Cuponline använder cookies
Läs mer
SKINNARCUPEN 2015
Malungs IF
,
Fotboll
Malung
Malung
Fotboll
26 - 28 jun 2015
9-15 år
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy U12 2023
CCM Trophy U14 2022
CCM Trophy U12 2022
CCM Trophy U14 2021
CCM Trophy U14 2021 (inställd)
CCM Trophy U12 2020
CCM Trophy U12 2019
CCM Trophy U14 2019
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
CCM Trophy
CCM Trophy
SKINNARCUPEN 2017
CCM Trophy U12
CCM Trophy U14
SKINNARCUPEN 2016
CCM mini Throphy
Reebok Cup 2015
Reebok Cup 2015
SKINNARCUPEN 2015
Reebok Cup U12
Reebok Cup 2014
SKINNARCUPEN 2014
Reebok Cup 2013
Reebok Cup 2013
Skinnarcupen 2013
REEBOK CUP U12
REEBOK CUP U14
Skinnarcupen 2012
Reebok Cup U12 2011
Reebok Cup U14 2011
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 26 juni (2015)
lördag 27 juni (2015)
söndag 28 juni (2015)
More filters
Klass
F 10
F 12-13
P 10
P 11
P 12-13
P 14
P 9
Grupp
F 12/13 2
F 12/13 1
Grupp F 10
Grupp P 9
P 10
P 11
P 12/13 1
P 12/13 2
P 12/13 3
P 12/13 4
P 14 1
P 14 2
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
A-11 Normarks & Malungs Elnät
B-9 Färgbröderna & Fixarnas Buss Malung
C ICA Supermarket & Mafo Entrprend AB
D - 5 BIOS & PWC
D-9-7 BIOS & PWC
E-5 Karelius & Co
F-7 Malungs camping & bad
G-9 CCM Hockey
H-9 Malungs Bygg & Järn
I-11
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-06-28
251
F 10
Grupp F 10
09:00
D - 5
tmp
Sollerö IF
Malungs IF
Sollerö IF vs Malungs IF
1
-
0
252
F 10
Grupp F 10
09:50
D - 5
tmp
Fagerås BK
Öna SK
Fagerås BK vs Öna SK
5
-
4
253
F 10
Grupp F 10
09:50
C
tmp
IFK Grängesberg FK
S/S Lima
IFK Grängesberg FK vs S/S Lima
2
-
0
254
F 10
Grupp F 10
11:30
D - 5
tmp
Malungs IF
Öna SK
Malungs IF vs Öna SK
1
-
4
255
F 10
Grupp F 10
11:30
C
tmp
IFK Grängesberg FK
Sollerö IF
IFK Grängesberg FK vs Sollerö IF
0
-
7
256
F 10
Grupp F 10
12:20
C
tmp
Fagerås BK
S/S Lima
Fagerås BK vs S/S Lima
2
-
2
257
F 10
Grupp F 10
14:40
D - 5
tmp
Öna SK
IFK Grängesberg FK
Öna SK vs IFK Grängesberg FK
6
-
4
258
F 10
Grupp F 10
14:40
C
tmp
Malungs IF
Fagerås BK
Malungs IF vs Fagerås BK
4
-
2
259
F 10
Grupp F 10
15:30
C
tmp
Sollerö IF
S/S Lima
Sollerö IF vs S/S Lima
8
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad