Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Team Sportia Cup 2019 -U10
Hille/Åbyggeby IK
,
Jääkiekko
Gävle
Gävle
Jääkiekko
30 dec 2019
U 10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Team Sportia Cup 2024
Team Sportia Cup 2024 (2013)
Team Sportia Cup 2023
Team Sportia CUP
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
Team Sportia Cup 2022 U12
Team Sportia Cup 2021 -U10
Team Sportia Cup 2021 -U11
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup 2021 U12 (INSTÄLLD)
Team Sportia Cup 2020 -U10
Team Sportia Cup 2020 -U11
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2019 -U10
Team Sportia Cup 2019 U11
Team Sportia Cup 2019 -U12
Team Gävle Mellandags cup
Testebo Classic 2019
Team Sportia Cup 2018 - U10 (Träningsmatchturnering)
Fastighetsbyråns mellandagscup
Team Sportia Cup 2018 - U11
Team Sportia Cup 2018 - U12
Testebo Classic
Team Sportia Cup 2017 - U10
Team Sportia Cup 2017 - U11
Team Sportia Cup 2017 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U10
Team Sportia Cup 2016 - U12
Team Sportia Cup 2016 - U11
Team Sportia Cup 2015
Team Sportia Cup 2014
Testebo Hockey Challenge 2014
Team Sportia Cup 2013
Team Sportia XL-Cup U10
Team Sportia XL-Cup U11
Team Sportia XL-Cup U12
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
maanantai 30 joulukuuta (2019)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
Grupp A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Testebo Arena
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
30.12.2019
1
U10
Grupp A
08:10
Testebo
Round
1
tmp
Hille/Åbyggeby
Sätra/Hagaström
Hille/Åbyggeby vs Sätra/Hagaström
6
-
0
2
U10
Grupp A
09:15
Testebo
Round
1
tmp
Sala HK
IK Huge
Sala HK vs IK Huge
2
-
2
3
U10
Grupp A
10:20
Testebo
Round
1
tmp
Hille/Åbyggeby
IK Huge
Hille/Åbyggeby vs IK Huge
4
-
1
4
U10
Grupp A
11:25
Testebo
Round
1
tmp
Sala HK
Sätra/Hagaström
Sala HK vs Sätra/Hagaström
6
-
9
5
U10
Grupp A
12:30
Testebo
Round
1
tmp
Sala HK
Hille/Åbyggeby
Sala HK vs Hille/Åbyggeby
2
-
5
6
U10
Grupp A
13:40
Testebo
Round
1
tmp
IK Huge
Sätra/Hagaström
IK Huge vs Sätra/Hagaström
3
-
8
7
Semifinal 1
U10
14:45
Testebo
Round
1
tmp
Hille/Åbyggeby
IK Huge
Hille/Åbyggeby vs IK Huge
3
-
0
8
Semifinal 2
U10
15:50
Testebo
Round
0
tmp
Sätra/Hagaström
Sala HK
Sätra/Hagaström vs Sala HK
4
-
6
9
Bronsmatch
U10
16:55
Testebo
Round
0
tmp
Sätra/Hagaström
IK Huge
Sätra/Hagaström vs IK Huge
6
-
5
10
Final
U10
18:00
Testebo
Round
0
tmp
Hille/Åbyggeby
Sala HK
Hille/Åbyggeby vs Sala HK
4
-
5
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad