Cuponline använder cookies
Läs mer
Sparbankscupen 2016
Piteå Hockey Ungdom
,
Ishockey
Piteå
Piteå
Ishockey
5 - 6 nov 2016
U11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 5 november (2016)
söndag 6 november (2016)
More filters
Klass
U11
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2016-11-06
13
B-semifinal
U11
08:30
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Vit
SK Lejon
Skellefteå AIK Vit vs SK Lejon
3
-
4
SO
14
B-semifinal
U11
09:30
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Vit
Malmbergets AIF
Skellefteå AIK Vit vs Malmbergets AIF
2
-
1
15
A-semifinal
U11
10:45
Omgång
0
tmp
Piteå Hockey Röd
Piteå Hockey Vit
Piteå Hockey Röd vs Piteå Hockey Vit
2
-
1
16
A-semifinal
U11
11:45
Omgång
0
tmp
Sunderbyns SK
Clemensnäs HC
Sunderbyns SK vs Clemensnäs HC
1
-
3
17
B-bronsmatch
U11
13:00
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Vit
Malmbergets AIF
Skellefteå AIK Vit vs Malmbergets AIF
2
-
1
18
B-final
U11
14:00
Omgång
0
tmp
SK Lejon
Skellefteå AIK Svart
SK Lejon vs Skellefteå AIK Svart
3
-
2
19
A-bronsmatch
U11
15:15
Omgång
0
tmp
Piteå Hockey Vit
Sunderbyns SK
Piteå Hockey Vit vs Sunderbyns SK
4
-
3
20
A-final
U11
16:30
Omgång
0
tmp
Piteå Hockey Röd
Clemensnäs HC
Piteå Hockey Röd vs Clemensnäs HC
7
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad