Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Oulu Cup 2019
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
13 - 28 apr 2019
2002-2011
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
Saturday 13 April (2019)
Sunday 14 April (2019)
Saturday 27 April (2019)
Sunday 28 April (2019)
More filters
Class
B02
C03
C04-D05
D06
E07
E08
ErkkaSäbä
F09
F10
FirmaSäbä
G11
Group
A lohko
A lohko
A-lohko C03
A-lohko C04-D05
A-lohko E08
A-lohko F09
A-lohko F10
B lohko
B lohko
B lohko A B02
B lohko B B02
B-lohko C03
B-lohko C04-D05
B-lohko E08
B-Lohko F09
B-lohko F10
C lohko
C-lohko E08
D lohko
D-lohko E08
Harraste-sarja
Jatkosarja
Lohko A
Lohko A
Lohko B
Lohko B
Soft-sarja
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
hiukkavaara
Kastelli a-sali
Kastelli B-sali
Nallisport Kenttä 1
Nallisport Kenttä 2
Nallisport Kenttä 3
Värtön liikuntahalli
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4/28/2019
0
Välierä1
E08
10:00
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 08-10
Merikoski SBT Mustajalat 08
SBT Tornio 08-10 vs Merikoski SBT Mustajalat 08
6
-
0
0
Välierä2
E08
10:30
Omgång
0
tmp
Nibacos sininen pojat-08
KeLy 08
Nibacos sininen pojat-08 vs KeLy 08
5
-
6
0
Sijoitus 13.-14.
E08
11:00
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 08
Sastamolo Sininen
Merikoski SBT Apassit 08 vs Sastamolo Sininen
6
-
3
0
Sijoitus 11.-12.
E08
11:30
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Mustajalat 08
Nibacos sininen pojat-08
Merikoski SBT Mustajalat 08 vs Nibacos sininen pojat-08
6
-
1
0
Sijoitus 9.-10.
E08
12:00
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 08-10
KeLy 08
SBT Tornio 08-10 vs KeLy 08
12
-
0
0
Puolivälierä1
E08
12:30
Omgång
0
tmp
Nibacos valkoinen pojat-08
OLS Leopardit 08
Nibacos valkoinen pojat-08 vs OLS Leopardit 08
5
-
2
0
Puolivälierä 2
E08
13:00
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Mohawkit 08
OLS Karhut 08
Merikoski SBT Mohawkit 08 vs OLS Karhut 08
5
-
2
0
Puolivälierä 3
E08
13:30
Omgång
0
tmp
OFBC E2-08
Sastamolo Valkoinen
OFBC E2-08 vs Sastamolo Valkoinen
3
-
4
0
Puolivälierä 4
E08
14:00
Omgång
0
tmp
HaHe 08
LNM P08/09
HaHe 08 vs LNM P08/09
10
-
2
0
Välierä1
E08
14:30
Omgång
0
tmp
Nibacos valkoinen pojat-08
Merikoski SBT Mohawkit 08
Nibacos valkoinen pojat-08 vs Merikoski SBT Mohawkit 08
0
-
7
0
Sijoitus 5.-8.
E08
15:00
Omgång
0
tmp
OLS Leopardit 08
OLS Karhut 08
OLS Leopardit 08 vs OLS Karhut 08
2
-
7
0
Välierä2
E08
15:30
Omgång
0
tmp
Sastamolo Valkoinen
HaHe 08
Sastamolo Valkoinen vs HaHe 08
2
-
1
0
Sijoitus 5-8
E08
16:00
Omgång
0
tmp
OFBC E2-08
LNM P08/09
OFBC E2-08 vs LNM P08/09
8
-
1
0
Pronssipeli
E08
16:30
Omgång
0
tmp
Nibacos valkoinen pojat-08
HaHe 08
Nibacos valkoinen pojat-08 vs HaHe 08
5
-
8
0
Finaali
E08
17:30
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Mohawkit 08
Sastamolo Valkoinen
Merikoski SBT Mohawkit 08 vs Sastamolo Valkoinen
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad