Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Ishockey
29-31 mars 2019
U12
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
fredag 29 marts (2019)
lørdag 30 marts (2019)
søndag 31 marts (2019)
More filters
Klasse
U12
Gruppe
Grupp 1
Grupp 2
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Trängens IP Hall A
Trängens IP Hall B
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
31-03-2019
21
A-Semifinal 1
U12
08:30
A-Hall
Rnd
0
tmp
HV71
Strömsbro HC
HV71 vs Strömsbro HC
7
-
2
22
B-Semifinal 1
U12
08:45
B-Hall
Rnd
0
tmp
SK Iron
Hanhals Kings
SK Iron vs Hanhals Kings
3
-
4
23
A-Semifinal 2
U12
10:00
A-Hall
Rnd
0
tmp
Hammarö HC Röd
Hammarö HC Vit
Hammarö HC Röd vs Hammarö HC Vit
2
-
5
24
B-Semifinal 2
U12
10:15
B-Hall
Rnd
0
tmp
IFK Täby HC
Örebro Hockey Ungdom Röd
IFK Täby HC vs Örebro Hockey Ungdom Röd
3
-
4
25
9:e - 10:e plats
U12
11:30
A-Hall
Rnd
0
tmp
Köping Hockey
Örebro Hockey Ungdom Vit
Köping Hockey vs Örebro Hockey Ungdom Vit
5
-
1
26
5:e - 6:e plats
U12
13:00
A-Hall
Rnd
0
tmp
Hanhals Kings
Örebro Hockey Ungdom Röd
Hanhals Kings vs Örebro Hockey Ungdom Röd
20
-
1
27
7:e - 8:e plats
U12
13:15
B-Hall
Rnd
0
tmp
SK Iron
IFK Täby HC
SK Iron vs IFK Täby HC
5
-
6
28
Final
U12
14:30
A-Hall
Rnd
0
tmp
HV71
Hammarö HC Vit
HV71 vs Hammarö HC Vit
3
-
0
29
Match om 3:e pris
U12
14:45
B-Hall
Rnd
0
tmp
Strömsbro HC
Hammarö HC Röd
Strömsbro HC vs Hammarö HC Röd
6
-
5
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad