2018-03-25
|
1
|
U11
Grupp A
|
08:30
|
Hall A
Omgång
1
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom Nord
|
Örebro Hockey Ungdom Syd
|
Örebro Hockey Ungdom Nord
vs
Örebro Hockey Ungdom Syd
0
-
1
|
|
2
|
U11
Grupp A
|
08:45
|
Hall B
Omgång
1
tmp
|
Varberg Vipers Vit
|
Tyresö Hanviken Hockey Röd
|
Varberg Vipers Vit
vs
Tyresö Hanviken Hockey Röd
0
-
8
|
|
3
|
U11
Grupp B
|
09:30
|
Hall A
Omgång
1
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom Väst
|
Varberg Vipers Svart
|
Örebro Hockey Ungdom Väst
vs
Varberg Vipers Svart
5
-
4
|
|
4
|
U11
Grupp B
|
09:45
|
Hall B
Omgång
1
tmp
|
Tyresö Hanviken Hockey Vit
|
SK Iron
|
Tyresö Hanviken Hockey Vit
vs
SK Iron
3
-
1
|
|
5
|
U11
Grupp A
|
10:30
|
Hall A
Omgång
2
tmp
|
Tyresö Hanviken Hockey Röd
|
Örebro Hockey Ungdom Syd
|
Tyresö Hanviken Hockey Röd
vs
Örebro Hockey Ungdom Syd
10
-
0
|
|
6
|
U11
Grupp A
|
10:45
|
Hall B
Omgång
2
tmp
|
Varberg Vipers Vit
|
Örebro Hockey Ungdom Nord
|
Varberg Vipers Vit
vs
Örebro Hockey Ungdom Nord
3
-
1
|
|
7
|
U11
Grupp B
|
13:00
|
Hall A
Omgång
2
tmp
|
SK Iron
|
Varberg Vipers Svart
|
SK Iron
vs
Varberg Vipers Svart
2
-
2
|
|
8
|
U11
Grupp B
|
13:15
|
Hall B
Omgång
2
tmp
|
Tyresö Hanviken Hockey Vit
|
Örebro Hockey Ungdom Väst
|
Tyresö Hanviken Hockey Vit
vs
Örebro Hockey Ungdom Väst
7
-
0
|
|
9
|
U11
Grupp A
|
14:00
|
Hall A
Omgång
3
tmp
|
Tyresö Hanviken Hockey Röd
|
Örebro Hockey Ungdom Nord
|
Tyresö Hanviken Hockey Röd
vs
Örebro Hockey Ungdom Nord
4
-
0
|
|
10
|
U11
Grupp A
|
14:15
|
Hall B
Omgång
3
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom Syd
|
Varberg Vipers Vit
|
Örebro Hockey Ungdom Syd
vs
Varberg Vipers Vit
4
-
2
|
|
11
|
U11
Grupp B
|
15:00
|
Hall A
Omgång
3
tmp
|
SK Iron
|
Örebro Hockey Ungdom Väst
|
SK Iron
vs
Örebro Hockey Ungdom Väst
5
-
2
|
|
12
|
U11
Grupp B
|
15:15
|
Hall B
Omgång
3
tmp
|
Varberg Vipers Svart
|
Tyresö Hanviken Hockey Vit
|
Varberg Vipers Svart
vs
Tyresö Hanviken Hockey Vit
2
-
6
|
|
13
|
U11
|
17:00
|
Hall B
Omgång
4
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom Nord
|
Varberg Vipers Svart
|
Örebro Hockey Ungdom Nord
vs
Varberg Vipers Svart
3
-
10
|
|
14
|
U11
|
17:15
|
Hall A
Omgång
5
tmp
|
SK Iron
|
Örebro Hockey Ungdom Syd
|
SK Iron
vs
Örebro Hockey Ungdom Syd
4
-
3
|
|
15
|
U11
|
18:15
|
Hall A
Omgång
6
tmp
|
Örebro Hockey Ungdom Väst
|
Varberg Vipers Vit
|
Örebro Hockey Ungdom Väst
vs
Varberg Vipers Vit
0
-
2
|
|
16
|
U11
|
18:15
|
Hall A
Omgång
7
tmp
|
Tyresö Hanviken Hockey Röd
|
Tyresö Hanviken Hockey Vit
|
Tyresö Hanviken Hockey Röd
vs
Tyresö Hanviken Hockey Vit
0
-
0
|
|