Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
West Coast Tournament
Kungälv Hockey
,
Hokejs
Uddevalla
Uddevalla
Hokejs
2-4 September 2011
U14 (-98)
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Trekunga Cupen U12
Lilla Trekunga Cup U11
Lilla Trekungacupen
Trekungacupen U13
Trekungacupen
Lilla Trekunga Cup U10
Trekungacupen U12
Trekungacupen U11
Trekungacupen U-10
Trekunga Cupen
Trekunga cupen
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen 2019
Trekunga Septembercup U10
Lilla Trekungacupen U12 2018
Trekungacupen U13 2018
Trekunga Septembercup U-11
Trekunga Septembercup
Trekungacupen 2017
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U11
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U10
Trekunga J18 Juniorcup 2016
Lilla Trekunga Cup 2016
Trekunga Cup 2016
Lilla Trekunga Septembercup 2015
Trekunga Septembercup U-10
Lilla Trekunga Cup 2015
Trekungacupen 2015
Trekunga Septembercup U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Lilla Trekungacup 2014
Trekunga Cupen 2014
Trekunga September Cup 2013 U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Enervit Cup
Trekunga Cup
Trekungacupen 2012
West Coast Tournament
Kungälv minicup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 2 septembris (2011)
sestdiena 3 septembris (2011)
svētdiena 4 septembris (2011)
More filters
Vecuma grupa
U14
Apakšgrupa
A
B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Fridhemshallens Ishall, Svanevägen 2 Uddevalla
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
04.09.2011
25
Kvartsfinal 3
U14
08:05
Fridhemshallen
Kolo
6
tmp
Kungälv Hockey
Munkedals BK
Kungälv Hockey vs Munkedals BK
4
-
1
26
Kvartsfinal 4
U14
09:10
Fridhemshallen
Kolo
6
tmp
Linköping Blå
Hanhals Kings IF
Linköping Blå vs Hanhals Kings IF
10
-
1
27
Placering 9-10
U14
10:25
Fridhemshallen
Kolo
7
tmp
Örebro HK
Södertälje SK
Örebro HK vs Södertälje SK
0
-
6
28
Placering 5-8
U14
11:55
Fridhemshallen
Kolo
7
tmp
Vålerenga IF
Bäcken HC
Vålerenga IF vs Bäcken HC
0
-
8
29
Semifinal 1
U14
13:10
Fridhemshallen
Kolo
8
tmp
Linköping Vit
Kungälv Hockey
Linköping Vit vs Kungälv Hockey
2
-
1
30
Semifinal 2
U14
14:25
Fridhemshallen
Kolo
8
tmp
Lörenskog
Linköping Blå
Lörenskog vs Linköping Blå
0
-
8
31
Placering 5-8
U14
15:40
Fridhemshallen
Kolo
9
tmp
Munkedals BK
Hanhals Kings IF
Munkedals BK vs Hanhals Kings IF
2
-
3
32
Match om 3:e pris
U14
17:05
Fridhemshallen
Kolo
10
tmp
Kungälv Hockey
Lörenskog
Kungälv Hockey vs Lörenskog
0
-
3
33
Final
U14
18:25
Fridhemshallen
Kolo
11
tmp
Linköping Vit
Linköping Blå
Linköping Vit vs Linköping Blå
0
-
0
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad