2019-01-06
|
0
A Kvartsfinal 1
|
U12
|
09:00
|
KARLSTAD
tmp
|
Södertälje SK
|
Lund Giants
|
Södertälje SK
vs
Lund Giants
4
-
2
|
|
0
B Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
VÅLBERG
tmp
|
IFK Täby HC
|
Grums IK
|
IFK Täby HC
vs
Grums IK
9
-
0
|
|
0
C Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
HAGFORS
tmp
|
Boo HC
|
Stavanger Oilers
|
Boo HC
vs
Stavanger Oilers
1
-
0
SO
|
|
0
D Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
GRUMS
tmp
|
Hammarö HC Röd
|
Djurgårdens IF
|
Hammarö HC Röd
vs
Djurgårdens IF
0
-
3
|
|
0
E Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
FILIPSTAD
tmp
|
Manglerud Star
|
Arvika HC
|
Manglerud Star
vs
Arvika HC
2
-
6
|
|
0
F Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
KIL
tmp
|
IFK Tumba Röd
|
Säffle HC
|
IFK Tumba Röd
vs
Säffle HC
0
-
2
|
|
0
G Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
ÅMÅL
tmp
|
Älta IF
|
Jutul Wolves
|
Älta IF
vs
Jutul Wolves
2
-
1
|
|
0
H Kvartsfinal 1
|
U12
|
10:00
|
SUNNE
tmp
|
Viking HC
|
Skövde IK
|
Viking HC
vs
Skövde IK
3
-
12
|
|
0
I Semifinal 1
|
U12
|
10:00
|
SÄFFLE
tmp
|
Åmåls SK
|
Vänersborgs HC
|
Åmåls SK
vs
Vänersborgs HC
4
-
5
OT
|
|
0
A Kvartsfinal 2
|
U12
|
10:05
|
KARLSTAD
tmp
|
IFK Tumba Vit
|
Härryda HC
|
IFK Tumba Vit
vs
Härryda HC
0
-
2
|
|
0
C Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
HAGFORS
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Sandvikens IK
|
Färjestad BK Vit
vs
Sandvikens IK
4
-
9
|
|
0
B Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
VÅLBERG
tmp
|
Vålerenga IF
|
Viggbyholms IK
|
Vålerenga IF
vs
Viggbyholms IK
1
-
2
OT
|
|
0
G Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
ÅMÅL
tmp
|
Hovås HC
|
Charlottenbergs HC
|
Hovås HC
vs
Charlottenbergs HC
1
-
2
|
|
0
F Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
KIL
tmp
|
Storhamar IL Gul
|
Tyresö Hanviken
|
Storhamar IL Gul
vs
Tyresö Hanviken
2
-
6
|
|
0
E Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
FILIPSTAD
tmp
|
SK Iron
|
IK Waxholm
|
SK Iron
vs
IK Waxholm
3
-
5
|
|
0
D Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
GRUMS
tmp
|
Frisk Asker
|
Hisingens IK
|
Frisk Asker
vs
Hisingens IK
1
-
3
|
|
0
I Semifinal 2
|
U12
|
11:05
|
SÄFFLE
tmp
|
Furuset Hockey
|
Filipstads IF
|
Furuset Hockey
vs
Filipstads IF
8
-
4
|
|
0
H Kvartsfinal 2
|
U12
|
11:05
|
SUNNE
tmp
|
Varberg Vipers
|
Jar Hockey
|
Varberg Vipers
vs
Jar Hockey
3
-
0
|
|
0
A Kvartsfinal 3
|
U12
|
11:10
|
KARLSTAD
tmp
|
Trångsunds IF
|
AIK
|
Trångsunds IF
vs
AIK
9
-
1
|
|
0
A Kvartsfinal 4
|
U12
|
12:30
|
KARLSTAD
tmp
|
BIK Karlskoga
|
Tyringe Hockey
|
BIK Karlskoga
vs
Tyringe Hockey
0
-
3
|
|
0
B Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
VÅLBERG
tmp
|
Grums IK
|
Vålerenga IF
|
Grums IK
vs
Vålerenga IF
3
-
2
|
|
0
C Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
HAGFORS
tmp
|
Stavanger Oilers
|
Färjestad BK Vit
|
Stavanger Oilers
vs
Färjestad BK Vit
7
-
1
|
|
0
D Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
GRUMS
tmp
|
Hammarö HC Röd
|
Frisk Asker
|
Hammarö HC Röd
vs
Frisk Asker
2
-
1
|
|
0
E Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
FILIPSTAD
tmp
|
Manglerud Star
|
SK Iron
|
Manglerud Star
vs
SK Iron
0
-
4
|
|
0
F Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
KIL
tmp
|
IFK Tumba Röd
|
Storhamar IL Gul
|
IFK Tumba Röd
vs
Storhamar IL Gul
3
-
4
|
|
0
G Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
ÅMÅL
tmp
|
Jutul Wolves
|
Hovås HC
|
Jutul Wolves
vs
Hovås HC
2
-
1
|
|
0
H Match om 5:e plats
|
U12
|
12:30
|
SUNNE
tmp
|
Viking HC
|
Jar Hockey
|
Viking HC
vs
Jar Hockey
2
-
5
|
|
0
A Semifinal 1
|
U12
|
13:35
|
KARLSTAD
tmp
|
Södertälje SK
|
Härryda HC
|
Södertälje SK
vs
Härryda HC
4
-
2
|
|
0
C Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
HAGFORS
tmp
|
Brynäs IF
|
Boo HC
|
Brynäs IF
vs
Boo HC
5
-
0
|
|
0
B Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
VÅLBERG
tmp
|
Stenungsunds HF
|
IFK Täby HC
|
Stenungsunds HF
vs
IFK Täby HC
3
-
8
|
|
0
G Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
ÅMÅL
tmp
|
Kils AIK
|
Älta IF
|
Kils AIK
vs
Älta IF
3
-
2
|
|
0
F Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
KIL
tmp
|
Sunne IK
|
Säffle HC
|
Sunne IK
vs
Säffle HC
3
-
2
|
|
0
E Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
FILIPSTAD
tmp
|
Ski Hockey
|
Arvika HC
|
Ski Hockey
vs
Arvika HC
2
-
1
|
|
0
D Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
GRUMS
tmp
|
Strömsbro HC
|
Djurgårdens IF
|
Strömsbro HC
vs
Djurgårdens IF
3
-
1
|
|
0
H Semifinal 1
|
U12
|
13:40
|
SUNNE
tmp
|
Jutul Falcons
|
Skövde IK
|
Jutul Falcons
vs
Skövde IK
2
-
5
|
|
0
I Match om 3:e plats
|
U12
|
13:40
|
SÄFFLE
tmp
|
Åmåls SK
|
Filipstads IF
|
Åmåls SK
vs
Filipstads IF
2
-
3
OT
|
|
0
A Semifinal 2
|
U12
|
14:40
|
KARLSTAD
tmp
|
Trångsunds IF
|
Tyringe Hockey
|
Trångsunds IF
vs
Tyringe Hockey
3
-
2
|
|
0
B Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
VÅLBERG
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
Viggbyholms IK
|
Hammarö HC Vit
vs
Viggbyholms IK
2
-
3
|
|
0
C Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
HAGFORS
tmp
|
Lillehammer IK
|
Sandvikens IK
|
Lillehammer IK
vs
Sandvikens IK
0
-
3
|
|
0
D Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
GRUMS
tmp
|
Eisbären Berlin
|
Hisingens IK
|
Eisbären Berlin
vs
Hisingens IK
3
-
0
|
|
0
E Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
FILIPSTAD
tmp
|
Skå IK
|
IK Waxholm
|
Skå IK
vs
IK Waxholm
4
-
3
|
|
0
F Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
KIL
tmp
|
Färjestad BK Grön
|
Tyresö Hanviken
|
Färjestad BK Grön
vs
Tyresö Hanviken
2
-
3
|
|
0
G Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
ÅMÅL
tmp
|
Storhamar IL Blå
|
Charlottenbergs HC
|
Storhamar IL Blå
vs
Charlottenbergs HC
2
-
4
|
|
0
I Final
|
U12
|
14:45
|
SÄFFLE
tmp
|
Vänersborgs HC
|
Furuset Hockey
|
Vänersborgs HC
vs
Furuset Hockey
0
-
8
|
|
0
H Semifinal 2
|
U12
|
14:45
|
SUNNE
tmp
|
Forshaga IF
|
Varberg Vipers
|
Forshaga IF
vs
Varberg Vipers
2
-
4
|
|
0
H Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
SUNNE
tmp
|
Jutul Falcons
|
Forshaga IF
|
Jutul Falcons
vs
Forshaga IF
5
-
6
|
|
0
G Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
ÅMÅL
tmp
|
Älta IF
|
Storhamar IL Blå
|
Älta IF
vs
Storhamar IL Blå
2
-
7
|
|
0
F Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
KIL
tmp
|
Säffle HC
|
Färjestad BK Grön
|
Säffle HC
vs
Färjestad BK Grön
2
-
3
|
|
0
E Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
FILIPSTAD
tmp
|
Arvika HC
|
IK Waxholm
|
Arvika HC
vs
IK Waxholm
3
-
2
|
|
0
D Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
GRUMS
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Hisingens IK
|
Djurgårdens IF
vs
Hisingens IK
4
-
2
SO
|
|
0
B Match om 3:e plats
|
U12
|
16:15
|
VÅLBERG
tmp
|
Stenungsunds HF
|
Hammarö HC Vit
|
Stenungsunds HF
vs
Hammarö HC Vit
3
-
10
|
|
0
A Bronsmatch
|
U12
|
16:15
|
KARLSTAD
tmp
|
Härryda HC
|
Tyringe Hockey
|
Härryda HC
vs
Tyringe Hockey
1
-
4
|
|
0
A Final
|
U12
|
17:20
|
KARLSTAD
tmp
|
Södertälje SK
|
Trångsunds IF
|
Södertälje SK
vs
Trångsunds IF
1
-
2
|
|
0
B Final
|
U12
|
17:20
|
VÅLBERG
tmp
|
IFK Täby HC
|
Viggbyholms IK
|
IFK Täby HC
vs
Viggbyholms IK
4
-
5
|
|
0
C Final
|
U12
|
17:20
|
HAGFORS
tmp
|
Brynäs IF
|
Sandvikens IK
|
Brynäs IF
vs
Sandvikens IK
10
-
2
|
|
0
D Final
|
U12
|
17:20
|
GRUMS
tmp
|
Strömsbro HC
|
Eisbären Berlin
|
Strömsbro HC
vs
Eisbären Berlin
4
-
0
|
|
0
E Final
|
U12
|
17:20
|
FILIPSTAD
tmp
|
Ski Hockey
|
Skå IK
|
Ski Hockey
vs
Skå IK
2
-
3
|
|
0
F Final
|
U12
|
17:20
|
KIL
tmp
|
Sunne IK
|
Tyresö Hanviken
|
Sunne IK
vs
Tyresö Hanviken
0
-
4
|
|
0
G Final
|
U12
|
17:20
|
ÅMÅL
tmp
|
Kils AIK
|
Charlottenbergs HC
|
Kils AIK
vs
Charlottenbergs HC
4
-
3
|
|
0
H Final
|
U12
|
17:20
|
SUNNE
tmp
|
Skövde IK
|
Varberg Vipers
|
Skövde IK
vs
Varberg Vipers
3
-
2
|
|