Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
PUCKEN I KASSEN TROPHY
PUCKEN I KASSEN TROPHY
,
Hokejs
SANDVIKEN
SANDVIKEN
Hokejs
3 - 5 jan 2020
U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
PUCKEN I KASSEN TROPHY
PUCKEN I KASSEN TROPHY
PUCKEN I KASSEN TROPHY
PUCKEN I KASSEN TROPHY
PUCKEN I KASSEN TROPHY INSTÄLLD
PUCKEN I KASSEN TROPHY INSTÄLLD
PUCKEN I KASSEN TROPHY INSTÄLLD
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 3 janvāris (2020)
sestdiena 4 janvāris (2020)
svētdiena 5 janvāris (2020)
More filters
Vecuma grupa
U15
Apakšgrupa
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
HOFORS ISHALL
JERNVALLEN SANDVIKEN
SKUTSKÄRS ISHALL
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
05.01.2020
52
Semifinal 1 C-slutspel
U15
09:00
HOFORS
Kolo
7
tmp
SDE Hockey
IFK Österåker
SDE Hockey vs IFK Österåker
4
-
2
53
Semifinal 1 B-slutspel
U15
09:00
SKUTSKÄR
Kolo
7
tmp
Färjestads BK
Kils AIK
Färjestads BK vs Kils AIK
4
-
1
54
Semifinal 1 A-slutspel
U15
09:00
JERNVALLEN
Kolo
7
tmp
Skövde IK
Trångsunds IF
Skövde IK vs Trångsunds IF
5
-
2
55
Semifinal 2 C-slutspel
U15
10:15
HOFORS
Kolo
7
tmp
Valbo HC
Segeltorps IF
Valbo HC vs Segeltorps IF
3
-
4
56
Semifinal 2 B-slutspel
U15
10:15
SKUTSKÄR
Kolo
7
tmp
Vita Hästen hockey
Gävle GIK
Vita Hästen hockey vs Gävle GIK
0
-
2
57
Semifinal 2 A-slutspel
U15
10:15
JERNVALLEN
Kolo
7
tmp
Falu IF
Njurunda SK
Falu IF vs Njurunda SK
3
-
2
58
Placeringsmatch 17-18
U15
11:30
HOFORS
Kolo
8
tmp
Brynäs IF Team 06
Hässelby Kälvesta HC
Brynäs IF Team 06 vs Hässelby Kälvesta HC
6
-
2
59
Placeringsmatch 11-12
U15
11:30
SKUTSKÄR
Kolo
8
tmp
Brynäs IF
Hofors HC
Brynäs IF vs Hofors HC
4
-
3
60
Placeringsmatch 5-6
U15
11:30
JERNVALLEN
Kolo
8
tmp
Värmdö HC
Brinkens IF
Värmdö HC vs Brinkens IF
4
-
3
OT
61
Bronsmatch C-slutspel
U15
12:45
HOFORS
Kolo
9
tmp
IFK Österåker
Valbo HC
IFK Österåker vs Valbo HC
0
-
5
62
Bronsmatch B-slutspel
U15
12:45
SKUTSKÄR
Kolo
9
tmp
Kils AIK
Vita Hästen hockey
Kils AIK vs Vita Hästen hockey
3
-
2
63
Bronsmatch A-slutspel
U15
12:45
JERNVALLEN
Kolo
9
tmp
Trångsunds IF
Njurunda SK
Trångsunds IF vs Njurunda SK
4
-
5
SO
64
Final C-slutspel
U15
14:00
HOFORS
Kolo
10
tmp
SDE Hockey
Segeltorps IF
SDE Hockey vs Segeltorps IF
0
-
2
65
Final B-slutspel
U15
14:00
SKUTSKÄR
Kolo
10
tmp
Färjestads BK
Gävle GIK
Färjestads BK vs Gävle GIK
6
-
1
66
Final A-slutspel
U15
14:00
JERNVALLEN
Kolo
10
tmp
Skövde IK
Falu IF
Skövde IK vs Falu IF
2
-
3
OT
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad