2.7.2016
|
1
|
P10
P10-A
|
09:00
|
Plan A
Omgång
1
tmp
|
Nöbble/Ingelstad VIT
|
Rödeby AIF BLÅ
|
Nöbble/Ingelstad VIT
vs
Rödeby AIF BLÅ
1
-
4
|
|
2
|
P10
P10-A
|
09:00
|
Plan B
Omgång
1
tmp
|
Konga SK
|
Nättraby Goif
|
Konga SK
vs
Nättraby Goif
3
-
1
|
|
3
|
P10
P10-B
|
09:00
|
Plan C
Omgång
1
tmp
|
Rödeby AIF VIT
|
Urshult IF
|
Rödeby AIF VIT
vs
Urshult IF
1
-
1
|
|
4
|
P10
P10-B
|
09:00
|
Plan D
Omgång
1
tmp
|
Tingsryd United
|
Nöbble/Ingelstad RÖD
|
Tingsryd United
vs
Nöbble/Ingelstad RÖD
2
-
1
|
|
10
|
P10
P10-A
|
09:50
|
Plan B
Omgång
3
tmp
|
Rödeby AIF BLÅ
|
Kalmar FF RÖD
|
Rödeby AIF BLÅ
vs
Kalmar FF RÖD
5
-
0
|
|
11
|
P10
P10-A
|
09:50
|
Plan C
Omgång
3
tmp
|
Nättraby Goif
|
Nöbble/Ingelstad VIT
|
Nättraby Goif
vs
Nöbble/Ingelstad VIT
1
-
1
|
|
12
|
P10
P10-B
|
09:50
|
Plan D
Omgång
3
tmp
|
Urshult IF
|
Kalmar FF VIT
|
Urshult IF
vs
Kalmar FF VIT
1
-
0
|
|
13
|
P10
P10-B
|
10:15
|
Plan A
Omgång
4
tmp
|
Nöbble/Ingelstad RÖD
|
Rödeby AIF VIT
|
Nöbble/Ingelstad RÖD
vs
Rödeby AIF VIT
1
-
4
|
|
19
|
P10
|
10:40
|
Plan C
Omgång
5
tmp
|
|
|
vs
0
-
0
|
|
20
|
P10
P10-B
|
10:40
|
Plan D
Omgång
5
tmp
|
Kalmar FF VIT
|
Tingsryd United
|
Kalmar FF VIT
vs
Tingsryd United
1
-
1
|
|
21
|
P10
P10-A
|
11:05
|
Plan A
Omgång
6
tmp
|
Nättraby Goif
|
Rödeby AIF BLÅ
|
Nättraby Goif
vs
Rödeby AIF BLÅ
1
-
0
|
|
22
|
P10
P10-A
|
11:05
|
Plan B
Omgång
6
tmp
|
Kalmar FF RÖD
|
Konga SK
|
Kalmar FF RÖD
vs
Konga SK
4
-
2
|
|
28
|
P10
P10-B
|
11:30
|
Plan D
Omgång
7
tmp
|
Urshult IF
|
Tingsryd United
|
Urshult IF
vs
Tingsryd United
1
-
1
|
|
29
|
P10
P10-B
|
11:55
|
Plan A
Omgång
8
tmp
|
Rödeby AIF VIT
|
Kalmar FF VIT
|
Rödeby AIF VIT
vs
Kalmar FF VIT
1
-
0
|
|
30
|
P10
P10-A
|
11:55
|
Plan B
Omgång
8
tmp
|
Rödeby AIF BLÅ
|
Konga SK
|
Rödeby AIF BLÅ
vs
Konga SK
0
-
1
|
|
31
|
P10
P10-A
|
11:55
|
Plan C
Omgång
8
tmp
|
Nöbble/Ingelstad VIT
|
Kalmar FF RÖD
|
Nöbble/Ingelstad VIT
vs
Kalmar FF RÖD
2
-
0
|
|
37
|
P10
P10-A
|
12:45
|
Plan A
Omgång
10
tmp
|
Konga SK
|
Nöbble/Ingelstad VIT
|
Konga SK
vs
Nöbble/Ingelstad VIT
3
-
1
|
|
38
|
P10
P10-A
|
12:45
|
Plan B
Omgång
10
tmp
|
Nättraby Goif
|
Kalmar FF RÖD
|
Nättraby Goif
vs
Kalmar FF RÖD
2
-
0
|
|
39
|
P10
P10-B
|
12:45
|
Plan C
Omgång
10
tmp
|
Tingsryd United
|
Rödeby AIF VIT
|
Tingsryd United
vs
Rödeby AIF VIT
0
-
5
|
|
40
|
P10
P10-B
|
12:45
|
Plan D
Omgång
10
tmp
|
Nöbble/Ingelstad RÖD
|
Kalmar FF VIT
|
Nöbble/Ingelstad RÖD
vs
Kalmar FF VIT
3
-
8
|
|
46
|
P10
P10-B
|
13:30
|
Plan B
Omgång
12
tmp
|
Nöbble/Ingelstad RÖD
|
Urshult IF
|
Nöbble/Ingelstad RÖD
vs
Urshult IF
1
-
2
|
|
49
SEMIFINAL 1 P10
|
P10
|
14:10
|
Plan C
Omgång
13
tmp
|
Konga SK
|
Urshult IF
|
Konga SK
vs
Urshult IF
3
-
1
|
|
50
SEMIFINAL 2 P10
|
P10
|
14:10
|
Plan D
Omgång
13
tmp
|
Rödeby AIF VIT
|
Nättraby Goif
|
Rödeby AIF VIT
vs
Nättraby Goif
3
-
0
|
|
51
FINAL
|
P10
|
14:50
|
Plan A
Omgång
14
tmp
|
Konga SK
|
Rödeby AIF VIT
|
Konga SK
vs
Rödeby AIF VIT
2
-
1
|
|
52
BRONSMATCH
|
P10
|
14:50
|
Plan B
Omgång
14
tmp
|
Urshult IF
|
Nättraby Goif
|
Urshult IF
vs
Nättraby Goif
3
-
6
|
|