Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fotball
Uppsala
Uppsala
Fotball
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
lørdag 3 oktober (2015)
søndag 4 oktober (2015)
More filters
Klasse
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Gruppe
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
04.10.2015
0
F 05
F 05 Grupp B
10:00
ÅrstaParken11
Omgång
0
tmp
Vakala SK Svart
Danmarks IF Vit
Vakala SK Svart vs Danmarks IF Vit
1
-
1
0
F 05
F 05 Grupp B
10:00
ÅrstaParken12
Omgång
0
tmp
Lagga/långhundra IF
Bälinge iF Gul
Lagga/långhundra IF vs Bälinge iF Gul
1
-
1
0
F 05
F 05 Grupp A
10:40
ÅIP3
Omgång
0
tmp
Vakala SK Gul
Danmarks IF Röd
Vakala SK Gul vs Danmarks IF Röd
3
-
0
0
F 05
F 05 Grupp A
10:40
ÅIP4
Omgång
0
tmp
UNIK
Bälineg IF Svart
UNIK vs Bälineg IF Svart
2
-
1
0
F 05
F 05 Grupp B
12:00
ÅIP7
Omgång
0
tmp
Bälinge iF Gul
Vakala SK Svart
Bälinge iF Gul vs Vakala SK Svart
1
-
0
0
F 05
F 05 Grupp B
12:00
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Vit
Lagga/långhundra IF
Danmarks IF Vit vs Lagga/långhundra IF
1
-
0
0
F 05
F 05 Grupp A
12:40
ÅIP1
Omgång
0
tmp
Bälineg IF Svart
Vakala SK Gul
Bälineg IF Svart vs Vakala SK Gul
0
-
1
0
F 05
F 05 Grupp A
12:40
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Röd
UNIK
Danmarks IF Röd vs UNIK
2
-
3
0
F 05
F 05 Grupp B
13:20
ÅIP7
Omgång
0
tmp
Lagga/långhundra IF
Vakala SK Svart
Lagga/långhundra IF vs Vakala SK Svart
1
-
0
0
F 05
F 05 Grupp A
14:00
ÅrstaParken11
Omgång
0
tmp
UNIK
Vakala SK Gul
UNIK vs Vakala SK Gul
4
-
1
0
F 05
F 05 Grupp A
14:00
ÅrstaParken12
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Röd
Bälineg IF Svart
Danmarks IF Röd vs Bälineg IF Svart
3
-
2
0
F 05
F 05 Grupp B
14:00
ÅIP5
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Vit
Bälinge iF Gul
Danmarks IF Vit vs Bälinge iF Gul
1
-
0
0
Semi 2
F 05
15:10
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Danmarks IF Vit
Vakala SK Gul
Danmarks IF Vit vs Vakala SK Gul
0
-
1
0
Semi 1
F 05
15:10
ÅIP3
Omgång
0
tmp
UNIK
Lagga/långhundra IF
UNIK vs Lagga/långhundra IF
3
-
0
0
Final
F 05
17:10
ÅIP2
Omgång
0
tmp
UNIK
Vakala SK Gul
UNIK vs Vakala SK Gul
2
-
1
0
3dje pris match
F 05
17:10
ÅIP1
Omgång
0
tmp
Lagga/långhundra IF
Danmarks IF Vit
Lagga/långhundra IF vs Danmarks IF Vit
0
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad