2015-10-04
|
0
|
P 05
P 05 Grupp D
|
09:20
|
ÅIP1
Omgång
0
tmp
|
Hagby IK Röd
|
IK Sirius Vit
|
Hagby IK Röd
vs
IK Sirius Vit
1
-
1
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp D
|
09:20
|
ÅIP2
Omgång
0
tmp
|
Uppsala IF
|
IFK Österåker
|
Uppsala IF
vs
IFK Österåker
1
-
3
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp E
|
09:20
|
ÅrstaParken11
Omgång
0
tmp
|
Skiljebo Sk Gul 1
|
Danmarks IF Svart
|
Skiljebo Sk Gul 1
vs
Danmarks IF Svart
6
-
0
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp E
|
09:20
|
ÅrstaParken12
Omgång
0
tmp
|
IF Vindhemspojkarna Orange
|
Alsike IF Gul
|
IF Vindhemspojkarna Orange
vs
Alsike IF Gul
0
-
6
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp C
|
10:00
|
ÅIP8
Omgång
0
tmp
|
Funbo IF
|
IK Sirius
|
Funbo IF
vs
IK Sirius
0
-
3
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp A
|
10:00
|
ÅIP5
Omgång
0
tmp
|
Skiljebo SK Gul 2
|
Bälinge iF Svart
|
Skiljebo SK Gul 2
vs
Bälinge iF Svart
3
-
1
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp B
|
10:00
|
ÅIP2
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF Vit
|
IF Vindhemspojkarna Blå
|
Danmarks IF Vit
vs
IF Vindhemspojkarna Blå
5
-
1
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp B
|
10:00
|
ÅIP1
Omgång
0
tmp
|
Hagby IK Svart
|
Vaksala SK Gul
|
Hagby IK Svart
vs
Vaksala SK Gul
1
-
3
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp A
|
10:00
|
ÅIP6
Omgång
0
tmp
|
Vaksala SK Vit
|
Danmarks IF Röd
|
Vaksala SK Vit
vs
Danmarks IF Röd
6
-
0
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp C
|
10:00
|
ÅIP7
Omgång
0
tmp
|
Alsike IF Svart
|
Bälinge iF Gul
|
Alsike IF Svart
vs
Bälinge iF Gul
1
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp D
|
11:20
|
ÅIP7
Omgång
0
tmp
|
IFK Österåker
|
Hagby IK Röd
|
IFK Österåker
vs
Hagby IK Röd
2
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp D
|
11:20
|
ÅIP8
Omgång
0
tmp
|
IK Sirius Vit
|
Uppsala IF
|
IK Sirius Vit
vs
Uppsala IF
1
-
3
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp E
|
11:20
|
ÅIP6
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF Svart
|
IF Vindhemspojkarna Orange
|
Danmarks IF Svart
vs
IF Vindhemspojkarna Orange
5
-
0
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp E
|
11:20
|
ÅIP5
Omgång
0
tmp
|
Alsike IF Gul
|
Skiljebo Sk Gul 1
|
Alsike IF Gul
vs
Skiljebo Sk Gul 1
1
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp C
|
12:00
|
ÅrstaParken11
Omgång
0
tmp
|
Bälinge iF Gul
|
Funbo IF
|
Bälinge iF Gul
vs
Funbo IF
1
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp B
|
12:00
|
ÅIP5
Omgång
0
tmp
|
IF Vindhemspojkarna Blå
|
Hagby IK Svart
|
IF Vindhemspojkarna Blå
vs
Hagby IK Svart
2
-
7
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp A
|
12:00
|
ÅIP9
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF Röd
|
Skiljebo SK Gul 2
|
Danmarks IF Röd
vs
Skiljebo SK Gul 2
1
-
4
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp B
|
12:00
|
ÅIP6
Omgång
0
tmp
|
Vaksala SK Gul
|
Danmarks IF Vit
|
Vaksala SK Gul
vs
Danmarks IF Vit
5
-
4
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp A
|
12:00
|
ÅIP10
Omgång
0
tmp
|
Bälinge iF Svart
|
Vaksala SK Vit
|
Bälinge iF Svart
vs
Vaksala SK Vit
2
-
8
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp C
|
12:00
|
ÅIP4
Omgång
0
tmp
|
IK Sirius
|
Alsike IF Svart
|
IK Sirius
vs
Alsike IF Svart
7
-
0
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp B
|
13:20
|
ÅIP10
Omgång
0
tmp
|
Vaksala SK Gul
|
IF Vindhemspojkarna Blå
|
Vaksala SK Gul
vs
IF Vindhemspojkarna Blå
2
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp B
|
13:20
|
ÅIP9
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF Vit
|
Hagby IK Svart
|
Danmarks IF Vit
vs
Hagby IK Svart
1
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp D
|
13:20
|
ÅrstaParken12
Omgång
0
tmp
|
Uppsala IF
|
Hagby IK Röd
|
Uppsala IF
vs
Hagby IK Röd
3
-
0
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp E
|
14:00
|
ÅIP10
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF Svart
|
Alsike IF Gul
|
Danmarks IF Svart
vs
Alsike IF Gul
3
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp E
|
14:00
|
ÅIP9
Omgång
0
tmp
|
IF Vindhemspojkarna Orange
|
Skiljebo Sk Gul 1
|
IF Vindhemspojkarna Orange
vs
Skiljebo Sk Gul 1
1
-
6
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp A
|
14:00
|
ÅIP8
Omgång
0
tmp
|
Bälinge iF Svart
|
Danmarks IF Röd
|
Bälinge iF Svart
vs
Danmarks IF Röd
4
-
0
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp D
|
14:00
|
ÅIP6
Omgång
0
tmp
|
IK Sirius Vit
|
IFK Österåker
|
IK Sirius Vit
vs
IFK Österåker
1
-
2
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp A
|
14:00
|
ÅIP7
Omgång
0
tmp
|
Vaksala SK Vit
|
Skiljebo SK Gul 2
|
Vaksala SK Vit
vs
Skiljebo SK Gul 2
3
-
1
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp C
|
14:10
|
ÅIP1
Omgång
0
tmp
|
Funbo IF
|
Alsike IF Svart
|
Funbo IF
vs
Alsike IF Svart
4
-
3
|
|
0
|
P 05
P 05 Grupp C
|
14:10
|
ÅIP2
Omgång
0
tmp
|
IK Sirius
|
Bälinge iF Gul
|
IK Sirius
vs
Bälinge iF Gul
8
-
0
|
|
0
Kvartsfinal 3
|
P 05
|
15:30
|
ÅIP7
Omgång
0
tmp
|
IK Sirius
|
Uppsala IF
|
IK Sirius
vs
Uppsala IF
4
-
0
|
|
0
Kvartsfinal 2
|
P 05
|
15:30
|
ÅIP6
Omgång
0
tmp
|
Vaksala SK Gul
|
Skiljebo SK Gul 2
|
Vaksala SK Gul
vs
Skiljebo SK Gul 2
1
-
5
|
|
0
Kvartsfinal 4
|
P 05
|
15:30
|
ÅIP8
Omgång
0
tmp
|
IFK Österåker
|
Skiljebo Sk Gul 1
|
IFK Österåker
vs
Skiljebo Sk Gul 1
2
-
3
|
|
0
Kvartsfinal 1
|
P 05
|
15:30
|
ÅIP5
Omgång
0
tmp
|
Vaksala SK Vit
|
Hagby IK Svart
|
Vaksala SK Vit
vs
Hagby IK Svart
9
-
2
|
|
0
Semi 1
|
P 05
|
16:50
|
ÅIP8
Omgång
0
tmp
|
Vaksala SK Vit
|
Skiljebo Sk Gul 1
|
Vaksala SK Vit
vs
Skiljebo Sk Gul 1
1
-
0
|
|
0
Semi 2
|
P 05
|
16:50
|
ÅIP7
Omgång
0
tmp
|
Skiljebo SK Gul 2
|
IK Sirius
|
Skiljebo SK Gul 2
vs
IK Sirius
1
-
5
|
|
0
Final
|
P 05
|
18:10
|
ÅIP2
Omgång
0
tmp
|
IK Sirius
|
Vaksala SK Vit
|
IK Sirius
vs
Vaksala SK Vit
2
-
5
|
|
0
3dje pris match
|
P 05
|
18:10
|
ÅIP1
Omgång
0
tmp
|
Skiljebo Sk Gul 1
|
Skiljebo SK Gul 2
|
Skiljebo Sk Gul 1
vs
Skiljebo SK Gul 2
0
-
0
|
|