Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Skolcupen
BK Örnen
,
Jalkapallo
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Jalkapallo
21 - 22 apr 2018
U 06 -U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skolcupen 2024
Skolcupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen 2016
Skolcupen 2016
Örncupen 2015
Skolcupen 2015
Örncupen 2014
Skolcupen 2014
Örncupen 2013
Skolcupen 2013
Örncupen 2012
Skolcupen 2012
Örncupen 2011
Skolcupen 2011
Örncupen 2004
Örncupen 2003
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
grupp 0mix
grupp 1mix
Grupp 2mix
Grupp 3mix
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4pojkar
Grupp 5pojkar
Ryhmä
grupp 0mix
Grupp 1mix
Grupp 2mix
Grupp 3mix
Grupp 4-5tjejer
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
Grupp 5pojkar
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Geneskolan
Nolaskolan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.4.2018
47
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
13:20
Nolaskolan
tmp
Hållänget Kickers
Alne Flow
Hållänget Kickers vs Alne Flow
0
-
0
48
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
13:40
Nolaskolan
tmp
Örnsköld P07
Sidensjö klass 4
Örnsköld P07 vs Sidensjö klass 4
0
-
0
49
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
14:00
Nolaskolan
tmp
Fantastic Four
Adidas gang
Fantastic Four vs Adidas gang
0
-
0
50
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
14:20
Nolaskolan
tmp
Hållänget Kickers
Sidensjö klass 4
Hållänget Kickers vs Sidensjö klass 4
0
-
0
51
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
14:40
Nolaskolan
tmp
Örnsköld P07
Adidas gang
Örnsköld P07 vs Adidas gang
0
-
0
52
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
15:00
Nolaskolan
tmp
Fantastic Four
Alne Flow
Fantastic Four vs Alne Flow
0
-
0
53
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
15:20
Nolaskolan
tmp
Hållänget Kickers
Adidas gang
Hållänget Kickers vs Adidas gang
0
-
0
54
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
15:40
Nolaskolan
tmp
Örnsköld P07
Alne Flow
Örnsköld P07 vs Alne Flow
0
-
0
55
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
16:00
Nolaskolan
tmp
Fantastic Four
Sidensjö klass 4
Fantastic Four vs Sidensjö klass 4
0
-
0
56
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
16:20
Nolaskolan
tmp
Hållänget Kickers
Örnsköld P07
Hållänget Kickers vs Örnsköld P07
0
-
0
57
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
16:40
Nolaskolan
tmp
Sidensjö klass 4
Adidas gang
Sidensjö klass 4 vs Adidas gang
0
-
0
58
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
17:00
Nolaskolan
tmp
Fantastic Four
Hållänget Kickers
Fantastic Four vs Hållänget Kickers
0
-
0
59
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
17:20
Nolaskolan
tmp
Alne Flow
Adidas gang
Alne Flow vs Adidas gang
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad