Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
VIK Allhelgonacup för 03
Vendelsö IK
,
Jääkiekko
Stockholm
Stockholm
Jääkiekko
3 nov 2012
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Dragons Cup
Dragons cup
Dragons Cup 2016
Dragons Cup 2015 (www.laget.se/DRAGONSCUP)
Vendelsö IK Intersport VårCup
HANINGE CENTRUM CUP - FLICKOR 99
Dragons Dalarökväll - "Invited Teams"
Intersport VIK Cup
Dragons Cup 2014
NYÅRSCUPEN 2013
VENDELSÖ FLICKCUP 2013
VENDELSÖCUPEN 2013
Dragons Cup
Nilfisk Cup
VIK Allhelgonacup för 03
Vendelsö IK
VENDELSÖCUPEN
Relevo Cup
VIK Hockeycup
Jehander Cup
Relevo Cup 2011
VIK:s Knattematcher Ht-10
Relevo/VIK Team-99 Cup
Vendelsö IK Team 98's vårcup 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 3 marraskuuta (2012)
More filters
Luokka
U10 eftermiddag
U10 förmiddag
Ryhmä
Dalarö
Gudö
Norrby
Vendelsö
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Hanveden flaggsidan
Hanveden klocksidan
Puckkastning
Spolning
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
3.11.2012
1
U10 förmiddag
Dalarö
08:30
Klock
Kierros
1
tmp
Vendelsö IK Blå
IFK Salem
Vendelsö IK Blå vs IFK Salem
2
-
7
2
U10 förmiddag
Dalarö
08:30
Flagg
Kierros
1
tmp
Värmdö HC
Västerhaninge IF
Värmdö HC vs Västerhaninge IF
2
-
3
3
U10 förmiddag
Norrby
09:00
Klock
Kierros
1
tmp
Sollentuna HC
Tyresö Hanviken Ishockey
Sollentuna HC vs Tyresö Hanviken Ishockey
2
-
1
4
U10 förmiddag
Norrby
09:00
Flagg
Kierros
1
tmp
Tullinge TP Hockey Club
Segeltorps IF
Tullinge TP Hockey Club vs Segeltorps IF
1
-
1
5
U10 förmiddag
Dalarö
09:40
Klock
Kierros
2
tmp
Vendelsö IK Blå
Värmdö HC
Vendelsö IK Blå vs Värmdö HC
9
-
0
6
U10 förmiddag
Dalarö
09:40
Flagg
Kierros
2
tmp
IFK Salem
Västerhaninge IF
IFK Salem vs Västerhaninge IF
5
-
2
7
U10 förmiddag
Norrby
10:10
Klock
Kierros
2
tmp
Sollentuna HC
Tullinge TP Hockey Club
Sollentuna HC vs Tullinge TP Hockey Club
4
-
1
8
U10 förmiddag
Norrby
10:10
Flagg
Kierros
2
tmp
Tyresö Hanviken Ishockey
Segeltorps IF
Tyresö Hanviken Ishockey vs Segeltorps IF
0
-
2
9
U10 förmiddag
Dalarö
10:50
Klock
Kierros
3
tmp
Västerhaninge IF
Vendelsö IK Blå
Västerhaninge IF vs Vendelsö IK Blå
2
-
3
10
U10 förmiddag
Dalarö
10:50
Flagg
Kierros
3
tmp
Värmdö HC
IFK Salem
Värmdö HC vs IFK Salem
0
-
8
11
U10 förmiddag
Norrby
11:20
Klock
Kierros
3
tmp
Segeltorps IF
Sollentuna HC
Segeltorps IF vs Sollentuna HC
5
-
0
12
U10 förmiddag
Norrby
11:20
Flagg
Kierros
3
tmp
Tullinge TP Hockey Club
Tyresö Hanviken Ishockey
Tullinge TP Hockey Club vs Tyresö Hanviken Ishockey
10
-
2
13
Placering 7-8
U10 förmiddag
12:15
Klock
Kierros
4
tmp
Värmdö HC
Tyresö Hanviken Ishockey
Värmdö HC vs Tyresö Hanviken Ishockey
0
-
10
14
Placering 5-6
U10 förmiddag
12:15
Flagg
Kierros
4
tmp
Västerhaninge IF
Tullinge TP Hockey Club
Västerhaninge IF vs Tullinge TP Hockey Club
0
-
7
15
Placering 3-4
U10 förmiddag
12:45
Flagg
Kierros
4
tmp
Vendelsö IK Blå
Sollentuna HC
Vendelsö IK Blå vs Sollentuna HC
8
-
3
16
Final
U10 förmiddag
12:45
Klock
Kierros
4
tmp
IFK Salem
Segeltorps IF
IFK Salem vs Segeltorps IF
4
-
2
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad