2019-09-08
|
0
A Kvartsfinal 1
|
U14
|
10:00
|
KARLSKOGA
tmp
|
Hanhals Kings
|
Färjestad BK Grön
|
Hanhals Kings
vs
Färjestad BK Grön
3
-
2
|
|
0
B Kvartsfinal 1
|
U14
|
10:00
|
HAGFORS
tmp
|
Hammarö HC Röd
|
Lidingö Vikings HC
|
Hammarö HC Röd
vs
Lidingö Vikings HC
3
-
4
|
|
0
C Kvartsfinal 1
|
U14
|
10:00
|
MUNKFORS
tmp
|
Brinkens IF
|
Boo HC
|
Brinkens IF
vs
Boo HC
4
-
3
|
|
0
D Kvartsfinal 1
|
U14
|
10:00
|
ÅMÅL
tmp
|
Brynäs IF
|
Hammarö HC Vit
|
Brynäs IF
vs
Hammarö HC Vit
2
-
5
|
|
0
E Kvartsfinal 1
|
U14
|
10:00
|
SUNNE
tmp
|
Viggbyholms IK
|
Forshaga IF
|
Viggbyholms IK
vs
Forshaga IF
2
-
3
|
|
0
F Kvartsfinal 1
|
U14
|
10:00
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Sörhaga Alingsås Hockey
|
Härryda HC
|
Sörhaga Alingsås Hockey
vs
Härryda HC
4
-
3
|
|
0
G Kvartsfinal 1
|
U14
|
10:00
|
FORSHAGA
tmp
|
Frisk Asker
|
Kristinehamns HT
|
Frisk Asker
vs
Kristinehamns HT
10
-
1
|
|
0
G Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:30
|
FORSHAGA
tmp
|
Stavanger Oilers
|
Sunne IK/IFK Munkfors
|
Stavanger Oilers
vs
Sunne IK/IFK Munkfors
0
-
8
|
|
0
F Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:30
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Bålsta HC
|
Avesta BK
|
Bålsta HC
vs
Avesta BK
1
-
5
|
|
0
E Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:30
|
SUNNE
tmp
|
Göta Traneberg IK
|
AIK
|
Göta Traneberg IK
vs
AIK
0
-
1
|
|
0
D Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:30
|
ÅMÅL
tmp
|
BIK Karlskoga
|
Färjestad BK Vit
|
BIK Karlskoga
vs
Färjestad BK Vit
1
-
6
|
|
0
C Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:30
|
MUNKFORS
tmp
|
Grüner Hockey
|
Holmen Hockey
|
Grüner Hockey
vs
Holmen Hockey
3
-
2
|
|
0
B Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:30
|
HAGFORS
tmp
|
Storhamar IL
|
Mörrum Hockey
|
Storhamar IL
vs
Mörrum Hockey
5
-
6
|
|
0
A Kvartsfinal 2
|
U14
|
11:30
|
KARLSKOGA
tmp
|
IFK Tumba
|
Helsingborgs HC
|
IFK Tumba
vs
Helsingborgs HC
4
-
3
|
|
0
A Semifinal 1
|
U14
|
13:30
|
KARLSKOGA
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
Hanhals Kings
|
Flemingsbergs IK
vs
Hanhals Kings
1
-
2
|
|
0
B Semifinal 1
|
U14
|
13:30
|
HAGFORS
tmp
|
Stjernen Hockey
|
Lidingö Vikings HC
|
Stjernen Hockey
vs
Lidingö Vikings HC
8
-
5
|
|
0
C Semifinal 1
|
U14
|
13:30
|
MUNKFORS
tmp
|
Skedsmo Hockey
|
Brinkens IF
|
Skedsmo Hockey
vs
Brinkens IF
2
-
1
|
|
0
D Semifinal 1
|
U14
|
13:30
|
ÅMÅL
tmp
|
Kungälvs IK
|
Hammarö HC Vit
|
Kungälvs IK
vs
Hammarö HC Vit
14
-
0
|
|
0
E Semifinal 1
|
U14
|
13:30
|
SUNNE
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom
|
Forshaga IF
|
Örebro Hockey Ungdom
vs
Forshaga IF
4
-
1
|
|
0
F Semifinal 1
|
U14
|
13:30
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Stenungsund HF
|
Sörhaga Alingsås Hockey
|
Stenungsund HF
vs
Sörhaga Alingsås Hockey
1
-
4
|
|
0
G Semifinal 1
|
U14
|
13:30
|
FORSHAGA
tmp
|
Kils AIK
|
Frisk Asker
|
Kils AIK
vs
Frisk Asker
4
-
5
OT
|
|
0
G Semifinal 2
|
U14
|
15:00
|
FORSHAGA
tmp
|
Hovås HC
|
Sunne IK/IFK Munkfors
|
Hovås HC
vs
Sunne IK/IFK Munkfors
1
-
3
|
|
0
F Semifinal 2
|
U14
|
15:00
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
IF Malmö Redhawks
|
Avesta BK
|
IF Malmö Redhawks
vs
Avesta BK
10
-
2
|
|
0
E Semifinal 2
|
U14
|
15:00
|
SUNNE
tmp
|
Åmåls SK
|
AIK
|
Åmåls SK
vs
AIK
1
-
5
|
|
0
D Semifinal 2
|
U14
|
15:00
|
ÅMÅL
tmp
|
Manglerud Star
|
Färjestad BK Vit
|
Manglerud Star
vs
Färjestad BK Vit
4
-
3
|
|
0
C Semifinal 2
|
U14
|
15:00
|
MUNKFORS
tmp
|
Kållered SK
|
Grüner Hockey
|
Kållered SK
vs
Grüner Hockey
4
-
2
|
|
0
B Semifinal 2
|
U14
|
15:00
|
HAGFORS
tmp
|
Vålerenga IF
|
Mörrum Hockey
|
Vålerenga IF
vs
Mörrum Hockey
4
-
1
|
|
0
A Semifinal 2
|
U14
|
15:00
|
KARLSKOGA
tmp
|
Furuset Ishockey
|
IFK Tumba
|
Furuset Ishockey
vs
IFK Tumba
6
-
2
|
|
0
A Bronsmatch
|
U14
|
16:30
|
KARLSKOGA
tmp
|
Flemingsbergs IK
|
IFK Tumba
|
Flemingsbergs IK
vs
IFK Tumba
6
-
2
|
|
0
B Match om 3:e plats
|
U14
|
16:30
|
HAGFORS
tmp
|
Lidingö Vikings HC
|
Mörrum Hockey
|
Lidingö Vikings HC
vs
Mörrum Hockey
4
-
3
|
|
0
C Match om 3:e plats
|
U14
|
16:30
|
MUNKFORS
tmp
|
Brinkens IF
|
Grüner Hockey
|
Brinkens IF
vs
Grüner Hockey
7
-
6
|
|
0
D Match om 3:e plats
|
U14
|
16:30
|
ÅMÅL
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
Färjestad BK Vit
|
Hammarö HC Vit
vs
Färjestad BK Vit
1
-
9
|
|
0
E Match om 3:e plats
|
U14
|
16:30
|
SUNNE
tmp
|
Forshaga IF
|
Åmåls SK
|
Forshaga IF
vs
Åmåls SK
4
-
3
|
|
0
F Match om 3:e plats
|
U14
|
16:30
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Stenungsund HF
|
Avesta BK
|
Stenungsund HF
vs
Avesta BK
5
-
1
|
|
0
G Match om 3:e plats
|
U14
|
16:30
|
FORSHAGA
tmp
|
Kils AIK
|
Hovås HC
|
Kils AIK
vs
Hovås HC
1
-
3
|
|
0
G Final
|
U14
|
18:00
|
FORSHAGA
tmp
|
Frisk Asker
|
Sunne IK/IFK Munkfors
|
Frisk Asker
vs
Sunne IK/IFK Munkfors
4
-
5
|
|
0
F Final
|
U14
|
18:00
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Sörhaga Alingsås Hockey
|
IF Malmö Redhawks
|
Sörhaga Alingsås Hockey
vs
IF Malmö Redhawks
1
-
2
|
|
0
E Final
|
U14
|
18:00
|
SUNNE
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom
|
AIK
|
Örebro Hockey Ungdom
vs
AIK
6
-
3
|
|
0
D Final
|
U14
|
18:00
|
ÅMÅL
tmp
|
Kungälvs IK
|
Manglerud Star
|
Kungälvs IK
vs
Manglerud Star
5
-
1
|
|
0
C Final
|
U14
|
18:00
|
MUNKFORS
tmp
|
Skedsmo Hockey
|
Kållered SK
|
Skedsmo Hockey
vs
Kållered SK
2
-
1
SO
|
|
0
B Final
|
U14
|
18:00
|
HAGFORS
tmp
|
Stjernen Hockey
|
Vålerenga IF
|
Stjernen Hockey
vs
Vålerenga IF
2
-
4
|
|
0
A Final
|
U14
|
18:00
|
KARLSKOGA
tmp
|
Hanhals Kings
|
Furuset Ishockey
|
Hanhals Kings
vs
Furuset Ishockey
6
-
3
|
|