Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Danijela Rundqvist cup Flickor B
Hässelby Kälvesta Hockey Club
,
Ishockey
Grimsta arena
Grimsta arena
Ishockey
16 sep 2018
Flickor B födda 2010-2008
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Fastighetsbyrån Vårcup
Danijela Rundqvist Cup Flickor 16
HKHC Vårcup U10
Hockey skoj - Danijela Rundqvist cup 2024
HKHC Vårcup Helplan
Danijela Rundqvist Cup F12
HKHC U15 Höstcup 2023 "Fulltecknad"
Danijela Rundqvist Cup F10
Danijela Rundqvist Cup F14
Danijela Rundqvist Cup Flickor 16
Danijela Rundqvist Cup U13
Danijela Rundqvist Cup U11
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup U14 Fulltecknad
Danijela Rundqvist Cup U10
Danijela Rundqvist Cup U12
Danijela Rundqvist Cup Flickor 16
Danijela Rundqvist Cup DJ Team Västerort
Danijela Rundqvist Cup U14
Danijela Rundqvist Cup U13 (Fulltecknad)
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup U15 AA
Danijela Rudqvist cup
Danijela Rundqvist Cup U10 2020
Danijela Rundqvist Cup U12
Danijela Rundqvist Cup U11
Danijela Rundqvist Cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup U9
Danijela Rundqvist Cup Flickor C
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup Flickor A
Danijela Rundqvist cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup U15
Danijela Rundqvist
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup U16 AAA
Danijela Rundqvist Cup U14
Daniejla Rundqvist Cup U11 (Zon 3+1)
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup U12 medel
Danijela Rundqvist Cup U15 AAA
Daniela Rundqvist Cup U16 medel
Danijela Rundqvist Cup Lätt U14
Danijela Rundqvist cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup FA
Hässelby Kälvesta Hockey u 15 AA
Danijela Rundqvist Cup U11 Lätt
Danijela Rundqvist Cup U13 lätt
Danijela Rundqvist Cup U13 medel/lätt
Real End Of Season Cup U13
Danijela Rundqvist Cup U11
Danijela Rundqvist Cup
Danijela Rundqvist Cup - U09
Danijela Rundqvist Cup U16
Danijela Rundqvist Cup Flickor B
Danijela Rundqvist Cup U14 svår
Danijela Rundqvist Cup U14 Lätt
Danijela Rundqvist Cup U12 "lätt/medel"
Danijela Rundqvist Cup Medel
Danijela Rundqvist Cup Lätt
Danijela Rundqvist Cup U15
Danijela Rundqvist Cup U11
Real end of Season Cup
Hässelby Kälvesta vår cup
HKH:s End Of Season Cup
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U14
DANIJELA RUNDQVIST CUP - Flickor A
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U10
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U15
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U13
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U13
DANIJELA RUNDQVIST CUP - Flickor B
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U12
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U11
Danijela Rundqvist CUP
DANIJELA RUNDQVIST CUP - U11
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
søndag 16 september (2018)
More filters
Klasse
Flickor B
Gruppe
Grupp 1
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Grimsta ishall - Cafésida
Grimsta ishall - klocksida
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.09.2018
1
Flickor B
Grupp 1
08:30
Cafésida
Omgång
1
tmp
Hässelby Kälvesta HC
Göta Traneberg
Hässelby Kälvesta HC vs Göta Traneberg
4
-
2
2
Flickor B
Grupp 1
09:15
Cafésida
Omgång
1
tmp
DIF/Brinken
Värmdö
DIF/Brinken vs Värmdö
5
-
10
3
Flickor B
Grupp 1
09:15
Klocksida
Omgång
1
tmp
Södertälje SK
Örebro Hockey
Södertälje SK vs Örebro Hockey
4
-
2
4
Flickor B
Grupp 1
10:10
Cafésida
Omgång
2
tmp
Södertälje SK
Göta Traneberg
Södertälje SK vs Göta Traneberg
7
-
5
5
Flickor B
Grupp 1
10:10
Klocksida
Omgång
2
tmp
Värmdö
Hässelby Kälvesta HC
Värmdö vs Hässelby Kälvesta HC
7
-
4
6
Flickor B
Grupp 1
10:50
Cafésida
Omgång
3
tmp
Örebro Hockey
Hässelby Kälvesta HC
Örebro Hockey vs Hässelby Kälvesta HC
9
-
0
7
Flickor B
Grupp 1
10:50
Klocksida
Omgång
3
tmp
DIF/Brinken
Göta Traneberg
DIF/Brinken vs Göta Traneberg
2
-
6
8
Flickor B
Grupp 1
11:45
Cafésida
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
DIF/Brinken
Södertälje SK vs DIF/Brinken
12
-
5
9
Flickor B
Grupp 1
11:45
Klocksida
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey
Värmdö
Örebro Hockey vs Värmdö
1
-
2
10
Flickor B
Grupp 1
13:10
Cafésida
Omgång
0
tmp
Hässelby Kälvesta HC
Södertälje SK
Hässelby Kälvesta HC vs Södertälje SK
2
-
9
11
Flickor B
Grupp 1
13:10
Klocksida
Omgång
0
tmp
Göta Traneberg
Värmdö
Göta Traneberg vs Värmdö
4
-
4
12
Flickor B
Grupp 1
13:50
Cafésida
Omgång
0
tmp
Hässelby Kälvesta HC
DIF/Brinken
Hässelby Kälvesta HC vs DIF/Brinken
3
-
8
13
Flickor B
Grupp 1
13:50
Klocksida
Omgång
0
tmp
Göta Traneberg
Örebro Hockey
Göta Traneberg vs Örebro Hockey
0
-
9
14
Flickor B
Grupp 1
14:45
Cafésida
Omgång
0
tmp
DIF/Brinken
Örebro Hockey
DIF/Brinken vs Örebro Hockey
0
-
4
15
Flickor B
Grupp 1
14:45
Klocksida
Omgång
0
tmp
Värmdö
Södertälje SK
Värmdö vs Södertälje SK
4
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad