Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 30 marts (2018)
sestdiena 31 marts (2018)
svētdiena 1 aprīlis (2018)
pirmdiena 2 aprīlis (2018)
piektdiena 6 aprīlis (2018)
sestdiena 7 aprīlis (2018)
svētdiena 8 aprīlis (2018)
piektdiena 13 aprīlis (2018)
sestdiena 14 aprīlis (2018)
svētdiena 15 aprīlis (2018)
piektdiena 20 aprīlis (2018)
sestdiena 21 aprīlis (2018)
svētdiena 22 aprīlis (2018)
piektdiena 27 aprīlis (2018)
sestdiena 28 aprīlis (2018)
svētdiena 29 aprīlis (2018)
More filters
Vecuma grupa
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.04.2018
93
9/12 place
B11
07:00
Inbox
tmp
Kryzhinka
Danish White Lions
Kryzhinka vs Danish White Lions
5
-
3
99
27th place
B11
07:00
Ozo
tmp
SaiPa Yellow
Pardaugava 1
SaiPa Yellow vs Pardaugava 1
5
-
4
95
5/8 place
B11
07:30
Volvo B
tmp
Pardaugava 2
Tordon Orange
Pardaugava 2 vs Tordon Orange
1
-
0
94
9/12 place
B11
08:15
Inbox
tmp
SK Minsk
Tordon Black
SK Minsk vs Tordon Black
5
-
2
100
25th place
B11
08:15
Ozo
tmp
Team Hockey Talents
Gelezinis vilkas 2007
Team Hockey Talents vs Gelezinis vilkas 2007
1
-
4
96
5/8 place
B11
08:45
Volvo B
tmp
Sweden SHD U11
Czech Star Team
Sweden SHD U11 vs Czech Star Team
4
-
1
97
1/2 final
B11
09:30
Volvo A
tmp
Jokers Academy 2007
HS Riga 2007 A
Jokers Academy 2007 vs HS Riga 2007 A
2
-
3
101
23th place
B11
09:30
Ozo
tmp
HS Mogo 07
HS Riga 2007 B
HS Mogo 07 vs HS Riga 2007 B
1
-
2
106
13th place
B11
09:30
Inbox
tmp
HK Ogre Juniors
Dnepr 2007
HK Ogre Juniors vs Dnepr 2007
1
-
2
98
1/2 final
B11
10:45
Volvo A
tmp
Team 21
HK Energetik
Team 21 vs HK Energetik
3
-
1
102
21st place
B11
10:45
Ozo
tmp
Lida 2007
Jelgavas Ledus Sporta skola
Lida 2007 vs Jelgavas Ledus Sporta skola
2
-
5
105
15th place
B11
10:45
Inbox
tmp
Red Star 2007
Rebel Team Switzerland
Red Star 2007 vs Rebel Team Switzerland
1
-
0
SO
109
7th place
B11
11:45
Volvo B
tmp
Tordon Orange
Czech Star Team
Tordon Orange vs Czech Star Team
5
-
1
103
19th place
B11
12:00
Ozo
tmp
Tukums
SaiPa Black
Tukums vs SaiPa Black
5
-
6
107
11th place
B11
12:00
Inbox
tmp
Danish White Lions
Tordon Black
Danish White Lions vs Tordon Black
2
-
1
110
5th place
B11
13:00
Volvo B
tmp
Pardaugava 2
Sweden SHD U11
Pardaugava 2 vs Sweden SHD U11
0
-
4
104
17th place
B11
13:15
Ozo
tmp
Tordon White
HS Riga 2008
Tordon White vs HS Riga 2008
8
-
0
108
9th place
B11
13:15
Inbox
tmp
Kryzhinka
SK Minsk
Kryzhinka vs SK Minsk
4
-
0
111
3rd place
B11
13:45
Volvo A
tmp
Jokers Academy 2007
HK Energetik
Jokers Academy 2007 vs HK Energetik
5
-
2
112
Final
B11
16:45
Volvo A
tmp
HS Riga 2007 A
Team 21
HS Riga 2007 A vs Team 21
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad