Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Stora Coop Cup U14 (18-19)
Enköpings SK
,
Jääkiekko
Enköping
Enköping
Jääkiekko
22 - 24 mar 2019
U14 (-05)
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stora Coop Cup U16 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (24-25)
Stora Coop Cup U14 (24-25)
Stora Coop Cup F16 (24-25)
Stora Coop Cup U13 (24-25)
Stora Coop Cup J20 (24-25)
Stora Coop Cup J18 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (23-24)
Stora Coop Cup U16 (23-24)
Stora Coop Cup F16 (23-24)
Stora Coop Cup U14 (23-24)
Stora Coop Cup U13 (23-24)
Stora Coop Cup J20 (23-24)
Stora Coop Cup J18 (23-24)
Stora Coop Cup U15 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (22-23)
Stora Coop Cup U14 (22-23)
Stora Coop Cup DJ (22-23)
Stora Coop Cup U13 (22-23)
Stora Coop Cup A-flick (22-23)
Stora Coop Cup J20 (22-23)
Stora Coop Cup J18 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (21-22)
Stora Coop Cup U15 (21-22)
Stora Coop Cup U14 (21-22)
Stora Coop Cup DJ (21-22)
Stora Coop Cup U13 (21-22)
Stora Coop Cup J20 (21-22)
Stora Coop Cup J18 (21-22)
Stora Coop Cup U12 (20-21)
Stora Coop Cup J18 (20-21)
Stora Coop Cup J20 (20-21)
Stora Coop Cup Damjun (20/21)
Stora Coop Cup U11 (19-20)
Stora Coop Cup U12 (19-20)
Stora Coop Cup Flick A (19-20)
Stora Coop Cup J18 (19-20)
Stora Coop Cup U16 (18-19)
Stora Coop Cup U15 (18-19)
Stora Coop Cup U14 (18-19)
Stora Coop Cup U11 (18-19)
Stora Coop Cup U10 (18-19)
Stora Coop Cup U12 (18-19)
Stora Coop Cup U13 (18-19)
Stora Coop Cup J18 (18-19)
Stora Coop Cup Flick (18-19)
Stora COOP Cup U15 (17-18)
Stora COOP Cup U16 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (17-18)
Stora COOP Cup U10 (17-18)
Stora COOP Cup U11 (17-18)
Stora COOP Cup U12 (17-18)
Stora COOP Cup U13 (17-18)
Stora COOP Cup J18 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (16-17)
Stora COOP Cup U10 (16-17)
Stora COOP Cup U11 (16-17)
Stora COOP Cup U12 (16-17)
Stora COOP Cup U13 (16-17)
COOP Forum Cup U14 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (15-16)
COOP Forum Cup U13 (15-16)
COOP Forum Cup U12 (15-16)
COOP Forum Cup U11 (15-16)
COOP Forum Cup U10 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (2014-2015)
COOP Forum Cup U14 (2014-2015)
COOP Forum Cup U12 (2014-2015)
COOP Forum Cup U13 (2014-2015)
COOP Forum Cup U11 (2014-2015)
COOP Forum Cup U10 (2014-2015)
Test Cup
COOP Forum Cup U16 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2013-2014)
COOP Forum Cup U13 (2013-2014)
COOP Forum Cup U12 (2013-2014)
COOP Forum Cup U11 (2013-2014)
COOP Forum Cup U10 (2013-2014)
COOP Forum Cup J18 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2012-2013)
COOP Forum Cup U16 (2012-2013)
COOP Forum Cup U10 (2012-2013)
COOP Forum Cup U12 (2012-2013)
COOP Forum Cup U11 (2012-2013)
COOP Forum Cup U13 (2012-2013)
Länsförsäkringar Cup U14 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U10 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U11 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U12 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U13 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U14 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U10 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U12 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U13 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U11 (2010-2011)
First Hotel Park Astoria Cup U16 2010
First Hotel Park Astoria Cup U14 2010
Sveriges Närmaste Cup 2009
First Hotel Park Astoria Cup U16 2009
First Hotel Park Astoria Cup U14 2009
Sveriges Närmaste Cup 2008
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 22 maaliskuuta (2019)
lauantai 23 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 24 maaliskuuta (2019)
More filters
Luokka
U14
Ryhmä
A
B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Bahcohallen A
B-hallen
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
24.3.2019
31
Semi C
U14
09:00
B
tmp
Enköpings SK HK
Brinken/SDE Hockey
Enköpings SK HK vs Brinken/SDE Hockey
1
-
4
32
C-semi
U14
09:20
A
tmp
Sollentuna HC
Clemensnäs HC
Sollentuna HC vs Clemensnäs HC
3
-
4
33
B-semi
U14
10:20
B
tmp
Nacka HK
Kils AIK
Nacka HK vs Kils AIK
0
-
5
34
B-semi
U14
10:40
A
tmp
Täby HC
Linköpings HC
Täby HC vs Linköpings HC
2
-
5
35
A-semi
U14
11:40
B
tmp
AIK
Njurunda SK
AIK vs Njurunda SK
4
-
5
36
A-semi
U14
12:00
A
tmp
Västerås IK
Lidingö Vikings HC
Västerås IK vs Lidingö Vikings HC
8
-
1
37
Plac 11-12
U14
13:00
B
tmp
Enköpings SK HK
Sollentuna HC
Enköpings SK HK vs Sollentuna HC
4
-
2
38
Plac 9-10
U14
13:20
A
tmp
Brinken/SDE Hockey
Clemensnäs HC
Brinken/SDE Hockey vs Clemensnäs HC
5
-
4
OT
39
Plac 7-8
U14
14:20
B
tmp
Nacka HK
Täby HC
Nacka HK vs Täby HC
2
-
1
40
Plac 5-6
U14
14:40
A
tmp
Kils AIK
Linköpings HC
Kils AIK vs Linköpings HC
0
-
3
41
Plac 3-4
U14
15:40
B
tmp
AIK
Lidingö Vikings HC
AIK vs Lidingö Vikings HC
3
-
2
42
FINAL
U14
16:00
A
tmp
Njurunda SK
Västerås IK
Njurunda SK vs Västerås IK
8
-
7
SO
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad