Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Skinnarcupen 2012
Malungs IF
,
Jalkapallo
Malung
Malung
Jalkapallo
29 jun - 1 jul 2012
10-15 år
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12 2023
CCM Trophy U14 2022
CCM Trophy U12 2022
CCM Trophy U14 2021
CCM Trophy U14 2021 (inställd)
CCM Trophy U12 2020
CCM Trophy U12 2019
CCM Trophy U14 2019
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy
CCM Trophy
SKINNARCUPEN 2017
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
SKINNARCUPEN 2016
CCM mini Throphy
Reebok Cup 2015
Reebok Cup 2015
SKINNARCUPEN 2015
Reebok Cup U12
Reebok Cup 2014
SKINNARCUPEN 2014
Reebok Cup 2013
Reebok Cup 2013
Skinnarcupen 2013
REEBOK CUP U12
REEBOK CUP U14
Skinnarcupen 2012
Reebok Cup U12 2011
Reebok Cup U14 2011
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 29 kesäkuuta (2012)
lauantai 30 kesäkuuta (2012)
sunnuntai 1 heinäkuuta (2012)
More filters
Luokka
F 10-11
F 12-13
F 14-15
P 10
P 11
P 12
P 13
P 14
Ryhmä
F10-11-1
F12-13-1
F12-13-2
F12-13-3
F14-15-1
F14-15-2
P10-1
P11-1
P11-2
P12-1
P12-2
P12-3
P13-1
P13-2
P14-1
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-Huvudplan -Skinnarvallen
B-Sandplan -Skinnarvallen
C-Träningsplan -Skinnarvallen
D-Huvudplan nord Skinnarvallen
E-Sandbäcksplan syd -Skinnarvallen
F-Sandbäcksplan nord -Skinnarvallen
G-Gamla Storbyn väst -Storbygärdet
H-Gamla Storbyn öst -Storbygärdet
I-Nya Storbyn -Storbygärdet
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
1.7.2012
269
7-9 plats
P 13
08:00
B
tmp
Forsbacka IK
Hedesunda IF
Forsbacka IK vs Hedesunda IF
0
-
7
272
Semifinal 1
P 13
09:00
A
tmp
Hestrafors IF
Västanviks AIF
Hestrafors IF vs Västanviks AIF
1
-
0
OT
273
Semifinal 2
P 13
09:00
B
tmp
Bro IK
IFK Timrå
Bro IK vs IFK Timrå
0
-
3
270
7-8 plats
P 13
10:00
I
tmp
Slätta SK
Hedesunda IF
Slätta SK vs Hedesunda IF
2
-
3
SO
271
5-6 plats
P 13
11:30
I
tmp
Nordvärmlands FF
Malungs IF
Nordvärmlands FF vs Malungs IF
1
-
2
SO
275
Final
P 13
15:00
A
tmp
Hestrafors IF
IFK Timrå
Hestrafors IF vs IFK Timrå
0
-
2
274
3-4 plats
P 13
16:00
B
tmp
Västanviks AIF
Bro IK
Västanviks AIF vs Bro IK
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad