Cuponline använder cookies
Läs mer
Skolcupen
BK Örnen
,
Fotboll
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Fotboll
21 - 22 apr 2018
U 06 -U 11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skolcupen 2024
Skolcupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen
Skolcupen
Örncupen 2016
Skolcupen 2016
Örncupen 2015
Skolcupen 2015
Örncupen 2014
Skolcupen 2014
Örncupen 2013
Skolcupen 2013
Örncupen 2012
Skolcupen 2012
Örncupen 2011
Skolcupen 2011
Örncupen 2004
Örncupen 2003
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 21 april (2018)
söndag 22 april (2018)
More filters
Klass
grupp 0mix
grupp 1mix
Grupp 2mix
Grupp 3mix
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4pojkar
Grupp 5pojkar
Grupp
grupp 0mix
Grupp 1mix
Grupp 2mix
Grupp 3mix
Grupp 4-5tjejer
Grupp 4pojkar
Grupp 4pojkar
Grupp 5pojkar
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Geneskolan
Nolaskolan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-04-22
34
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
09:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
Sidensjö Kickerz
Legenderna vs Sidensjö Kickerz
0
-
0
35
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
09:20
Nolaskolan
tmp
Adidas Girlzz
The best team Alne
Adidas Girlzz vs The best team Alne
0
-
0
36
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
09:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Hållänget
Alnebrudarna vs Hållänget
0
-
0
37
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
10:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
Adidas Girlzz
Legenderna vs Adidas Girlzz
0
-
0
38
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
10:20
Nolaskolan
tmp
The best team Alne
Hållänget
The best team Alne vs Hållänget
0
-
0
39
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
10:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Sidensjö Kickerz
Alnebrudarna vs Sidensjö Kickerz
0
-
0
40
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
11:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
Hållänget
Legenderna vs Hållänget
0
-
0
41
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
11:20
Nolaskolan
tmp
The best team Alne
Sidensjö Kickerz
The best team Alne vs Sidensjö Kickerz
0
-
0
42
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
11:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Adidas Girlzz
Alnebrudarna vs Adidas Girlzz
0
-
0
43
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
12:00
Nolaskolan
tmp
Legenderna
The best team Alne
Legenderna vs The best team Alne
0
-
0
44
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
12:20
Nolaskolan
tmp
Adidas Girlzz
Hållänget
Adidas Girlzz vs Hållänget
0
-
0
45
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
12:40
Nolaskolan
tmp
Alnebrudarna
Legenderna
Alnebrudarna vs Legenderna
0
-
0
46
Grupp 4-5 flickor
Grupp 4-5tjejer
13:00
Nolaskolan
tmp
Sidensjö Kickerz
Hållänget
Sidensjö Kickerz vs Hållänget
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad