Cuponline använder cookies
Läs mer
Parkcupen 2015
Vaksala SK
,
Fotboll
Uppsala
Uppsala
Fotboll
3 - 4 okt 2015
U 03 - 08
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Parkcupen
Parkcupen 2016
Parkcupen 2015
UNT Cupen
Parkcupen
Parkcupen 2013
Parkcupen
Parkcupen
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 3 oktober (2015)
söndag 4 oktober (2015)
More filters
Klass
F 03
F 04
F 05
F 06 Fem manna
F 06 Sjumanna
F 07
F 08
P 03
P 04
P 05
P 06 Fem manna
P 06 Sjumanna
P 07
P 08
Grupp
F 03 Grupp A
F 03 Grupp B
F 03 Grupp C
F 04 Grupp A
F 04 Grupp B
F 04 Grupp C
F 05 Grupp B
F 05 Grupp A
F 06 Fem manna Grupp A
F 06 Fem manna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp A
F 06 Sjumanna Grupp B
F 06 Sjumanna Grupp C
F 07 Grupp A
F 07 Grupp B
F 07 Grupp C
F 08 Grupp A
F 08 Grupp B
P 03 Grupp A
P 03 Grupp B
P 04 Grupp A
P 04 Grupp B
P 04 Grupp C
P 04 Grupp D
P 05 Grupp A
P 05 Grupp B
P 05 Grupp C
P 05 Grupp D
P 05 Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp A
P 06 Sjumanna Grupp B
P 06 Sjumanna Grupp C
P 06 Sjumanna Grupp D
P 06 Sjumanna Grupp E
P 06 Sjumanna Grupp F
P 06 Sjumanna Grupp G
P 06 Sjumanna Grupp H
P 06 Sjumanna Grupp I
P 07 Grupp A
P 07 Grupp B
P 07 Grupp C
P 07 Grupp D
P 07 Grupp E
P 07 Grupp F
P 08 Grupp A
P 08 Grupp B
P 08 Grupp C
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Årsta IP 1
Årsta IP 10
Årsta IP 11
Årsta IP 12
Årsta IP 13
Årsta IP 14
Årsta IP 15
Årsta IP 2
Årsta IP 3
Årsta IP 4
Årsta IP 5
Årsta IP 6
Årsta IP 7
Årsta IP 8
Årsta IP 9
Årstaparken 11
Årstaparken 12
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2015-10-04
0
F 03
F 03 Grupp C
08:40
ÅIP1
Omgång
0
tmp
IF Vindhemspojkarna
Bälinge iF Svart
IF Vindhemspojkarna vs Bälinge iF Svart
3
-
1
0
F 03
F 03 Grupp C
08:40
ÅIP2
Omgång
0
tmp
Hille IF
Storvreta IK Blå
Hille IF vs Storvreta IK Blå
4
-
0
0
F 03
F 03 Grupp B
08:40
ÅIP3
Omgång
0
tmp
Vakala SK Gul
Hagby IK
Vakala SK Gul vs Hagby IK
1
-
0
0
F 03
F 03 Grupp B
08:40
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Storvreta IK Vit
Gideonsbergs IF
Storvreta IK Vit vs Gideonsbergs IF
0
-
12
0
F 03
F 03 Grupp A
08:40
ÅIP7
Omgång
0
tmp
Gamla Uppsala
Bälinge iF Gul
Gamla Uppsala vs Bälinge iF Gul
4
-
0
0
F 03
F 03 Grupp A
08:40
ÅIP8
Omgång
0
tmp
Enkööings SK
Vaksala SK Svart
Enkööings SK vs Vaksala SK Svart
4
-
0
0
F 03
F 03 Grupp A
10:00
ÅIP9
Omgång
0
tmp
Vaksala SK Svart
Gamla Uppsala
Vaksala SK Svart vs Gamla Uppsala
0
-
5
0
F 03
F 03 Grupp A
10:00
ÅIP10
Omgång
0
tmp
Bälinge iF Gul
Enkööings SK
Bälinge iF Gul vs Enkööings SK
1
-
5
0
F 03
F 03 Grupp C
10:40
ÅrstaParken12
Omgång
0
tmp
Bälinge iF Svart
Hille IF
Bälinge iF Svart vs Hille IF
2
-
1
0
F 03
F 03 Grupp C
10:40
ÅrstaParken11
Omgång
0
tmp
Storvreta IK Blå
IF Vindhemspojkarna
Storvreta IK Blå vs IF Vindhemspojkarna
0
-
5
0
F 03
F 03 Grupp B
10:40
ÅIP6
Omgång
0
tmp
Hagby IK
Storvreta IK Vit
Hagby IK vs Storvreta IK Vit
3
-
0
0
F 03
F 03 Grupp B
10:40
ÅIP5
Omgång
0
tmp
Gideonsbergs IF
Vakala SK Gul
Gideonsbergs IF vs Vakala SK Gul
4
-
3
0
F 03
F 03 Grupp A
12:40
ÅIP5
Omgång
0
tmp
Enkööings SK
Gamla Uppsala
Enkööings SK vs Gamla Uppsala
0
-
3
0
F 03
F 03 Grupp C
12:40
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Storvreta IK Blå
Bälinge iF Svart
Storvreta IK Blå vs Bälinge iF Svart
0
-
1
0
F 03
F 03 Grupp C
12:40
ÅIP3
Omgång
0
tmp
Hille IF
IF Vindhemspojkarna
Hille IF vs IF Vindhemspojkarna
1
-
4
0
F 03
F 03 Grupp A
12:40
ÅIP6
Omgång
0
tmp
Bälinge iF Gul
Vaksala SK Svart
Bälinge iF Gul vs Vaksala SK Svart
2
-
3
0
F 03
F 03 Grupp B
12:40
ÅrstaParken11
Omgång
0
tmp
Storvreta IK Vit
Vakala SK Gul
Storvreta IK Vit vs Vakala SK Gul
1
-
12
0
F 03
F 03 Grupp B
12:40
ÅrstaParken12
Omgång
0
tmp
Gideonsbergs IF
Hagby IK
Gideonsbergs IF vs Hagby IK
4
-
0
0
Semi 2
F 03
14:40
ÅIP8
Omgång
0
tmp
IF Vindhemspojkarna
Vakala SK Gul
IF Vindhemspojkarna vs Vakala SK Gul
4
-
5
0
Semi 1
F 03
14:40
ÅIP7
Omgång
0
tmp
Gamla Uppsala
Gideonsbergs IF
Gamla Uppsala vs Gideonsbergs IF
6
-
5
0
Final
F 03
16:10
ÅIP3
Omgång
0
tmp
Gamla Uppsala
Vakala SK Gul
Gamla Uppsala vs Vakala SK Gul
3
-
1
0
3dje pris match
F 03
16:10
ÅIP4
Omgång
0
tmp
Gideonsbergs IF
IF Vindhemspojkarna
Gideonsbergs IF vs IF Vindhemspojkarna
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad