Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Bauer Intersport Cup 2020
Rögle BK
,
Ishockey
Ängelholm
Ängelholm
Ishockey
5 - 6 sep 2020
U 13
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bjäre Entreprenad Cup
Bauer Cup U14
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Poolspel - RBK vs HHC (Team 16)
Länsförsäkringar cup
Länsförsäkringar Cup U12
Bauer Cup
Bauer Intersport Cup 2020
Länsförsäkringar Skåne Cup
Bauer Intersport cup 2019
Länsförsäkringar Cup 2019
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup 2018
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup 2016
LF-Cup 2016
Bauer Intersport
Länsförsäkringar Cup 2015
Bauer Intersport cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup
Rögle BK U10 Cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen Cup 2012
Bauer Intersport Cup
Lokaldelen cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
lørdag 5 september (2020)
søndag 6 september (2020)
More filters
Klasse
A
Gruppe
Grupp 1
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Akademihallen
Catena Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
06.09.2020
17
A
Grupp 1
08:00
Omgång
5
tmp
IF Troja-Ljugby
Rögle Vit
IF Troja-Ljugby vs Rögle Vit
4
-
3
18
A
Grupp 1
08:00
Omgång
5
tmp
Kristianstad IK
Karlskrona HK
Kristianstad IK vs Karlskrona HK
1
-
5
19
A
Grupp 1
08:55
Omgång
5
tmp
Hisingen IK
Rögle Grön
Hisingen IK vs Rögle Grön
0
-
6
20
A
Grupp 1
08:55
Omgång
5
tmp
Hanhals IF
IF Lejonet
Hanhals IF vs IF Lejonet
5
-
2
21
A
Grupp 1
10:10
Omgång
6
tmp
Rögle Vit
Karlskrona HK
Rögle Vit vs Karlskrona HK
10
-
1
22
A
Grupp 1
10:10
Omgång
6
tmp
Rögle Grön
IF Troja-Ljugby
Rögle Grön vs IF Troja-Ljugby
4
-
1
23
A
Grupp 1
11:05
Omgång
6
tmp
IF Lejonet
Kristianstad IK
IF Lejonet vs Kristianstad IK
12
-
1
24
A
Grupp 1
11:05
Omgång
6
tmp
Hanhals IF
Hisingen IK
Hanhals IF vs Hisingen IK
7
-
1
25
A
Grupp 1
12:20
Omgång
7
tmp
Rögle Grön
Rögle Vit
Rögle Grön vs Rögle Vit
0
-
5
26
A
Grupp 1
12:20
Omgång
7
tmp
Karlskrona HK
IF Lejonet
Karlskrona HK vs IF Lejonet
4
-
4
27
A
Grupp 1
13:25
Omgång
7
tmp
IF Troja-Ljugby
Hanhals IF
IF Troja-Ljugby vs Hanhals IF
0
-
7
28
A
Grupp 1
13:25
Omgång
7
tmp
Kristianstad IK
Hisingen IK
Kristianstad IK vs Hisingen IK
2
-
4
29
A
14:40
Omgång
8
tmp
Hisingen IK
Kristianstad IK
Hisingen IK vs Kristianstad IK
2
-
3
SO
30
A
14:40
Omgång
8
tmp
Karlskrona HK
IF Troja-Ljugby
Karlskrona HK vs IF Troja-Ljugby
3
-
1
31
A
16:00
Omgång
8
tmp
IF Lejonet
Rögle Vit
IF Lejonet vs Rögle Vit
5
-
1
32
A
16:00
Omgång
8
tmp
Rögle Grön
Hanhals IF
Rögle Grön vs Hanhals IF
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad