Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Folke Lindström Cup
Malmö Redhawks
,
Jääkiekko
Malmö
Malmö
Jääkiekko
27 - 29 dec 2018
U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pehr Malmström U12-cup
OM21 Cup
Folke Lindström cup
Lennart Lundberg Cup
Redhawks Augusti Cup 2024
Malmö Redhawks Tjej Cup 2024
Malmö Redhawks Legendary Accounting Cup 2024
Norrvidinge CUPEN, Redhawks
OM21 U13-cup
Malmö Redhawks Int’l Folke Lindström Tournament ’23
Lennart Lundberg cup
Akea Tjej Cup 2023
Malmö Redhawks U11 Cup
Malmö Redhawks Int’l Spring Tournament ’23
Malmö Redhawks U11 cup
Pehr Malmström U12-cup
Flexrock Cup
Malmö Redhawks Tjej Cup
OM21 U13-Cup
Folke Lindström Cup
Malmö Redhawks/Sibylla Skurup cup u12
Folke Lindström Cup
OM21 U14-Cup
OM21 U13-Cup
Malmö Redhawks U14 trophy
OM21 U13 Cup
Folke Lindström Cup Inställd pga Covid-19
Malmö Redhawks
Sylvegård u9 cup
Malmö Mur o Puts U12 Cup
Malmö Redhawks U14 Cup
Pemasund cup 2020
Folke Lindström Cup
OM21 U13 Cup
Malmö Redhawks U9 Cup
Malmö Redhawks U10-CUP
Malmö Mur och Puts Cup U11-cup
Malmö Redhawks U12-cup - INSTÄLLD
Malmö Redhawks U13 cup
Pemasund cup 2019
Folke Lindström Cup
Malmö Redhawks U14-cup
Emporia Tjejcup 2018
Malmö Redhawks U12-cup
Pemasund cup 2018
Folke Lindström Cup
Ocab U14 cup
Malmö Redhawks U11 Cup
U 9 cup i Malmö
Malmö Mur och Puts cup
Malmö mur & puts cup
SEQ U10 Cup
Ocab U13 Cup by Malmö Redhawks
Malmö Redhawks U11-cup
Folke Lindström Cup 2016
CQFiber U14 cup
Emporia Tjejcup 2016
SEQ U9 Cup
Hemfosa Cup
Ocab U12 Cup 2016 by Malmö Redhawks
Redhawks U13 Cup
Helosan Cup
Folke Lindström Cup
APQ EL Cup
Percy Nilsson Påskcup
Söderberg Sports Cup
Folke Lindström / PA Group Cup
Ågab Syd cup
MIF Redhawks U14 cup
EA Installationer AB's U11 cup
Percy Nilsson Cup
Percy Nilsson Cup U9
Percy Nilsson Cup
Malmö Redhawks U13 cup
Lennart Lundberg Cup 2011
Folke Lindström Cup
PaGroup International U14 Cup 2011
APQ El Cup 2011
Nordsjö Idé & Design Cup
Percy Nilsson Cup 2011
PAGroup Cup 2011
Folke Lindström Cup 2010
Lennart Lundberg Cup
JEDE MALMÖ U11 CUP 2010
APQ El Cup
Folke Lindström Cup 2009
Folke Lindström Cup 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
torstai 27 joulukuuta (2018)
perjantai 28 joulukuuta (2018)
lauantai 29 joulukuuta (2018)
More filters
Luokka
U15
Ryhmä
Grundserie
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.12.2018
17
kvartsfinal 2
U15
09:00
Omgång
0
tmp
Vallentuna Hockey
Rödovre IK
Vallentuna Hockey vs Rödovre IK
3
-
1
18
semifinal 1
U15
10:30
Omgång
0
tmp
HK Pirati Riga
IF Malmö Redhawks
HK Pirati Riga vs IF Malmö Redhawks
6
-
1
19
semifinal 2
U15
12:00
Omgång
0
tmp
Rögle BK
Vallentuna Hockey
Rögle BK vs Vallentuna Hockey
5
-
0
20
Match om 5.e plats
U15
13:30
Omgång
0
tmp
Rödovre IK
Linköping HC
Rödovre IK vs Linköping HC
0
-
2
21
Match om 3:e plats
U15
15:00
Omgång
0
tmp
IF Malmö Redhawks
Vallentuna Hockey
IF Malmö Redhawks vs Vallentuna Hockey
3
-
1
22
Final
U15
16:30
Omgång
0
tmp
HK Pirati Riga
Rögle BK
HK Pirati Riga vs Rögle BK
0
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad