
4
|
|
0
E Semifinal 1
|
U13
|
10:00
|
SPAR
Omgång
0
tmp
|
Kristinehamns HT
|
Huddinge Hockey Röd
|
Kristinehamns HT
vs
Huddinge Hockey Röd
2
-
3
|
|
0
F Semifinal 1
|
U13
|
10:00
|
GRÄNS
Omgång
1
tmp
|
Kils AIK
|
Partille Hockey
|
Kils AIK
vs
Partille Hockey
5
-
6
SO
|
|
0
B Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:10
|
ÄNG
Omgång
0
tmp
|
Järveds IF
|
Hammarö HC Röd
|
Järveds IF
vs
Hammarö HC Röd
7
-
0
|
|
0
A Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:10
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Härryda HC
|
Flemingsberg IK
|
Härryda HC
vs
Flemingsberg IK
1
-
2
|
|
0
C Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:10
|
HAMM
Omgång
0
tmp
|
Lidingö Vikings HC
|
BIK Karlskoga
|
Lidingö Vikings HC
vs
BIK Karlskoga
3
-
2
|
|
0
D Semifinal 2
|
U13
|
11:20
|
MUNK
Omgång
0
tmp
|
Lions Hockey
|
Färjestad BK Grön
|
Lions Hockey
vs
Färjestad BK Grön
3
-
4
|
|
0
F Semifinal 2
|
U13
|
11:20
|
GRÄNS
Omgång
2
tmp
|
Viking HC
|
Säters IF
|
Viking HC
vs
Säters IF
0
-
12
|
|
0
E Semifinal 2
|
U13
|
11:20
|
SPAR
Omgång
0
tmp
|
Forshaga IF
|
Charlottenbergs HC
|
Forshaga IF
vs
Charlottenbergs HC
2
-
4
|
|
0
G Kvartsfinal 1
|
U13
|
11:20
|
NOR
Omgång
0
tmp
|
Åmåls SK
|
IFK Munkfors
|
Åmåls SK
vs
IFK Munkfors
11
-
1
|
|
0
G Semifinal 1
|
U13
|
13:00
|
NOR
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Nor IK
|
Färjestad BK Vit
vs
Nor IK
8
-
0
|
|
0
B Semifinal 1
|
U13
|
13:20
|
ÄNG
Omgång
0
tmp
|
Linköping HC
|
Mälarhöjden Bredäng Hockey
|
Linköping HC
vs
Mälarhöjden Bredäng Hockey
1
-
3
|
|
0
C Semifinal 1
|
U13
|
13:20
|
HAMM
Omgång
0
tmp
|
Värmdö HC
|
Sollentuna HC
|
Värmdö HC
vs
Sollentuna HC
4
-
5
|
|
0
A Semifinal 1
|
U13
|
13:20
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Kållered SK
|
Brinkens IF
|
Kållered SK
vs
Brinkens IF
1
-
2
|
|
0
D Match om 3:e plats
|
U13
|
14:00
|
MUNK
Omgång
0
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
Lions Hockey
|
Hammarö HC Vit
vs
Lions Hockey
1
-
3
|
|
0
E Match om 3:e plats
|
U13
|
14:00
|
SPAR
Omgång
0
tmp
|
Kristinehamns HT
|
Forshaga IF
|
Kristinehamns HT
vs
Forshaga IF
2
-
4
|
|
0
F Match om 3:e plats
|
U13
|
14:00
|
GRÄNS
Omgång
0
tmp
|
Kils AIK
|
Viking HC
|
Kils AIK
vs
Viking HC
4
-
3
|
|
0
G Semifinal 2
|
U13
|
14:20
|
NOR
Omgång
0
tmp
|
Hisingen IK
|
Åmåls SK
|
Hisingen IK
vs
Åmåls SK
5
-
1
|
|
0
B Semifinal 2
|
U13
|
14:40
|
ÄNG
Omgång
0
tmp
|
Almtuna IS
|
Järveds IF
|
Almtuna IS
vs
Järveds IF
3
-
4
|
|
0
A Semifinal 2
|
U13
|
14:40
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
SDE HF
|
Flemingsberg IK
|
SDE HF
vs
Flemingsberg IK
5
-
1
|
|
0
C Semifinal 2
|
U13
|
14:40
|
HAMM
Omgång
0
tmp
|
Huddinge Hockey Vit
|
Lidingö Vikings HC
|
Huddinge Hockey Vit
vs
Lidingö Vikings HC
2
-
8
|
|
0
D Final
|
U13
|
15:20
|
MUNK
Omgång
0
tmp
|
Strömsbro IF
|
Färjestad BK Grön
|
Strömsbro IF
vs
Färjestad BK Grön
1
-
2
|
|
0
F Final
|
U13
|
15:20
|
GRÄNS
Omgång
0
tmp
|
Partille Hockey
|
Säters IF
|
Partille Hockey
vs
Säters IF
1
-
3
|
|
0
E Final
|
U13
|
15:20
|
SPAR
Omgång
0
tmp
|
Huddinge Hockey Röd
|
Charlottenbergs HC
|
Huddinge Hockey Röd
vs
Charlottenbergs HC
2
-
3
|
|
0
G Match om 3:e plats
|
U13
|
16:00
|
NOR
Omgång
0
tmp
|
Nor IK
|
Åmåls SK
|
Nor IK
vs
Åmåls SK
7
-
0
|
|
0
B Match om 3:e plats
|
U13
|
16:10
|
ÄNG
Omgång
0
tmp
|
Linköping HC
|
Almtuna IS
|
Linköping HC
vs
Almtuna IS
3
-
4
|
|
0
C Match om 3:e plats
|
U13
|
16:10
|
HAMM
Omgång
0
tmp
|
Värmdö HC
|
Huddinge Hockey Vit
|
Värmdö HC
vs
Huddinge Hockey Vit
6
-
2
|
|
0
A Bronsmatch
|
U13
|
16:10
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Kållered SK
|
Flemingsberg IK
|
Kållered SK
vs
Flemingsberg IK
0
-
3
|
|
0
G Final
|
U13
|
17:20
|
NOR
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Hisingen IK
|
Färjestad BK Vit
vs
Hisingen IK
7
-
4
|
|
0
A Final
|
U13
|
17:30
|
BJÖRK
Omgång
0
tmp
|
Brinkens IF
|
SDE HF
|
Brinkens IF
vs
SDE HF
3
-
2
|
|
0
C Final
|
U13
|
17:30
|
HAMM
Omgång
0
tmp
|
Sollentuna HC
|
Lidingö Vikings HC
|
Sollentuna HC
vs
Lidingö Vikings HC
0
-
4
|
|
0
B Final
|
U13
|
17:30
|
ÄNG
Omgång
0
tmp
|
Mälarhöjden Bredäng Hockey
|
Järveds IF
|
Mälarhöjden Bredäng Hockey
vs
Järveds IF
5
-
4
OT
|
|